УЛАЗАК У НАТО

Подржавате ли улазак Србије у НАТО?

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Evropenda

Domaćin
Banovan
Poruka
4.980
Мислим да то била једна дивна ствар за Србију. Стали би под моћни НАТО кишабран који би нас заштитио од свих безбедносних изазова.

Америчка војска би постала и српска војска. Маринци, Делте, Фоке, сви би били српски војници. То је шанса коју не смемо да пропустимо, за свакога ко има иоле мало мозга.

Модерна проЕвропска влада која се буде формирала мора да настави рад на том процесу, већ доста је урађено, суштински смо у НАТО-у, спремни смо за улазак.

Једино остаје да се одради прихолошко-пропагандни рад са грађанством, како би заборавили емоције и научили да се понашају прагматично. Мислим да се то лако може одрадити и да до краја мандата улазимо у НАТО, на ползу и радост читаве Србије и свих искрених Европејаца у истој.
 
Тренутни резултати гласања: 100% грађана и грађанки подржава улазак у НАТО. Србија се коначно дозвала памети!! Стижу бољи дани за све нас.
 
Требао сам да поставим да анкета буде јавна, да се лепо види ко је издајник па да га сви овде жигошемо и уваљамо у катран и перје!!
 
Dokle će ovaj korisnik da zloupotrebljava ovaj prostor istim temama!?Prošli put dobih kaznu njega, možda i sad dobijem...

Ово је први пут да говорим о уласку у НАТО. Мислим да је то јако битна тема која умногоме одређује нашу будућност, па сам због тога и отворио ову панел-дискусију на којој би размењивали ставове и на крају доказали да је улазак у НАТО права ствар за Србију и Евроинтеграције исте.
 
Отворио сам једну тему о НАТО-у, али она није била о уласку Европске Србије у исти, већ је била посвећена величању храбре НАТО солдатеске, њених борби и слободе коју су донели многим светским земљама.
 
koj si ti provokator :lol:

Ја само снажно подржавам Евроатлантске интеграције Србије и напредак исте.

Реалан сам и прагматичан и знам да не смемо остати изоловани. Погнуту главу мач не сече, то је моја девиза која ће стајати на породичном грбу ако некад постанем тајкун. Било би добро да та реченица стоји и на застави, на оној белој позадини. Тада би нам свима драстично кренуло на боље.

Бразил има на застави паролу "ордем е прогресо". То значи ред и прогрес. Мислим да би Србија под хитно на своју заставу требало да стави паролу "погнуту главу мач не сече".
 
Мислим да то била једна дивна ствар за Србију. Стали би под моћни НАТО кишабран који би нас заштитио од свих безбедносних изазова.

Америчка војска би постала и српска војска. Маринци, Делте, Фоке, сви би били српски војници. То је шанса коју не смемо да пропустимо, за свакога ко има иоле мало мозга.

Модерна проЕвропска влада која се буде формирала мора да настави рад на том процесу, већ доста је урађено, суштински смо у НАТО-у, спремни смо за улазак.

Једино остаје да се одради прихолошко-пропагандни рад са грађанством, како би заборавили емоције и научили да се понашају прагматично. Мислим да се то лако може одрадити и да до краја мандата улазимо у НАТО, на ползу и радост читаве Србије и свих искрених Европејаца у истој.

Ау ал теби није добро. :lol: :hahaha:
 
Требао сам да поставим да анкета буде јавна, да се лепо види ко је издајник па да га сви овде жигошемо и уваљамо у катран и перје!!

Е сад,немo' се правиш. Да си то урадио,видели би да je 95% оних који су гласали за кроати или остали душмани. :rtfm: :lol: :hahaha:




:banovati: :rotf:
 
Situacija nije tako prosta a to ne razumeju ni anglofili, ni rusofili.

SSSR je nestao, anglosaksonski svet slabi a pojavljuje se nova sila sa novom oruzanom snagom.

U pitanju je EU superdrzava vodjena Nemackom i EU armija.

Ceo svet je kao glavnu vest objavio da je EU armija imala borbeno dejstvo na kopnu i na moru u vodama Indijskog okeana, bila je to udarna vest u svim zemljama izuzev na Balkanu.

Vest:

EU army conflict Somalia pirates

c7dab__51606573_fa1d16c0-9c6c-4f82-b0b8-ab66ddd94f78.jpg


http://timesofnews.co/2012/05/15/eu-forces-attack-somalia-pirates

EU naval army have conducted their initial raid on bandit bases on a Somali mainland, observant they have broken several boats.
 

Back
Top