Šveđanin odgrizao i pojeo ženine usne zbog sumnje da ga vara!
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Šveđanin odgrizao i pojeo ženine usne zbog sumnje da ga vara!

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Šveđanin odgrizao i pojeo ženine usne zbog sumnje da ga vara!

Profesor iz Švedske posumnjao je da njegova žena ima ljubavnika, pa joj je zato u napadu ljubomore odgrizao usne i pojeo ih!

- On je isekao njena usta i pojeo ih je - potvrdio je anonimni izvor za švedski medij “Aftonbladet”.

- Najgora stvar je u tome što se on uopšte ne oseća krivim. On smatra da je ona njega uvredila i da je on postupio ispravno – kaže izvor.

Čovek čije ime nije otkriveno i koji je profesor na švedskom Institutu Karolina je glavni i jedini osumnjičeni za taj čin. Prijateljica mlade žene ističe da je žena loše u svakom smislu te reči.

- Njoj sada u svakom slučaju nije dobro, kako fizički tako i psihički. Ko bi očekivao da će on tako nešto da uradi – rekla je prijateljica unakažene devojke.

Prema rečima doktora, devojka je pretrpela ozbiljne povrede i ne zna se hoće li lekari uspeti to da srede. Napadač, koji je pod nadzorom psihijatra, ima četvoro dece iz tri braka, a ovo mu je bio četvrti brak sa mladom ženom. Prema pisanju “Aftonbladeta”, muškarac je odgrizao usne ženi zbog sumnje da ga vara, bez preciznih dokaza.

- On je pojeo usne kako ne bi postojala mogućnost da joj se iste operacijom prišiju – zaključak je psihijatara.

http://www.telegraf.rs/vesti/231086-bizarno-svedanin-odgrizao-i-pojeo-zenine-usne-zbog-sumnje-da-ga-vara

što je sigurno, sigurno je

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Šveđanin odgrizao i pojeo ženine usne zbog sumnje da ga vara!

El to kanibalizam kuca na vrata napredne i kulturne EUrope ?

Iskusan zarkus (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Citat Original postavio Grof Vronski Pogledaj poruku
    Kanibalizam = rešenje za nezaposlenost/prenaseljenost planete

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    599

Dobro joj nije odgrizao sise.
    Uzorni građanin EvroAzijske Imperije.

Jevgenij Zamjatin "MI" i Džorž Orvel "1984" su naša svakodnevnica.

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Grof Vronski Pogledaj poruku
    Alarmantno upozorenje: Droga-ljudožder legalno u Srbiji!
    Novi LSD, čije komzumiranje izaziva želju za kanibalizmom, mogao bi uskoro da se pojavi i u Srbiji. Supstance se mogu naći i u slobodnoj prodaji, pa droga može da se napravi u kući, upozoravaju stručnjaci.

U Srbiji bi uskoro mogla da se pojavi nova droga, koja je opasnija od kokaina i heroina, a što je najgore, supstance za njenu proizvodnju mogu da se nađu u slobodnoj prodaji, što znači da je može napraviti svaki iole bolji hemičar, upozorava na ovu jezivu činjenicu sagovornik Kurira blizak policiji!

Ovaj izvor kaže da je ova droga poznata i pod imenom novi LSD i da može da izazove smrt posle samo nekoliko konzumiranja.

- Novi LSD dobija se spajanjem različitih supstanci koje već postoje u mirišljavoj soli, pa je zato jedan od naziva ovog narkotika i mirišljava so. Pošto se so za kupanje u Srbiji može kupiti praktično na svakom ćošku, jasno je koliku opasnost predstavlja novi LSD. Ova droga konzumira se tako što se razmuti s vodom ili, najčešće, s energetskim napicima. Ima i slučajeva onih koji su je ubrizgavali direktno u venu, ali u tom slučaju zabeleženi su smrtni slučajevi posle samo jednog uzimanja - kaže sagovornik Kurira.
    Šta izaziva novi LSD
    - napade paranoje
    - nagon za samoubistvom ili ubistvom
    - halucinacije
    - daje neverovatnu snagu
    - želju za kanibalizmom
    Koliko je opasan novi LSD pokazuje i slučaj iz SAD od pre nekoliko dana.

- Mladić drogiran novim LSD napao je beskućnika. Kada ga je onesposobio, počeo je zubima da mu kida lice na komade. Jedan od očevidaca vikao mu je da se skloni od tela, ali on nije reagovao. Nije poslušao ni upozorenje policije, već je pojeo oko 80 odsto lica beskućnika! Napadača su morali da ubiju kako bi prekinuli monstruozni čin. Eto s kakvom vrste droge mi imamo posla - upozorava sagovornik Kurira.

Elita Tiger (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2708

Pa trebao je onu donju stvar onda da joj iseče da se ne bi ebala s drugim...
    Istina je negde tamo..

Obećava
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Primecujem da je sve vise tema u novinama o kaniblizmu, pa eto sad i na forumu. A sad jos i ja komentarisem i dajem daha ovoj temi... A bas sam danas razmisljao sto nema pozitivnih tema na forumu, kao povecao se prirastaj u nekom gradu u Srbiji, povecala se zaposlenost u nekom drugom gradu u Srbiji, i sve tako nesto lepo.
    Ja sam najpametniji i tacka.
    Ne uzimati stan blog http://neuzimatistan.blogspot.de/
    Ne uzimati stan FB http://www.facebook.com/Neuzimatistan

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio iivan Pogledaj poruku
    Primecujem da je sve vise tema u novinama o kaniblizmu, pa eto sad i na forumu. A sad jos i ja komentarisem i dajem daha ovoj temi... A bas sam danas razmisljao sto nema pozitivnih tema na forumu, kao povecao se prirastaj u nekom gradu u Srbiji, povecala se zaposlenost u nekom drugom gradu u Srbiji, i sve tako nesto lepo.
    a ti našao na hronici da tražiš pozitivne teme?

Ističe se egzorcista (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    293

Jel to onaj profesor što je vršio istraživanja o genocidnim Srbima?
    Remember...if you mess with me do not run, if you run you'll only die tired!

Obećava
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio eternal dream Pogledaj poruku
    a ti našao na hronici da tražiš pozitivne teme?
    )) to je zato sto ne gledam gde su teme, nego ih biram iz najnovijih. A propos znacenje reci hronika u srpskom- sve nesto negativno, dok u engleskom recimo znaci nabrajanje dogadjaja po vremenu desavanja. Nego da ne njamke ovde vise...
    Ja sam najpametniji i tacka.
    Ne uzimati stan blog http://neuzimatistan.blogspot.de/
    Ne uzimati stan FB http://www.facebook.com/Neuzimatistan

Elita
    Učlanjen
    30.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tiger from heaven Pogledaj poruku
    Pa trebao je onu donju stvar onda da joj iseče da se ne bi ebala s drugim...
    one dole nemaju ništa, video lično ja, pa da javim

Slične teme

1. Uhapšen odbornik SNS-a zbog sumnje da je uzeo mito
    Autor ЧИЧА u forumu Politika
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 10.04.2012., 16:55
  2. Uhapšeni zbog sumnje da su pretukli i pokrali prolaznicu
    Autor Vesti Krstarice u forumu Politika
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 18.05.2011., 13:00
  3. Haićanin se ubio zbog poraza Brazila
    Autor SQUID u forumu Hronika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 04.07.2010., 11:44
  4. Odgovora: 127
    Poslednja poruka: 30.04.2009., 10:40
  5. Čedina zena povecava usne zbog Čede?!
    Autor [[Darko_91]] u forumu Politika
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 14.07.2007., 20:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •