poverenje u vezi

gost 192266

Elita
Poruka
23.388
Zvanična verzija:

jel preturate partneru po porukama, mejlu kad ne gleda? jeste ga uvatili da on pretura vama? kako bi reagovali da ga uhvatite?


nezvanična, hoću kupiti novi telefeon, šta mi predlažete, treba mi WIFi, kamera bar 5 MP, i ekran bar 3,2´´
 
Zvanična verzija:

jel preturate partneru po porukama, mejlu kad ne gleda? jeste ga uvatili da on pretura vama? kako bi reagovali da ga uhvatite?


nezvanična, hoću kupiti novi telefeon, šta mi predlažete, treba mi WIFi, kamera bar 5 MP, i ekran bar 3,2´´

ne preturam i da uhvatim njega da pretura naljutilo bi me i razmislila bih da li ću da ostanem i dalje s osobom koja
mi ne veruje i koja me proverava na taj način.

oko telefona, zavisi, sa tastaturicom ili touch screen tražiš?
s Nokia telefonima ne možeš da pogrešiš ako ti treba osnovno,
ako tražiš brdo različitih aplikacija da možeš da koristiš onda bolje neki s androidom.
 
dajte vi meni konkretne modele

šta mislite o HTC Legend? ili Samsung Fit
Nokia E71

samsung-galaxy-s3.jpg
 
Zvanična verzija:

jel preturate partneru po porukama, mejlu kad ne gleda? jeste ga uvatili da on pretura vama? kako bi reagovali da ga uhvatite?


nezvanična, hoću kupiti novi telefeon, šta mi predlažete, treba mi WIFi, kamera bar 5 MP, i ekran bar 3,2´´

И да хоће нема шта да ми провери.. Што се мејла тиче ту имам само ово што ми треба за факс, остало бришем, што се порука тиче то бришем све... А не бих јој дао ни шифре па не би ни могла да проверава..
 
ne preturam i ne proveravam. isto ocekujem i od druge strane. ako bih ga uhvatila u nedelu preturanja po mom fonu, izgubila bih poverenje u njega, ne bi mi bilo prijatno, jer bih ga dozivela kao patoloski ljubomornog i osobu koja samo trazi razlog da me optuzi. i to bi bio kraj, ako ne odmah, onda vremenom.

ne zato sto eventualno nesto skrivam, ali sam osoba koja je tako malo samo svoja, pa cak i u vezi vise tezim da budem individualac. :confused:
 
Moze da pretura koliko hoce . Kod mene je sve javno .Telefon mi je samo alatka za telefoniranje
i primanje i slanje poruka, tako da mi je skoro svaki dobar . Inace imam Samsung . Nemam pojma ni
koji je model .
 
smejem se za šifre i biti invidiualac u vezi

ima nas takvih koji volimo da smo sami i u vezi. ne znam. odluke volim da donosim sama, volim da podelim da tacno znam sta je moje, da ne racunam na drugoga....jer mi to daje sigurnost. kao sto volim individualne sportove, a ne ekipne. jer kod individualnih sportova svaka pobeda i svaki poraz su licni i ne zavisis od drugih igraca. jeste to malo komplikovano u vezi....
 
Zloćkice šta je onda smisao te tvoje veze?

pa....sa nekim sam i normalna sam prema vazecim standardima. :think: to ne znaci da nikada nisu postojali i oni sa kojima je bilo drugacije od napisanog.

ne kazem da ne volim, jednostavno nemam poverenja. ali i pored toga ne preturam fon. nepoverenje je u drugom smislu.

opet je komplikovano objasniti sta znaci voleti nekoga, ali nemati poverenja. moguce je i to, ali je falicno....ma nema veze. :lol:
 
Zvanična verzija:

jel preturate partneru po porukama, mejlu kad ne gleda? jeste ga uvatili da on pretura vama? kako bi reagovali da ga uhvatite?


nezvanična, hoću kupiti novi telefeon, šta mi predlažete, treba mi WIFi, kamera bar 5 MP, i ekran bar 3,2´´

Ne preturam, zbog čega bih. Preturala, ne preturala, na kraju mi dodje isto. Ko hoće, varaće i ovako, šta god da mu ja preturim, ili ne preturam. Ali, eto tako mi se baš skockvalo jednom u životu, da smo imali zajednički mejl, i da na baš taj stigne, u folder nečija ženska slikica sa natpisom : "Ovo sam ja". Možete misliti mene, kako sam se osećala. To je bilo za prvi slučaj (ne)poverenja. Za drugi slučaj, kada sam makla nogu, samo na metar od sebe, imala sma sta da vidim. A što se tiče trećeg slučaja, tu nemm komentar. Nikakav. Od mene, sve je moje na uvid, ko zasluzi. Ne krijem nista, izvoli gledaj do mile volje, sta god hoces. Time mi smao pokazuje, da nema poverenja u mene. Jer znam sebe, da sma odana i da ne varam, kada te volim. Ne povredjujem. Jer znam kako izgleda to. Kada te unište. A za telefon, ne razumem se u telefone, pitajte one koji imaju više telefona oni ce Vam dati pravu preporuku, koji je bas podesan i ultra komforan. Imaju iskustva u kupovini istih. ♥
 

Back
Top