Mora li Srbija platiti MILIJARDU dolara Kosovskim penzionerima???

bane k

Iskusan
Poruka
5.761
Sve manje zaposlenih, sve više i više obaveza koje čekaju Srbiju!! Može li to Srbija da izdrži??
Koliko je realno da se sve to izdešava i sa kojim novcem Srbija sve to da plati?? jesmo li mi i naša deca definitivno generacija koja će samo raditi i otplaćivati dugove koje je u naše ime neko stvorio??
Kako sad stvari stoje, svi su izgledi da će nam život proći u otplaćivanju dugova, kako kome !!??

Alo! otkriva!
Srbija dužna milijardu evra albanskim penzionerima!

albanci-v.jpg

Četvrtak - 24.05.2012
Potencijalni dug Srbije prema penzionerima sa Kosova kojima od 1999. godine nisu isplaćivane penzije premašuje milijardu evra, a srpska vlada će verovatno taj dug uskoro morati da namiri, proizilazi iz presude Evropskog suda za ljudska prava u Strazburu iz aprila ove godine.

http://www.alo.rs/vesti/49534/Srbija_duzna_milijardu_evra_albanskim_penzionerima
 
Ta stikla znaci da najvece dosade nikako ne mogu da se otkace od mene nego su se zavezali za moju stiklu.

A sad kidaj.

reko bi' ti da mi ga duvas al se bojim da to sfatis ozbiljno.

inace, kako ide fatanje, pa yebote5 godina i nikakvi rezultati, piskaras ko kokoska sve jace i jace.
moras nesto da promenis u stilu.
i sta si ti promenila?
stavila si shtiklu... wtf
 
reko bi' ti da mi ga duvas al se bojim da to sfatis ozbiljno.

inace, kako ide fatanje, pa yebote5 godina i nikakvi rezultati, piskaras ko kokoska sve jace i jace.
moras nesto da promenis u stilu.
i sta si ti promenila?
stavila si shtiklu... wtf

Bez' bre blentavi.

Ovom stiklom moze i da se sutne.

To nimalo nije hrišćanski, znaš? :lol:

Znam.

Ali lekcija mora da se nauci.
 
Poslednja izmena:

Back
Top