Da li zene danas vise ni ne traze

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
frajere?

Jer koji ce im ******, kad sad same mogu sebe financirati.

Sto meni govori da su one nekad bile sa tipom samo zato sto im je financijski trebao. A danas ako ima se torba nadju nekog papka koji plese kako one sviraju i tako rade dok im to sve odgovara.

Sto dalje znaci da mi kao ljudi i nismo stvoreni za zajednicu, jer zajednica ne moze postojati ako to zeli samo jedna strana (muska), zar ne?
 
Meni je mnogo blesavo kako ti sve okreneš nekako subjektivno...
Da sam sad čačkala neku raniju temu, verovatno bih našla kako su žene koje ne rade-paraziti, sa čim se i ja do jedne mere slažem, mada ne tako grubo kvalifikovano.
A, onda ispadne da i žene koje rade ne valjaju-jer se samofinansiraju.
Mislim da svi planovi padau u vodu , ako se čoveku dogodi zaljubljenost.
S tim u vezi, ona se malo teže događa, nakon životnog iskustva, kritike i samokritike, ali nije nemoguća-valjda. A sve i da se ne dogodi-nije smak sveta :)
 
Meni je mnogo blesavo kako ti sve okreneš nekako subjektivno...
Da sam sad čačkala neku raniju temu, verovatno bih našla kako su žene koje ne rade-paraziti, sa čim se i ja do jedne mere slažem, mada ne tako grubo kvalifikovano.
A, onda ispadne da i žene koje rade ne valjaju-jer se samofinansiraju.
Mislim da svi planovi padau u vodu , ako se čoveku dogodi zaljubljenost.
S tim u vezi, ona se malo teže događa, nakon životnog iskustva, kritike i samokritike, ali nije nemoguća-valjda. A sve i da se ne dogodi-nije smak sveta :)

I zaljubljenost je relativna stvar. Vecina zena se zaljubi u 10 dana 5 puta, ako se to uopste moze zvati tako. Po mojoj proceni mislim da se veliki broj zena nikad nisu iskreno zaljubile, jer ko je iskreno zaljubljen taj ne racuna.
 
I zaljubljenost je relativna stvar. Vecina zena se zaljubi u 10 dana 5 puta, ako se to uopste moze zvati tako. Po mojoj proceni mislim da se veliki broj zena nikad nisu iskreno zaljubile, jer ko je iskreno zaljubljen taj ne racuna.
Ima tih pacijentkinja, one bar ružičasto posmatraju svet( svake nedelje ili meseca zaljubljene u nekog novog ,,čoveka svog života")...Prosto me sramota da se sprdam sa takvima, jer često pomislim kakao je tako lakše-ni brige ni pameti.
 
sinnke, nasla sam smrcak juce :)

smrcak.jpg


a za temu,slazem se..
sta ces..takvo vreme doslo..:aha:
 
frajere?

Jer koji ce im ******, kad sad same mogu sebe financirati.

Sto meni govori da su one nekad bile sa tipom samo zato sto im je financijski trebao. A danas ako ima se torba nadju nekog papka koji plese kako one sviraju i tako rade dok im to sve odgovara.

Sto dalje znaci da mi kao ljudi i nismo stvoreni za zajednicu, jer zajednica ne moze postojati ako to zeli samo jedna strana (muska), zar ne?


Muskarci zele zajednicu???????????????????????/ aaaaaaaaaaaaaahhahahhahahahhahahahahhahaha jaoj qq lol
 
sinnke, nasla sam smrcak juce :)

Pogledajte prilog 241223

a za temu,slazem se..
sta ces..takvo vreme doslo..:aha:

E ja sam jucer nasao 4 velika Vrganja i najeo sam se ko bik. Cak sam malo spremao sa mesom i krumpirom i tamo sam stavio malo Vrganja i mogu ti reci da je domudno ispalo. Ali nema ih jos, mi smo hodali 4 sata po sumi da bi ih nasli i od toga tri na jednom mestu. Oni i budu na jednom mestu. Ko zna mesta taj je king.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top