Додик вербално напао новинарку Бете

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

★TSG★

Iskusan
Poruka
6.549
Додик вербално напао новинарку Бете


БАЊАЛУКА - Председник Републике Српске (РС) Милорад Додик данас је на конференцији за новинаре у Бањалуци вербално напао новинарку агенције Бета Љиљану Ковачевић, износећи примедбе на њен новинарски рад и поручујући јој да више не улази у палату Председника РС.
images

Након што је новинарка покушала да постави питање Додиковом госту, министру унутрашњих послова Србије Ивици Дачићу, председник РС је свог представника за медије упитао: "Ко је ова". Новинарка Бете се представила, на шта је Додик рекао: Шта ћеш ти овде?

На питање новинарке да ли је забрањено доћи на конференцију за новинаре, он је одговорио да "није забрањено, али ме чуди шта ћеш ти ту".

"Откуд вам образ да уопште дођете ту, на начин како радите", казао је Додик.

На констатацију новинарке да је у јавној институцији и да има право ту да буде, Додик је рекао да што се "њега тиче не мора никада ни доћи".

Дописница Бете је потом поставила питање Дачићу, а онда је Додик "појаснио" због чега се противи њеном уласку у председничку палату.

"Да се разјаснимо. Ова госпођа овде је лажљива и шаље лажне информације. Тако је послала путем Бете причу о, рецимо, изградњи зграде Владе. Нема нимало образа да дође овде, никада се није извинила после судског поступка", казао је Додик.

На питање дописнице Бете за шта да се извини, Додик јој је рекао да више "не долази" у палату председника РС.

"Немојте више овде да долазите. Је ли вам јасно, немојте више да долазите овде, можете одмах изаћи одавде", наставио је Додик.

На констатацију дописнице Бете да јој то не може забранити, председник РС је рекао: Бришите одавде.

Дописница Бете из Бањалуке је фебруара 2009. године објавила информацију да је Државна агенција за истраге и заштиту поднијела кривичну пријаву против тадашњег премијера РС Милорада Додика, теретећи га да је заједно са својим блиским сарадницима на више грађевинских пројеката оштетио буџете РС и БиХ за више од 115 милиона марака.

Тужилаштво БиХ је прошле године највећи део предмета уступило Специјалном тужилаштву РС, које је потом обуставило истрагу.
http://www.rtv.rs/sr_ci/region/dodik-verbalno-napao-novinarku-bete_323149.html


. . .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Postoje li neke institucije u Republici Srpskoj, koje bi reagovale na ovakvo bahato i anticivilizacijsko ponašanje prešjednika iste?
:think:
Де си бре Томице нема те ко зејтина?! :mrgreen:

До сад сам на 500 профила посумњао да си клонирао. :think:

А пустио Додоа нек му суде они који су га изабрали. ;)
Мене занима само до Дрине, преко се не мешам.
 
Додик вербално напао новинарку Бете

Дописница Бете из Бањалуке је фебруара 2009. године објавила информацију да је Државна агенција за истраге и заштиту поднијела кривичну пријаву против тадашњег премијера РС Милорада Додика, теретећи га да је заједно са својим блиским сарадницима на више грађевинских пројеката оштетио буџете РС и БиХ за више од 115 милиона марака.

Тужилаштво БиХ је прошле године највећи део предмета уступило Специјалном тужилаштву РС, које је потом обуставило истрагу.
http://www.rtv.rs/sr_ci/region/dodik-verbalno-napao-novinarku-bete_323149.html


. . .

Tužilaštvo BiH ustupilo predmete protiv Dodika "specijalnom" tužilaštvu Republike Srpske !!!! Ajde, koja saradnja, koje tužilaštvo...
ma ja mislim da je Mile nevin i da je to samo progon na nacionalnoj osnovi i da novinari mrze Milu....
On meni baš izgleda kao pošten čovek, samo su mu oči malo buljave, al to svakako nije od pohlepe....

I taj reče da neće priznati Vladu koju sklepaju u Beogradu??? Reko ja da Beograd lagano postaje margina.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Znas Tomice kad covek ima nekog druga a on je glupav i blesav, retard a opet tog svog podrzava zbog nekog razloga. Da li ga sazaljeva ili nesto drugo.....

Tako Dodik podrzava blesana Borisa Velicanstvenog. Tako nemoj sad da zakuvavas forumase na ovoj temi o vezi Tadic=Dodik. A ti vise gotivis Tadica a Dodika ne volis zato sto je SRBENDA. Ne gotivis ti nesto posebno ni Tadica, ti vise volis Cedu, Canka a mozda i Stjepana Mesica.

Znas li da je Dodik jedini politicar na Balkanu koji sme da kaze sta misli celom svetu. To je rekao politički analitičar iz SAD Stiven Mejer.

Znam ja da je Dodik domacim izdajnicima, poturicama i hrvatima trn u oku.


Kakav Čeda, kakav Čanak (a tek Mesić:hahaha:) nesrećniče...?

Tema je Dodino ponašanje koje zaista nije u skladu najosnovnijim civilizacijskim normama, a kamoli sa njegovom predsedničkom funkcijom.

I bilo bi zanimljivo da objasniš definiciju "SRBENDE".

Ako to znači da otvoreno podržavaš Botu i DS na izborima, opljačkaš državne novce (a svi znaju da je Dodo lopov sveCkih razmera, čak i oni koji su zaljubljeni u njega zbog čestih šovinističkih izjava), imaš rezervnu domovinu na Dedinju, vređaš novinare i ispuštaš neartikulisane zvuke na konferencijama za štampu itd, e onda je Dodo stvarno turbo-Srbenda.
 
Poslednja izmena:
И Миле има неку своју Џеси
Е... до јуче ''највећи Србин'', такав нам треба овде у Србији ... а данас се све више и више срозава
'Еби га ... с ким си такав си
Мазгов стално био са флекавим највећим и највољенијим вођом
Па стварно ... овај наш психолог ... ко је с њим имао посла морао је да - полуди
 
Znas Tomice kad covek ima nekog druga a on je glupav i blesav, retard a opet tog svog podrzava zbog nekog razloga. Da li ga sazaljeva ili nesto drugo.....

Tako Dodik podrzava blesana Borisa Velicanstvenog. Tako nemoj sad da zakuvavas forumase na ovoj temi o vezi Tadic=Dodik. A ti vise gotivis Tadica a Dodika ne volis zato sto je SRBENDA. Ne gotivis ti nesto posebno ni Tadica, ti vise volis Cedu, Canka a mozda i Stjepana Mesica.

Znas li da je Dodik jedini politicar na Balkanu koji sme da kaze sta misli celom svetu. To je rekao politički analitičar iz SAD Stiven Mejer.

Znam ja da je Dodik domacim izdajnicima, poturicama i hrvatima trn u oku.

:ok:

E..pa...Šćepo...kao iz priloženog...SMANJI MALO DOŽIVLJAJ...:per: ( :hahaha: )
 
А да те питам нешто? Ко је у НС и северној Српској покрајни добио изборе?
и ко је кога довео на Власт?

Slusaj Nemci su doveli Hitlera na vlast, Italijani Musolinija a oboje su unistili svoju zemlju, tako nemoj da pricas o tome. Tako se desilo i kod nas. Neke "ovce"je lako zavest.
Srbi kao narod su uplaseni da od ovog loseg stanja u kom se nalaze mogu pasti jos dublje. Pa se iz straha beze od promena.

A da ne racunamo kako od 2000 godine politicari izdajnici i mediji placenicki stalno forsiraju pricu o tome kako ce doci SMAK sveta ukoliko odu ove barabe sa vlasti.
 
. . .

I Milosevic je bio isto "kulturica". Dok je NATO razarao Srbiju on je organizovao kulturna desavanja po mostovima.
Kad je NATO udario po RS nasa kalinovicka "seljacina" Mladic je pohapsio UN vojnike i privezao ih za mostove. Na kraju su i jedan i drugi zavrsili u Hagu, dzaba kulturica. Ali RS je daleko bolje prosla. Na kraju je NATO pristao da RS samo malo povuce tesko naoruzanje oko Sarajeva. Da smo pjevali po mostovima, RS danas ne bi bilo.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Slusaj Nemci su doveli Hitlera na vlast, Italijani Musolinija a oboje su unistili svoju zemlju, tako nemoj da pricas o tome. Tako se desilo i kod nas. Neke "ovce"je lako zavest.
Srbi kao narod su uplaseni da od ovog loseg stanja u kom se nalaze mogu pasti jos dublje. Pa se iz straha beze od promena.

A da ne racunamo kako od 2000 godine politicari izdajnici i mediji placenicki stalno forsiraju pricu o tome kako ce doci SMAK sveta ukoliko odu ove barabe sa vlasti.

Ти ли си то све смислио сам или се од негде копираооооо,
а шта си хтео да кажеш?????????
 
Иначе, вама страним плаћеницима џаба писати.
Не подржавају они сви заједно ни своју матер.
Играју како им се каже.
А на Балкану ако "не уијеш за гуицу" нико те не поштује.
И то је сва истина, а Миле то зна.
 
Јок ба... Милорад Додик Raphus cucullatus Додо.
Иначе у тексту не видим ништа страшно. Није ни напушио како треба.
А новинаре стварно кат-кад треба напушити кујцем.


Treba ih napušiti kada ne rade svoj posao.

Posao novinara i jeste da zagorčavaju život lopovima u politici i iznose njihove malverzacije u javnost.
 
Slusaj mali ja mislim da ti nemas "klikere" da se bavis necim na ovom PDF. Znaci izvini ali ja mislim da ti slabo kapiras. Ja ti od srca preporucujem PDF Forumske igre bez granica, tamo se mozes snaci ali i to je pitanje koliko ce te tamo forumasi tolerisati ako budes gresio u igri KALADONT :lol: Znas i tamo trebaju "klikeri".

Рекао бих да ти се појавио недостатак разума и аргумената....
Ајде мало ти одмори па почни испочетка.....
Имају неке добре чике које могу да ти форматирају вугла и да ти поново инсталирају систем....
Како би могао да причаш повезано....
Знамо за депресију равнице....
 
Treba ih napušiti kada ne rade svoj posao.

Posao novinara i jeste da zagorčavaju život lopovima u politici i iznose njihove malverzacije u javnost.
А оно јес’, али није им посао да се баве трачаријама и да прођу без последица. Видиш да су и Курир довели у ред.
 
. . .

. . . јер РЕПУБЛИКА СРБИЈА ЈЕ ДРЖАВА МАТИЦА СВИХ СРБА..... срам те било........:evil::evil::evil:

према томе Додик као и сваки други грађанин Србије ИМА СВА ПРАВА.......




02.06.2012 15:18Dodik:Bošnjaci vrše "samogenocid"
48806.jpg

BANJALUKA – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da Bošnjaci u Bosni i Hercegovini vrše "samogenocid" stalnim tvrdnjama da su žrtve.

"Niko im ne preti. Republika Srpska i Srbi nisu vršili genocid ni u prošlosti. Nad nama je vršen genocid u Jasenovcu i na drugim mestima, što su masovno ideološki podržavali prethodnici Mustafe Cerića“, rekao je Dodik novinarima, povodom izjave vrhovnog poglavara islamske zajednice u BiH Cerića da bošnjačkim muslimanima preti novi genocid.

Dodik je kazao da se u proteklom ratu u BiH desio "ogroman zločin" i da pojedinci koji su ga činili moraju da odgovaraju.Dodik je podsetio da se sada u Islamskoj zajednici BiH održavaju izbori i ocenio da će "verovatno biti podržan onaj ko više baci kamen“."Sama činjenica da se Mustafa Cerić masovno bavi politikom, govori o tome da je uloga Islamske zajednice u BiH potpuno negativna u ovom društvu", rekao je Dodik, napominjući da bi ta verska zajednica trebalo da bude izvan politike i vlasti kao nevladina organizacija.

Prema njegovim rečima, nasuprot tome oslobođen je prostor za slobodno delovanje ekstremnih muslimanskih grupa, kao što su vehabije, selafije i ostali."Sve terorističke napade koji su se ovđe desili izveli su pripadnici radikalnog vehabijskog pokreta", rekao je Dodik, preneli su banjalučki mediji.On je podsetio da su pojedini američki zvaničnici negirali da je prilikom pucanja na ambasadu SAD u Sarajevu bilo reči o terorizmu, ali da je to optužnica, ipak, potvrdila.
 
Poslednja izmena od moderatora:
То се може рећи и за Берлусконија, Меркелову, Обаму и многе друге.
Пошто си се исподригивао и испрдио, реци.
Шта ти је у роду та новинарка?
Или је потајно желиш за партнерку?
Шта би други могао бити разлог, осим неких прангијашких склоности према Лемију?
 

Овдје сам пљувао по Додику максимално ,али будимо реални , напушавање ових Новинарских полтрона који раде за ко зна кога и што испирају мозак народу је оправдано . Чим видим да је БЕ 52 позвао аналитичара да нам објасни неке ствари и чим су они против ,ја сам за .

А и ово могуће поваљивање Тадића ми се посебно свиђа ипак је Додик бољи од ТАдића . Додику је Генерално спољна политика добра , само му је унутрашња лоша . Требао би ту мало да се обрачуна са својим полтронима и да радикално покрене неку производњу и развој , то је њему главни минус и подршка катастрофалној политици ТАдића .

НАравно овај видео је са БЛЕ био је умјеренији док га није изнервирала .

Истина је рећи јза оно што јесте да јесте ,а није за оно што није .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top