Bojkot hrvatskog skarta u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Beograd -- Nacionalna organizacija potrošača Srbije smatra da bi potrošači u srbiji trebalo da bojkotuju Podravkinu "lino ladu" jer nema isti kvalitet kao original.

To je ocenio Goran Papović, predsednika Nacionalne organizacije potrošača, koji navodi da prodaja „škart“ „lino lade“ na srpskom tržištu nije iznenađenje.

"Odavno je poznato da mnogi proizvodi koji dolaze na naše tržište nemaju isti kvalitet kao original. To je vređanje dostojanstva potrošača, koji treba da bojkotuju takve proizvode. Srbija ne sme da dozvoli da budemo smetlište ili deponija Evrope", ističe Papović.

„Podravkina“ „lino lada“ koja se prodaje na srpskom tržištu ima devet odsto manje lešnika i sedam odsto manje mleka od one koja se prodaje u Hrvatskoj, piše Kurir.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2012&mm=06&dd=03&nav_id=615284
hrvati konstano preko svog lobija u vlasti Srbije uvaljuju skart srpskim potrosacima...
Prvi put uopste u zivotu sad cujem za tu lino ladu, a neki hrvatski proizvod sam zadnji put kupio pre 20 i kusur godina.
 
Prvi put uopste u zivotu sad cujem za tu lino ladu, a neki hrvatski proizvod sam zadnji put kupio pre 20 i kusur godina.

Super je nego kenjkaju iz potrošačkog društva
Ne bune se što je PREMIA ratluk prepun najstrože zabranjenog kancerogenog aditiva???
A ni o Matijeviću ne smeju da prdnu...
Kamo sreće da ona viršla ima 50% mesa, 20% leda...
 
nemoj te srbi bit ljubomorni . Naravno da mi na nasem trzistu plasiramo bolju robu , nego na trziste srbije , jer jedan hrvat ima vece zahtjeve od jednog srbina
Hrvatska je prosle godine vise robe uvezla iz Srbije,nego sto je Srbija iz Hrvatske.Toliko o kvalitetu robe.Osim eva sardina,ciji je kvalitet diskutabilan,s' obzirom iz kave je vode,ovde su hrvatski proizvodi nepoznati i nepopularni...
 
Ako tražiš PRAVOG UJKU naćićeš ga u Vital-u...
Koliko litara imaš kod kuće?



Ma vidiš koliko Klonče malo zna puno o ujkama ?!

Ma koja slučajnost... !!!

A znaš li ti da se EPP poruke i sadržaji naplaćuju ?

Red je da odvojiš nešto i za Krstaricu od svoga honorara što dobijaš za takve poruke, zar ne ?
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top