U NBS PRIMAJU PLATU U EURIMA

Кад је у оно време хиперинфлације поп у мом селу тражио да му се плати у маркама опело за покојника, његов син је пристао под условом да поп одржи опело на немачком...
Не знам шта бих рекао за ове данас...
 
KAKO JE MOGUĆE DA U NBS FUNKCIONERI PRIMAJU PLATU U EURIMA , A NE U DINARIMA
I DA PRITOM NA PADU DINARA OSTVARUJU DOBIT

http://www.***************/ekonomija/soskic-zaraduje-na-padu-dinara-2

To naravno nije tačno . Govorim iz prve ruke... Nekada sam radio U NBS....


Tema slobodno može pod ključ...

A da imaju dobre plate, imaju... Monogo više su plaćeni nego što rade......

Šte bi se reklo, debela ladovina....

Plus privilegije, samo tako....

Ali NE plata u devizama....

LOCK!
 
To naravno nije tačno . Govorim iz prve ruke... Nekada sam radio U NBS....


Tema slobodno može pod ključ...

A da imaju dobre plate, imaju... Monogo više su plaćeni nego što rade......

Šte bi se reklo, debela ladovina....

Plus privilegije, samo tako....

Ali NE plata u devizama....

LOCK!

Nemoj tako, pa to je napisala "EKIPA KURIRA" - onda mora da je tako... Pazi potpis: "EKIPA KURIRA".

Nekada je vazio vic 22 miliona stanovnika, 22 miliona selektora... Tako je i sa komentarima na krsti.
 
Znaci tvrdis da Guverner i viceguverneri imaju platu vezanu za evro, a ne za koeficijent i dinarsku osnovu?

Znaš kako, ova tema što kaže Mandrake, pod ključ ili ne, ali radi se o pitanju koje prosto ne vredi diskutovati. Naime, radi se o instituciji u kojoj su plate menadžera poslovna tajna. Kad potpisuju ugovor, obavezuju se i oni i poslodavac, da ovu informaciju ne smeju saopštavati javnosti. Tako da ... ostaje da verujemo ili ne....

Inače, moj inicijalni post na koji si se ti pobunio, sadržao je upravo negiranje naslova teme, da se plata prima u EURIMA, već je samo njena visina vezana za valutu EVRO.
 
Znaš kako, ova tema što kaže Mandrake, pod ključ ili ne, ali radi se o pitanju koje prosto ne vredi diskutovati. Naime, radi se o instituciji u kojoj su plate menadžera poslovna tajna. Kad potpisuju ugovor, obavezuju se i oni i poslodavac, da ovu informaciju ne smeju saopštavati javnosti. Tako da ... ostaje da verujemo ili ne....

Inače, moj inicijalni post na koji si se ti pobunio, sadržao je upravo negiranje naslova teme, da se plata prima u EURIMA, već je samo njena visina vezana za valutu EVRO.

Naravno - shvatio sam ja - ne boj se. Vec sam ja negirao da je i vezana za evro.

Kod plate Guvernera se prvo postavlja pitanje za koliko bi taj posao radio taj koji govori da je njegova plata previsoka, a onda je pitanje da li ta osoba uopste zna to da radi i na kraju da li bi smela to da radi.
 
Naravno - shvatio sam ja - ne boj se. Vec sam ja negirao da je i vezana za evro.

Kod plate Guvernera se prvo postavlja pitanje za koliko bi taj posao radio taj koji govori da je njegova plata previsoka, a onda je pitanje da li ta osoba uopste zna to da radi i na kraju da li bi smela to da radi.

...., nego, ne razumem za taj Kurir, jel to Botino ili Tomino .... glasilo?
 

Back
Top