Ne/planirani sex

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.833
Svi kao nesto vole spontanost iznenadjenja nesto novo neki cirkusi da im se desavaju..a realno sve se proba za par dana i postaje rutina..dakle koliko ste puta imali neplanirano sex da se ono dovatite napolju..s vrata..s nogu..da nije ono klasicno polegali smo aj polako skidanje..pre toga kupatilo sredjivanje?
 
Osim prvog puta, s njim je tako bilo skoro stalno... Jednom smo se tako zaneli, pa nam umalo požar u sobi nije izbio, zaboravili smo na uključenu rernu. Ništa slađe nego večera koja je zagorela jer ste radili nešto mnogo lepo... :aha:
 
Svi kao nesto vole spontanost iznenadjenja nesto novo neki cirkusi da im se desavaju..a realno sve se proba za par dana i postaje rutina..dakle koliko ste puta imali neplanirano sex da se ono dovatite napolju..s vrata..s nogu..da nije ono klasicno polegali smo aj polako skidanje..pre toga kupatilo sredjivanje?
Bilo jednom u kuset vagonu .Vracao sam se ekspres vozom iz Nemacke . Noc , a voz prolazio valjda kroz Austriju .
U vagonu bila zenska koja je isla u Bosnu da obavijesti roditelje da se udaje za Svabu . Svaba je trebao drugi dan
doci kolima . I rijec po rijec i spandjamo se . Morali smo cekati da svi zaspu da bi bilo nesto konkretnije .
Najveci mi je bio zort da ne otvori vrata policija koja je cijelu noc setala kroz vagone . Nije mi bila izazov zenska
vec mogucnost avanture . Tada sam imao 25godina i spreman na avanturu svake vrste. Ebiga , mladost ~ludost !
 
Bilo jednom u kuset vagonu .Vracao sam se ekspres vozom iz Nemacke . Noc , a voz prolazio valjda kroz Austriju .
U vagonu bila zenska koja je isla u Bosnu da obavijesti roditelje da se udaje za Svabu . Svaba je trebao drugi dan
doci kolima . I rijec po rijec i spandjamo se . Morali smo cekati da svi zaspu da bi bilo nesto konkretnije .
Najveci mi je bio zort da ne otvori vrata policija koja je cijelu noc setala kroz vagone . Nije mi bila izazov zenska
vec mogucnost avanture . Tada sam imao 25godina i spreman na avanturu svake vrste. Ebiga , mladost ~ludost !




ovo ladno ko iz neke kusturičine drame :lol:
 
Sređivali smo se zajedno, samo sam se onim danima tuširala sama. Zajedno smo i prali zube i punili kadu i sve...

a piskili i ono drugo?


ne to nije spontano u podsvesti znas da sledi sex..ja pricam o leganju u krevet pa sexu..sto isto mozes reci da je spontano ali nije..u odnosu idemo da setamo pa se dovatimo jer se nekom digo

ma bre naravno..
kad ti neko odgovara, odgovara ti i miris njegovog znoja..
i dohvatis se posle 20h netusiranja i normalno da ti u tom trenutku nije ni bitan ni neophodan oral..
 

Back
Top