razlika u godinama

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.732
Msim da je bila ovakva tema, al ae ko ce sad da trazi...

Ono, zanima me koliko bi vamo muskarcima smetalo ili bilo svejedno da je treba starija od vas?...i koliko bi vama djevojcicma smetalo da ste stariji? I ima li neka granica u preko koje ne biste presli

Evo recimo meni je svejedno, isto koliko mi je svejedno da li je ona druge nacinolansti...a kod mene nema ni granice neke sada, mozda bih preko 15 g razmislio, ali to bi trajalo 5 sekundi i odmahnuo bih rukom i rekao ''ma nema veze''
 
Па, зависи од те женске особе. У сваком случају не би ми одговарала много старија. Рецимо, до 5-6 година старија максимално.
 
Па, зависи од те женске особе. У сваком случају не би ми одговарала много старија. Рецимо, до 5-6 година старија максимално.

j b g ne znam koliko imas ti sada godina, mozda cu i ja vremenom smanjiti malo, al meni je sada svejedno...eto prije godinu ako se ne varam, izlazio sam sa jednom od 31 znaci bilo je 11 god starija...i nista sve normala...
 
rkpt9h.jpg
stariji je 40 godina, ali posto smo oboje punoletni i zakon ne moze da nas proganja, svejedno je :lol:

Mada, ima zenu i dete. xD :(
mj2vrd.jpg
I ona je dosta mladja od njega, citala sam, spomenula je jednom da je on godiste njenog oca, ili tako nesto. U pitanju je Vlado Kalember, naravno. Srebrna krila. Za slucaj da neko ne zna xD Izgleda bas mladoliko..

Sto se tice teme..sve dok su oboje punoletni i dok je iz ljubavi, sve je dozvoljeno.:)
 
e ove hollywoodske glumice i pevaljke kad pogledas svo po 5 banki a do jaja izgledaju..nase se sa 25 raspadaju od pljuga i alkohola a kao vade se na kesh ahah

ma ajde, znas sta sve danas moze estetska hirurgija, a cak i da ne ide pod noz, imas milion aparata i cudesa da sredis na primer telo a za to treba kesh.
tako da ti je glupo poredjenje...ali dosta zavisi i od nas samih, hrana, sport i sl a i genetika.
 
Е не знам... Нпр причам са другарицом, набацујем јој ортака, и кажем јој годиште, и тип две године млађи од ње, и она као "ма клинац", а кад она јури две године старије од ње она није клинка.. Дебилно.. Не знам то за године, не размишљам о томе..
 
ma ajde, znas sta sve danas moze estetska hirurgija, a cak i da ne ide pod noz, imas milion aparata i cudesa da sredis na primer telo a za to treba kesh.
tako da ti je glupo poredjenje...ali dosta zavisi i od nas samih, hrana, sport i sl a i genetika.

Затеже се Деми Мур, и све то ради, ал' јој се опет виде године.. А што рече џорџ, жене генерално после 30-35 почну рапидно да се распадају... Ретко која не..
 
Е не знам... Нпр причам са другарицом, набацујем јој ортака, и кажем јој годиште, и тип две године млађи од ње, и она као "ма клинац", а кад она јури две године старије од ње она није клинка.. Дебилно.. Не знам то за године, не размишљам о томе..

bas ovo boldovano...
 
ma ajde, znas sta sve danas moze estetska hirurgija, a cak i da ne ide pod noz, imas milion aparata i cudesa da sredis na primer telo a za to treba kesh.
tako da ti je glupo poredjenje...ali dosta zavisi i od nas samih, hrana, sport i sl a i genetika.
evo zasto je ok poredjenje..zato sto su te sto se srede novcem i pre toga izgledale vrh..a nase pomenute klinke sa 20 ne izgledaju kao one od 50 i vec se porede s njima..kao to je fotosop i operacije..gde je tu obraz vise im sise ko u babe od 70..dupeta i salo na sve strane..za to ne treba kesh nego mozak da se pokrene malo i digne od kompa
 
Затеже се Деми Мур, и све то ради, ал' јој се опет виде године.. А што рече џорџ, жене генерално после 30-35 почну рапидно да се распадају... Ретко која не..

sve to vazi i za muskarce, ali ne za sve zene i ne sve muskarce...
i sasvim je normalno da ne moze zena niti muskarac da izgledaju kao sa 18 ili 20 tad, koliko god da se trude, mora covek da radi na sebi ali i da prihvata sebe i cinjenicu da vreme tece
a ne da sebe vrednuje samo kroz izgled jer moze da postane jedna otuzna nesrecna karikatura nalik ovome u ekstremnim slucajevima

 
Заправо ја сад и тражим старије само.. Ове млађе као да су дебили, оно осећам се са њима као ћале.. Имају дебилне форе, и размажене су претерано брате.. Што је најјаче нисам ја сад као неки озбиљан тип па глумим неко лудило, ја се за*ебавам 24/7, ал' њихове неке форе су ми некако..
 
sve to vazi i za muskarce, ali ne za sve zene i ne sve muskarce...
i sasvim je normalno da ne moze zena niti muskarac da izgledaju kao sa 18 ili 20 tad, koliko god da se trude, mora covek da radi na sebi ali i da prihvata sebe i cinjenicu da vreme tece
a ne da sebe vrednuje samo kroz izgled jer moze da postane jedna otuzna nesrecna karikatura nalik ovome u ekstremnim slucajevima

Да, али мушкарац како изгледа са 30 он ће тако изгледати и са 40, добиће можда коју бору ал' то је то, а код жена то није случај, узми слику твоје кеве и твог ћалета, и видећеш како су године пролазиле ко је брже пропадао, ај' да кажем пропадао..
 
Да, али мушкарац како изгледа са 30 он ће тако изгледати и са 40, добиће можда коју бору ал' то је то, а код жена то није случај, узми слику твоје кеве и твог ћалета, и видећеш како су године пролазиле ко је брже пропадао, ај' да кажем пропадао..

У праву си, жене брже старе.
 

Back
Top