Нема назад.

gost 267708

Veoma poznat
Poruka
12.785
Баш сам размишљао пре неки дан о томе.. Нпр ја имам трип да свакоме дам једну шансу, и то је то, искористи или упропасти то је на теби, и то свака девојка зна унапред, да не буде после као "нисам знала" бла бла.. И многи ми пребацују то, као "треба попустити" , "не можеш увек тако" итд итд, а мени тај систем функционише савршено, оно, кад неко зна да има једну шансу више ће те поштовати и неће се тек тако за*ебавати и глупирати, схвати на време да може врло брзо бити бивша и замењена.. Е сад, свака прича има добре и лоше стране, ја видим само добре стране моје приче, па би било фино ако неко има неку лошу да ми помене а да није оно "па можда би други пут било боље", не би, чим није ишло први значи да ме смара и да не иде.

Пошто имам доста људи овде што углавном дођу на моју тему и ке*ају о мени, а тема падне у други план, ја бих волео да се овде фокусирате на тему, а не на мене и како сам ја овакав и онакав. 'фала.
 
Баш сам размишљао пре неки дан о томе.. Нпр ја имам трип да свакоме дам једну шансу, и то је то, искористи или упропасти то је на теби, и то свака девојка зна унапред, да не буде после као "нисам знала" бла бла.. И многи ми пребацују то, као "треба попустити" , "не можеш увек тако" итд итд, а мени тај систем функционише савршено, оно, кад неко зна да има једну шансу више ће те поштовати и неће се тек тако за*ебавати и глупирати, схвати на време да може врло брзо бити бивша и замењена.. Е сад, свака прича има добре и лоше стране, ја видим само добре стране моје приче, па би било фино ако неко има неку лошу да ми помене а да није оно "па можда би други пут било боље", не би, чим није ишло први значи да ме смара и да не иде.

Пошто имам доста људи овде што углавном дођу на моју тему и ке*ају о мени, а тема падне у други план, ја бих волео да се овде фокусирате на тему, а не на мене и како сам ја овакав и онакав. 'фала.

pa ok, nije to loša stvar, mada, za svakoga posebno procena šta ćeš da praštaš i dokle. ja nekima ni jednu šansu ne pružim, al' to je već druga tema :lol:
 
Ne treba biti isključiv u životu jer niko nije savršen, pa tako i mi sami dođemo jednom u situaciju da se pokajemo, iskreno zažalimo zbog greške i poželimo drugu šansu.
Nikada nisam dala novu šansu nekom ko mi se samo sviđao, pa smo raskinuli i onda on pita da se pomirimo.
Ali kad sam zavolela jednu osobu i desio nam se totalni fijasko, bez obzira na sve razmišljam da još jednom pokušamo.
Ne zato što ne mogu bez njega, već zato što ni sa kim nisam bila tako srećna i sve vreme osećala da je to ono pavo.
E, sad. Ako je bilo pravo, što je puklo. Desilo se.
Ne bih dala novu šansu nakon prevare ili nečeg ozbiljnog poput udarca.
Ako smo raskinuli jer smo se poneli ishitreno u svađi, bih.
Oboje priznamo svoj deo krivice i okrenemo novi list.
 
Nisu svi ljudi u našim životima zaslužili da ih tretiramo na isti način.
Za neke retke, posebne osobe treba razmisliti dvaput, ako verujemo da vredi.
Bolje da probamo i budemo sigurni na čemu smo, nego da se unaokolo pitamo samo šbbkbb, šbbkbb...
 
Баш сам размишљао пре неки дан о томе.. Нпр ја имам трип да свакоме дам једну шансу, и то је то, искористи или упропасти то је на теби, и то свака девојка зна унапред, да не буде после као "нисам знала" бла бла.. И многи ми пребацују то, као "треба попустити" , "не можеш увек тако" итд итд, а мени тај систем функционише савршено, оно, кад неко зна да има једну шансу више ће те поштовати и неће се тек тако за*ебавати и глупирати, схвати на време да може врло брзо бити бивша и замењена.. Е сад, свака прича има добре и лоше стране, ја видим само добре стране моје приче, па би било фино ако неко има неку лошу да ми помене а да није оно "па можда би други пут било боље", не би, чим није ишло први значи да ме смара и да не иде.

Пошто имам доста људи овде што углавном дођу на моју тему и ке*ају о мени, а тема падне у други план, ја бих волео да се овде фокусирате на тему, а не на мене и како сам ја овакав и онакав. 'фала.

8403901.gif
 
Баш сам размишљао пре неки дан о томе.. Нпр ја имам трип да свакоме дам једну шансу, и то је то, искористи или упропасти то је на теби, и то свака девојка зна унапред, да не буде после као "нисам знала" бла бла.. И многи ми пребацују то, као "треба попустити" , "не можеш увек тако" итд итд, а мени тај систем функционише савршено, оно, кад неко зна да има једну шансу више ће те поштовати и неће се тек тако за*ебавати и глупирати, схвати на време да може врло брзо бити бивша и замењена.. Е сад, свака прича има добре и лоше стране, ја видим само добре стране моје приче, па би било фино ако неко има неку лошу да ми помене а да није оно "па можда би други пут било боље", не би, чим није ишло први значи да ме смара и да не иде.

Пошто имам доста људи овде што углавном дођу на моју тему и ке*ају о мени, а тема падне у други план, ја бих волео да се овде фокусирате на тему, а не на мене и како сам ја овакав и онакав. 'фала.
Није величина у безгрешности већ у кајању и праштању.
 
Баш сам размишљао пре неки дан о томе.. Нпр ја имам трип да свакоме дам једну шансу, и то је то, искористи или упропасти то је на теби, и то свака девојка зна унапред, да не буде после као "нисам знала" бла бла.. И многи ми пребацују то, као "треба попустити" , "не можеш увек тако" итд итд, а мени тај систем функционише савршено, оно, кад неко зна да има једну шансу више ће те поштовати и неће се тек тако за*ебавати и глупирати, схвати на време да може врло брзо бити бивша и замењена.. Е сад, свака прича има добре и лоше стране, ја видим само добре стране моје приче, па би било фино ако неко има неку лошу да ми помене а да није оно "па можда би други пут било боље", не би, чим није ишло први значи да ме смара и да не иде.

Пошто имам доста људи овде што углавном дођу на моју тему и ке*ају о мени, а тема падне у други план, ја бих волео да се овде фокусирате на тему, а не на мене и како сам ја овакав и онакав. 'фала.
Mislis na odnose uopsteno ili samo na musko -zenske emotivne, odnose?
U svakom slucaju slicno razmisljam kao ti.Posle prvog razocarenja,misljenje mi se automatski menja o nekome i nikada ,nista to ne moze da izmeni.
 
...skrpi neku suprugu Pilja,e ovo još nisam čuo...
...jel vidiš da dečko živi punim plućima,a ti ga plašiš...

ne zivi on je *****.tor od onih mrachniji mslilaca. i onda u 30 vidis kako su kao svi obicni su, ok, da si i ti isti
samo su oni ziveli dok si ti sra.o
neces nista epohalno uraditi a ovako si samnekako stalno. ne znam ne mora da znaci zavisi sve. kad se vracas kuci cega tamo ima
 
...ne možeš ga ubediti da će na kraju ostati sam i napušten od svih(to lako može da se desi i ako "skrpi suprugu")ako sam nešto shvatio u životu to je da nemaš garancija ni na šta,tako da je iluzorno ga ubeđivati da uradi nešto da bi onda bio ovo ili ono...
...nek radi po svome(nisam ja ovde ni na jednoj strani)...
 
ma da ali tako u 20 i nesot mislis najpametniji si sve super imas vremena, onda se okrene brojach na 30, nesto profesionalno iskriziras, drustvo se pozenilo, ti nisi zaista vezbao da nadjes nekog i onda si sam i jadan i mozes da puknesh
jer si se davio u svojoj negativi sujeti itd. on garant ni ne konstatuje devojke koje mu se stvarno svidjaju koje ga rade itd nego sve ide na neke kao onako
:rumenko: cao
i time potvrdjuje neku teoriju stalno

te devojke mozda pate sto ih on shutne ali on ne moze da se skrpi slazem se sa georgejune-om
a mozda i navuce neku besnu devojku sebi na vrat ebig, ali ajd to nije mozda do njega.ok mozda ti je super ne treba ti niko ali nije valjda bas, inace bi bio srecni promiskuitetni ebach uzivator

e malo se samo zabavljam nervozna sam : (
 
Poslednja izmena:
pa oko 30 sam pocela tako da posmatram shta znam ok mozda kod zena ima to deca ovo ono, nisam pricala intimno sa zenama pogotovo te koje kao ne ebu brak ali ovako lici da sve pomalo u tom pravcu odlepe
mislim d aima veze ta psiho razlika na 30. znaci neki ljudi su avanturisti nema veze ali on mi deluje ko mazohista neki i da nije od tih 5 brakova, brzo zivimo, zenjen, ovo ono
 
zavisi, nema tu nekog pravila i ne treba biti zadrt. treba postovati sebe, imati stav i principe ali i umeti proceniti kad zadrtost moze skupo da nas kosta.
ne valja biti nadobudan i prenagljen.

mada kad se zaista zaljubis taj stav ce ti brzinom svetlosti bledeti, e tu je umece dobro proceniti koliko god da smo osamuceni od ljubavi
lako je lozikati se kad nam neko ne znaci nista posebno pa mi otkacinjemo za svaki treptaj ako nije napravljen kako mi mislimo da treba da se trepne
 
Ne treba biti isključiv u životu jer niko nije savršen, pa tako i mi sami dođemo jednom u situaciju da se pokajemo, iskreno zažalimo zbog greške i poželimo drugu šansu.
Nikada nisam dala novu šansu nekom ko mi se samo sviđao, pa smo raskinuli i onda on pita da se pomirimo.
Ali kad sam zavolela jednu osobu i desio nam se totalni fijasko, bez obzira na sve razmišljam da još jednom pokušamo.
Ne zato što ne mogu bez njega, već zato što ni sa kim nisam bila tako srećna i sve vreme osećala da je to ono pavo.
E, sad. Ako je bilo pravo, što je puklo. Desilo se.
Ne bih dala novu šansu nakon prevare ili nečeg ozbiljnog poput udarca.
Ako smo raskinuli jer smo se poneli ishitreno u svađi, bih.
Oboje priznamo svoj deo krivice i okrenemo novi list.

Мени се никад није десило да желим другу шансу од других, нити сам икоме давао другу шансу.. Мени је то крајње јајарски, оно упропастим нешто, и дођем јој и као "да пробамо опет" , ма ћао - здраво...

И даље ме нисте убедили..

recimo to da niko nije savršen, i ima žutih minuta

Дође и мени жута минута па је не избацујем на друге, него одем и тренирам, избацим је тамо где треба.

Није величина у безгрешности већ у кајању и праштању.

Мислим да то није истина али је та реченица смишљена како би људи опраштали једни другима, тј неко ко је то смислио знао је какви су људи..

zavisi, nema tu nekog pravila i ne treba biti zadrt. treba postovati sebe, imati stav i principe ali i umeti proceniti kad zadrtost moze skupo da nas kosta.
ne valja biti nadobudan i prenagljen.

mada kad se zaista zaljubis taj stav ce ti brzinom svetlosti bledeti, e tu je umece dobro proceniti koliko god da smo osamuceni od ljubavi
lako je lozikati se kad nam neko ne znaci nista posebno pa mi otkacinjemo za svaki treptaj ako nije napravljen kako mi mislimo da treba da se trepne

Па оно, мени кад неко каже имаш једну шансу, ја тад покидам, мсм ако не скапираш из прве шта има да ти дају другу шансу? Код мене све иде по том систему, нисам баш стрпљив тип..

Не, ја сам заиста такав тип, то нема везе са стањем..
 
Mislis na odnose uopsteno ili samo na musko -zenske emotivne, odnose?
U svakom slucaju slicno razmisljam kao ti.Posle prvog razocarenja,misljenje mi se automatski menja o nekome i nikada ,nista to ne moze da izmeni.

То ти кажем... Ја сам у фазону да нешто вреди не би се ни прекидало... Мени је глупо то кад ми се вуку као ситна црева, па раскидају, па се мире, мсм реално да ваља и да вреди не би ни прекидали..

А тип људи који у дану десет пута кажу "ма завршили смо" па те опет зову увече, такви су ми тек смешни.. Мсм оно или заврши или немој..
 

Back
Top