Skolovanje u Rusiji
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Skolovanje u Rusiji

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Skolovanje u Rusiji

Cao, dugo sam razmisljhao tome sto mi i pored toga sto imao istu religiju sa Rusima mi nista ne cinimo da se spojimo s nasom bracom. Naime, nasa djeca ucenici cesto vide buducnost u odlasku na skolovanje na Zapadu ne razmisljajuci da tako ostavljaju na cjedilu svoju domovinul. Umjesto da poslajemo nase djake na skolovanje u Rusiji gdje su puno jace skole od Zapadnjackih i da se tamo nauce i osposobe za rad u Srbiji mi dozvoljavamo da nasi mladi odu na Zapadu ii tako dozvole stvaranje kopije drugih Djindjica i cede Jovanovica. Vjerujem da bi skolvana mladez u Rusiji bila duboko vezana za Srbiju i da bi Srbioju vidjeli u jednom savezu sa bratskom Pravoslavnom Rusijom. Mislim da je to nesto na cemu moram o poraditi kako bi smo se odvojili od Zapada i kako bi smo se oslonili na nasu vjeru i nas nase Ruse.

Iskusan
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    131

Podrazumevano Re: Skolovanje u Rusiji

Citat Original postavio Couleman Pogledaj poruku
    Cao, dugo sam razmisljhao tome sto mi i pored toga sto imao istu religiju sa Rusima mi nista ne cinimo da se spojimo s nasom bracom. Naime, nasa djeca ucenici cesto vide buducnost u odlasku na skolovanje na Zapadu ne razmisljajuci da tako ostavljaju na cjedilu svoju domovinul. Umjesto da poslajemo nase djake na skolovanje u Rusiji gdje su puno jace skole od Zapadnjackih i da se tamo nauce i osposobe za rad u Srbiji mi dozvoljavamo da nasi mladi odu na Zapadu ii tako dozvole stvaranje kopije drugih Djindjica i cede Jovanovica. Vjerujem da bi skolvana mladez u Rusiji bila duboko vezana za Srbiju i da bi Srbioju vidjeli u jednom savezu sa bratskom Pravoslavnom Rusijom. Mislim da je to nesto na cemu moram o poraditi kako bi smo se odvojili od Zapada i kako bi smo se oslonili na nasu vjeru i nas nase Ruse.
    **** te kakvo degenerativno misljenje, ako jos nisi shvatijjjo russsi ne vole sami sebe a ne "bracu" a i koju bracu , sto ne ides tamo kad je tako dobro............

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Cekaj malo. Nemoj tako pricati. Rusi bi nam omogucili da se skolujemo i da imamo mlizu relaciju sa tom zemljom. Nasi skolarci bi mogli uciti Ruski i da p[rocenat znanja Ruskog bude veci u Srbiji nego sto je sada. Buducnost Srbije je u Rusiji i Ruskom jeziku. Rusija nam treba biti otvorena kako bi smo se bracno mijesali sa Rusima i kako bi nam se p[rocenat Slavenske krvi uvecao. Mislim da je to nesto dobro i Moskva bi nma bila sve bliza nego sto je to sada.

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Snazni Rusi - Rusi su poznati po divovskoj snazi

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Rusija je jedna lijepa zemlja i to je zemlja sa puno Rusa. Rusi vole Srbe i oni njima pomazu. Rusija je Srpska mati i Srbi mnogo vole Rusiju. Oni se uzdaju u nju i smatraju je Pravoslavanom Istocno Rimskom Imperijom. Svaki Srbinm ce rado dati svoju kcer za Rusa. Rusi su po prirodi jaki tako da dva Rusa vrijede koliko jedan vod od 12 vojnika. Ono sto mogu dva Ruska vojnika uraditi ne moze jedan vod Srpske vojske. Zato za Srbe je Rus snonim za snagu tako da je to nesto sto je Srvima drago postivati Ruse kao jedna bratski narod. Mislim da se trebaju odrzavati ekskurzije i da se cesto odlazi za Rusiju kako bi se upoznala majka Rusija. Isto tako i Rusi trebaju dolaziti u Srbiju kako bi se upoznali sa bratskim Srpskim narodom. Rusiija ima dosta mjesta kkao bi naselila 10 Srbije tako da se sav Srppski narod moze smjestiti u Rusiju. Zato je Rusija protorna zemlja u kojoj pravoslvci nalaze svoj mir.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2227

Rusija je jedna lijepa zemlja i to je zemlja sa puno Rusa. Rusi vole Srbe i oni njima pomazu. Rusija je Srpska mati i Srbi mnogo vole Rusiju. Oni se uzdaju u nju i smatraju je Pravoslavanom Istocno Rimskom Imperijom. Svaki Srbinm ce rado dati svoju kcer za Rusa. Rusi su po prirodi jaki tako da dva Rusa vrijede koliko jedan vod od 12 vojnika. Ono sto mogu dva Ruska vojnika uraditi ne moze jedan vod Srpske vojske. Zato za Srbe je Rus snonim za snagu tako da je to nesto sto je Srvima drago postivati Ruse kao jedna bratski narod. Mislim da se trebaju odrzavati ekskurzije i da se cesto odlazi za Rusiju kako bi se upoznala majka Rusija. Isto tako i Rusi trebaju dolaziti u Srbiju kako bi se upoznali sa bratskim Srpskim narodom. Rusiija ima dosta mjesta kkao bi naselila 10 Srbije tako da se sav Srppski narod moze smjestiti u Rusiju. Zato je Rusija protorna zemlja u kojoj pravoslvci nalaze svoj mir.
    јеси ли ти онај муслиман , а, како се зваше заборавих му ник???
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Primećen član
    Učlanjen
    14.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma ne. Ja se zovem Srbo.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2227

Ma ne. Ja se zovem Srbo.
    А ниси она дилеја МИНГО..... ???
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Domaćin GIDEON (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Cekaj malo. Nemoj tako pricati. Rusi bi nam omogucili da se skolujemo i da imamo mlizu relaciju sa tom zemljom. Nasi skolarci bi mogli uciti Ruski i da p[rocenat znanja Ruskog bude veci u Srbiji nego sto je sada. Buducnost Srbije je u Rusiji i Ruskom jeziku. Rusija nam treba biti otvorena kako bi smo se bracno mijesali sa Rusima i kako bi nam se p[rocenat Slavenske krvi uvecao. Mislim da je to nesto dobro i Moskva bi nma bila sve bliza nego sto je to sada.
    Za pocetak prvo nauci srpski

Elita
    Učlanjen
    30.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    500

да се не шалимо, ал интерес да се оде у русију постоји код људи, не само код косовских срба који су већ тражили руске пасоше него уопште код свих, људи су схватили неке ствари, а окупаторски медији то још мало подржавају ширењем страха и анархије јер им одговара да се смањи број срба у србији, и онда ту настаје дилема. но, предстојећих пар година биће преломне, ако се настави жута политика лоповлука бесчашћа и издаје - људи ће почети да одлазе чак и да морају и у сибир да иду јер тамо ће ипак барем бити живи и имаће мир, друга опција је да се коначно прекине континуитет скрнаве жуте политике и јасно се европи каже да србија није заинтересована за улазак у тзв еу, у прилог томе иде и чињеница да је меркелова већ неколико пута поновила да тзв еу прима још само кромањонију и квит, нема више проширивања еу. наредних пар година је одлучујуће за те крупне одлуке.
    Poslednji put ažurirao/la velke712 : 02.06.2012. u 20:33

Elita
    Učlanjen
    30.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    0

Jako čudno što ima malo patriotskih komentara o Rusiji, verovatno jer se pominje škola?

Ističe se Isus33 (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    129

Pokretac teme je ocito neki provokator ali ideja nije losa mada nije ni nova. Jos od njegosevskih vremena nasi ljudi idu na skolovanje u Rusiju. I sada se poveliki broj nase djece skoluje u Moskvi u Petergurgu u kvalitetnim skolama sa dugom tradicijom.

Iskusan
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    131

**** the russian language , oni nisu dobri sebi a nekom drugom

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.