Robert Plant
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Robert Plant

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Robert Plant

Ko je on? Kakav je muzicar? Kako peva i sta on radi sada?

Obećava
    Učlanjen
    19.03.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Steirvej tu hevn, sins ajv bin lovin ju, Ol maj lov, Big Log, Ship ov fuls, 29 palms, if aj vr Karpenter... itd, itd, itd.
    Robert Plant je veliki umetnik i veoma dobar pevac velikih vokalnih mogucnosti.Pevao je u grupi Led Cepelin a posle je nastavio solo karijeru.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Robert Plant

Citat Original postavio mile kuronjic
    ovako...da ti cika objasni, Robert Biljka je Janis Joplin sa plavom kustravom kosom i malo zestvenijim pokretima, naravno, i koja izuzetno voli da pokazuje svoj stomacic publici. dakle, uprkos tome sto ima i horde mrzilaca koje iritira, peva odlicno, shodno zahtevima mozda najboljeg hard rock benda ikada "Led Zeppelin", mada mu ni solo karijera nije za baciti, najbolja vokalna i tekstualna izvdeba svakako "Stairway To Heaven", a za nas stare bluzere i "Since I've Been Loving You". sada verovatno yebe neku sesnaestogodisnju groupie, a nadajmo se i da se priprema za koncert Zeppelina u Sarajevu krajem juna.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Kada sam gledao neke spotove Led Zeppelina jedna moja mlada koleginica se zagledala u pevaca Led Zeppelina (R.P.) i samo je prozborila "e ovakvoga decka bih volela da imam".Interesuje me da li je on u svoje vreme bio omiljen zenskom delu sveta?
    Gledao sam vise njegovih spotova... pa stvarno deluje kao neka mlada devojka ... taj glas, pokreti... original.na ovim novijim snimcima prilicno izgleda oronulo.Sta mu je bilo da postane tako ruzan?
    Interesuje me u kakvim je odnosima on bio sa ostalima u bendu narociti sa Jimmy Page_om?

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio Midnight Rambler
    mozda najboljeg hard rock benda ikada "Led Zeppelin"

jesu najbolji hard rock bend /po mom misljenju/!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pretrazivajuci internet sajtove doznao sam da ce Ronert Plant izdati novi CD album.Album ce izaci 10 maja 2005 godine i nazivace se "Mighty Rearranger".Inace Plantova grupa ce se zvati "Strange sensation" pa prema tome pun naziv grupe ce biti "Robert Plant and Strange Sensation".
    Album ce biti dosta rokerski i na plantov nacin dosta eksperimentalan pristup muzici.Iz ovog albuma izdvojice se pesma "Shine it all around".

Ističe se Spiritcraft (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

ovako...da ti cika objasni, Robert Biljka je Janis Joplin sa plavom kustravom kosom i malo zestvenijim pokretima, naravno, i koja izuzetno voli da pokazuje svoj stomacic publici. dakle, uprkos tome sto ima i horde mrzilaca koje iritira, peva odlicno, shodno zahtevima mozda najboljeg hard rock benda ikada "Led Zeppelin", mada mu ni solo karijera nije za baciti, najbolja vokalna i tekstualna izvdeba svakako "Stairway To Heaven", a za nas stare bluzere i "Since I've Been Loving You". sada verovatno yebe neku sesnaestogodisnju groupie, a nadajmo se i da se priprema za koncert Zeppelina u Sarajevu krajem juna.
    :shock: O cemu se radi? :shock:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Spiritcraft
    :shock: O cemu se radi? :shock:
    o carsijskim pricama koje kazu da ce Cepelini, u sastavu Page/Plant/Jones/Bonhamov sin Jason, krenuti na turneju po svetu, i pri tom' doci "na" Bosnu. a sta ce se stvarno desiti - ne znaju ni oni sami, i zato se samo nadamo.

Iskusan dess (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    82
    Reputaciona moć
    175

Citat Original postavio mile kuronjic Pogledaj poruku
    Pretrazivajuci internet sajtove doznao sam da ce Ronert Plant izdati novi CD album.Album ce izaci 10 maja 2005 godine i nazivace se "Mighty Rearranger".Inace Plantova grupa ce se zvati "Strange sensation" pa prema tome pun naziv grupe ce biti "Robert Plant and Strange Sensation".
    Album ce biti dosta rokerski i na plantov nacin dosta eksperimentalan pristup muzici.Iz ovog albuma izdvojice se pesma "Shine it all around".
    i danas, četiri godine poslije, može se slobodno reći da je album "Mighty Rearrenger" zaista jedno remek-djelo..meni lično draži album i od svih albuma Cepelina..uopšte, solo Plantovi radovi su mi zaista vrhunski..
    Toleranz ist ein Beweis des Mißtrauens gegen ein eigenes Ideal.

Zainteresovan član The_Ekatarina_Bojan (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Jim Morrison
    When I was a child I caught a fleeting glimpse

Primećen član stoned_immaculate (avatar)
    Učlanjen
    04.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

ja samo ne razumem kako neko sa nickom mile kuronjic nikad nije cuo za roberta planta?

Slične teme

1. Sta je Robert Plant dozivio sto je tako brzo ostario?
    Autor Marijan Lazic u forumu Muzika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08.01.2009., 16:42
  2. Robert Plant najbolji vokal u istoriji roka
    Autor Marin55 u forumu Muzika
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 08.01.2009., 16:31
  3. Robert Plant
    Autor cizmice u forumu Muzika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 05.03.2008., 10:45
  4. Robert Shekli