Robert Plant

Steirvej tu hevn, sins ajv bin lovin ju, Ol maj lov, Big Log, Ship ov fuls, 29 palms, if aj vr Karpenter... itd, itd, itd.
Robert Plant je veliki umetnik i veoma dobar pevac velikih vokalnih mogucnosti.Pevao je u grupi Led Cepelin a posle je nastavio solo karijeru.
 
mile kuronjic:
Ko je on? Kakav je muzicar? Kako peva i sta on radi sada?
ovako...da ti cika objasni, Robert Biljka je Janis Joplin sa plavom kustravom kosom i malo zestvenijim pokretima, naravno, i koja izuzetno voli da pokazuje svoj stomacic publici. dakle, uprkos tome sto ima i horde mrzilaca koje iritira, peva odlicno, shodno zahtevima mozda najboljeg hard rock benda ikada "Led Zeppelin", mada mu ni solo karijera nije za baciti, najbolja vokalna i tekstualna izvdeba svakako "Stairway To Heaven", a za nas stare bluzere i "Since I've Been Loving You". sada verovatno yebe neku sesnaestogodisnju groupie, a nadajmo se i da se priprema za koncert Zeppelina u Sarajevu krajem juna.
 
Kada sam gledao neke spotove Led Zeppelina jedna moja mlada koleginica se zagledala u pevaca Led Zeppelina (R.P.) i samo je prozborila "e ovakvoga decka bih volela da imam".Interesuje me da li je on u svoje vreme bio omiljen zenskom delu sveta?
Gledao sam vise njegovih spotova... pa stvarno deluje kao neka mlada devojka ...:lol: taj glas, pokreti... original.na ovim novijim snimcima prilicno izgleda oronulo.Sta mu je bilo da postane tako ruzan?
Interesuje me u kakvim je odnosima on bio sa ostalima u bendu narociti sa Jimmy Page_om?
 
Midnight Rambler:
mozda najboljeg hard rock benda ikada "Led Zeppelin"

home.jpg

jesu najbolji hard rock bend /po mom misljenju/!
 
Pretrazivajuci internet sajtove doznao sam da ce Ronert Plant izdati novi CD album.Album ce izaci 10 maja 2005 godine i nazivace se "Mighty Rearranger".Inace Plantova grupa ce se zvati "Strange sensation" pa prema tome pun naziv grupe ce biti "Robert Plant and Strange Sensation".
Album ce biti dosta rokerski i na plantov nacin dosta eksperimentalan pristup muzici.Iz ovog albuma izdvojice se pesma "Shine it all around".
 
Midnight Rambler:
mile kuronjic:
Ko je on? Kakav je muzicar? Kako peva i sta on radi sada?
ovako...da ti cika objasni, Robert Biljka je Janis Joplin sa plavom kustravom kosom i malo zestvenijim pokretima, naravno, i koja izuzetno voli da pokazuje svoj stomacic publici. dakle, uprkos tome sto ima i horde mrzilaca koje iritira, peva odlicno, shodno zahtevima mozda najboljeg hard rock benda ikada "Led Zeppelin", mada mu ni solo karijera nije za baciti, najbolja vokalna i tekstualna izvdeba svakako "Stairway To Heaven", a za nas stare bluzere i "Since I've Been Loving You". sada verovatno yebe neku sesnaestogodisnju groupie, a nadajmo se i da se priprema za koncert Zeppelina u Sarajevu krajem juna.

:shock: O cemu se radi? :shock: :?:
 
Spiritcraft:
Midnight Rambler:
mile kuronjic:
Ko je on? Kakav je muzicar? Kako peva i sta on radi sada?
ovako...da ti cika objasni, Robert Biljka je Janis Joplin sa plavom kustravom kosom i malo zestvenijim pokretima, naravno, i koja izuzetno voli da pokazuje svoj stomacic publici. dakle, uprkos tome sto ima i horde mrzilaca koje iritira, peva odlicno, shodno zahtevima mozda najboljeg hard rock benda ikada "Led Zeppelin", mada mu ni solo karijera nije za baciti, najbolja vokalna i tekstualna izvdeba svakako "Stairway To Heaven", a za nas stare bluzere i "Since I've Been Loving You". sada verovatno yebe neku sesnaestogodisnju groupie, a nadajmo se i da se priprema za koncert Zeppelina u Sarajevu krajem juna.

:shock: O cemu se radi? :shock: :?:
o carsijskim pricama koje kazu da ce Cepelini, u sastavu Page/Plant/Jones/Bonhamov sin Jason, krenuti na turneju po svetu, i pri tom' doci "na" Bosnu. a sta ce se stvarno desiti - ne znaju ni oni sami, i zato se samo nadamo.
 
Pretrazivajuci internet sajtove doznao sam da ce Ronert Plant izdati novi CD album.Album ce izaci 10 maja 2005 godine i nazivace se "Mighty Rearranger".Inace Plantova grupa ce se zvati "Strange sensation" pa prema tome pun naziv grupe ce biti "Robert Plant and Strange Sensation".
Album ce biti dosta rokerski i na plantov nacin dosta eksperimentalan pristup muzici.Iz ovog albuma izdvojice se pesma "Shine it all around".

i danas, četiri godine poslije:), može se slobodno reći da je album "Mighty Rearrenger" zaista jedno remek-djelo..meni lično draži album i od svih albuma Cepelina..uopšte, solo Plantovi radovi su mi zaista vrhunski..
 

Back
Top