Pohvalite se

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Mislim nije ok da pišem na pdf Žene nešto čime se hvalim. :lol:
Rešio sam da se uozbiljim. :)


I vi možete napisati nešto čime biste se mogli pohvaliti, ne mora biti jako bitno, day to day stvari.
 
Malo je danas takvih.
Čime da se pohvalim ?
Sedmicom na lotu ?
Kad ubodem otvoriću zasebnu temu...!
Inače,prestao sam da igram igre na sreću pre par godina.
Kada sam nakon grdnog novca,koji sam potrošio na te bajke,
shvatio da nismo u istom filmu !
 
Xaxa,obzirom na zenskog dvojnika, ova tema ima ogromne predispozicije ...

Nisam se obrijao skoro mesec dana, ali se to skoro ni ne primećuje na mom, još uvek, bejbi fejsu ... :zbanana:
:rumenko:
 
Izvojevao sam pobjedu nad gljivicama na stopalima, potpuna anhilacija mrskih parazita donela mi je velichanstven osetjaj trijumfa kao i proletjnu svezhinu kojom moji tabani sada odishu.

Joj e ponosan sam poprilichno ovih dana, mrzi me da pishem bitje da sam hvalisavac, a i nije ovo mesto za ozbiljne razgovore.
 
Mislim nije ok da pišem na pdf Žene nešto čime se hvalim. :lol:
Rešio sam da se uozbiljim. :)


I vi možete napisati nešto čime biste se mogli pohvaliti, ne mora biti jako bitno, day to day stvari.

Naučih da podnosim/podnesem stoički poraz. Posve dostojanstveno. Da "slušam" laži, što me bole najstrašnije. Da podnosim zavezane ruke, a nečije odrešene, začepljenost usta i oslepljenost oka... Naučih na teži način, kako neke stvari mogu da bole stravično, a da opet zadržiš vedrinu. Optimizam. Da "sačuvaš" u sebi ono najbolje, čak i kada to nešto nevažno je nekome. Svaki dan sam učila, kako je to gledati san što vara oči, ne živeti snove istih boja. Naučih da "prepoznajem" ljude koji bajke pričaju, a ne progovaraju. Koji su zemlja ničija, a sreća svačija.
I to nije nešto čime bih imala da se pohvalim, da je za pohvalu, već kao jedan nauk, ali s obzirom, da sma se malo kasno/kasnije opasuljila za neke stvari, moze da se podvede pod "uspeh" , znači neću jednog dana umreti posve "gUpava" kada je poverenje u pitanju. Ipak sam ponešto (čitaj: podosta) makar na tu "temu i/ili problematiku i/ili patetiku" naučila. Jer sa tako lepim godinama, ja videh da sam posve pogrešno....Mislila. ♥
 
Naučih da podnosim/podnesem stoički poraz. Posve dostojanstveno. Da "slušam" laži, što me bole najstrašnije. Da podnosim zavezane ruke, a nečije odrešene, začepljenost usta i oslepljenost oka... Naučih na teži način, kako neke stvari mogu da bole stravično, a da opet zadržiš vedrinu. Optimizam. Da "sačuvaš" u sebi ono najbolje, čak i kada to nešto nevažno je nekome. Svaki dan sam učila, kako je to gledati san što vara oči, ne živeti snove istih boja. Naučih da "prepoznajem" ljude koji bajke pričaju, a ne progovaraju. Koji su zemlja ničija, a sreća svačija.
I to nije nešto čime bih imala da se pohvalim, da je za pohvalu, već kao jedan nauk, ali s obzirom, da sma se malo kasno/kasnije opasuljila za neke stvari, moze da se podvede pod "uspeh" , znači neću jednog dana umreti posve "gUpava" kada je poverenje u pitanju. Ipak sam ponešto (čitaj: podosta) makar na tu "temu i/ili problematiku i/ili patetiku" naučila. Jer sa tako lepim godinama, ja videh da sam posve pogrešno....Mislila. ♥

Ebiga, ima dosta skotova koji samo umeju da lažu. To im je jedini kvalitet.
 
hahah e zato ide malo teze:lol:ja do avale pa se spustim na adu i to je vec izmedju 50-60km..ovako oko ade i po ravnom ni ne racunam kad predjem 30-40 u kondiciju..jedino ako skocis na pedalu i ne spustas ispod 25-30/h
 

Back
Top