Dodik: Distancirat ćemo se od Vlade Srbije ako u njoj bude i Čeda
Strana 1 od 11 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 254

Tema: Dodik: Distancirat ćemo se od Vlade Srbije ako u njoj bude i Čeda

Domaćin Moja Republika (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano Dodik: Distancirat ćemo se od Vlade Srbije ako u njoj bude i Čeda

Dodik: Distancirat ćemo se od Vlade Srbije ako u njoj bude i Čeda Jovanović koji negira RS

Ako Srbiji to treba, onda neka uzme Čedu Jovanovića, rekao je Dodik

Republika Srpska će protestovati protiv bilo kakve vlade Srbije u kojoj bude neko ko govori ružno o Republici Srpskoj i protiv toga je da u njoj bude lider LDP-a Čedomir Jovanović, izjavio je danas predsjendik RS-a Milorad Dodik.
    "Bez oklijevanja ćemo se distancirati od politike takve vlade. Ako Srbiji to treba, onda neka uzme Čedu Jovanovića", rekao je Dodik.
    U slučaju da do takve vlade dođe u Srbiji, Dodik najavljuje da će doći do usložnjavanja saradnje institucija RS-a s takvom izvršnom vlasti u Srbiji.
    Još uvijek aktuelni zamjenik srbijanskog premijera i lider SPS-a Ivica Dačić rekao je, nakon današnjeg razgovora s Dodikom u Banjoj Luci, da on sigurno neće biti dio vlade koja će govoriti da je Republika Srpska "genocidna tvorevina".
    Kao predsjednik SPS-a, kazao je, učestvuje u razgovorima o formiranju nove srbijanske vlade, te su za njega veoma važna politička pitanja kao što je pitanje odnosa prema RS-u.
    Dačić je na pres-konferenciji u Banjoj Luci rekao da treba brzo da se formira vlast u Srbiji, ali da se mora znati na kojim prioritetima će imati konsenzus.
    Potvrdio je da u ovom trenutku još ne postoji parlamentarna većina, a smatra i da eventualana kohabitacija neće stvarati problem novoj vlasti u Srbiji, jer se po ustavu zna koja su ovlaštenja predsjednika a koja Vlade Srbije, a jasno se mora definirati samo šta je zajednički interes.
    Na sastanku je razgovarano i o situaciji na Kosovu, a predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izrazio je solidarnost sa Srbima na Kosovu, posebno s onima u sjevernom dijelu, ali i nezadovoljstvo načinom na koji, kako je rekao, međunarodne snage „terorišu Srbe pokušavajući da im umanje njihova autonomna prava želeći postepenu nasilnu integraciju“.
    Izdajice uvijek bojkotovati !
    Poslednji put ažurirao/la Moja Republika : 02.06.2012. u 14:29
    Ovo je nama nasa borba dala !
    http://max-balkanboy.blogspot.com/2012/05/welcome-to-banja-luka-republic-of.html

Poznat NE-ZGODAN (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    108

Podrazumevano Re: Dodik: Distancirat ćemo se od Vlade Srbije ako u njoj bude i Čeda

Sad i Dodik nateze vec izhebanog Tadica.....DSovska je tuga pregolemaaaa,puca ljubav a rezervne nemaaaaaaa......

Elita radeta62 (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    485

Podrazumevano Re: Dodik: Distancirat ćemo se od Vlade Srbije ako u njoj bude i Čeda

Citat Original postavio Moja Republika Pogledaj poruku

Izdajice uvijek bojkotovati !
    Dodik bi trebao znati da i Ivica Dacic nije nista bolji od Cedomira Jovanovica.
    Izdajnik je uvek izdajnik,izdao je Milosevica a to radi i sa svojim narodom na Kosovu i Metohiji.

Iskusan bobanjov (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

Каква је љига овај Миле ронхил
    Па два пута јавно даје подршку Тадићу и 2008. и сада у овој предизборној кампањи
    Два пута је обзнанио да хоће Бориса а неће Тому
    Е, кад је тако, онда има да поштује избор свог миљеника, с ким год његов ДС формирао владу ... макар и са мандовом Чедом
    Чак и у том случају, мора да дође у Београд на жуто славље ... и све редом да их изљуби ... од среће
    Тражили сте - гледајте
    "Ne vredi boriti se.Isterasmo Turke, pobedismo i Nemce i Bugare, a naše nam ulizice slobodu opogane. Ne vredi kada mi sami dušmane radjamo. Lakeji će upropastiti i opoganiti sve "- knjiga o Milutinu

Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Citat Original postavio bobanjov Pogledaj poruku
    Каква је љига овај Миле ронхил
    Па два пута јавно даје подршку Тадићу и 2008. и сада у овој предизборној кампањи
    Два пута је обзнанио да хоће Бориса а неће Тому
    Е, кад је тако, онда има да поштује избор свог миљеника, с ким год његов ДС формирао владу ... макар и са мандовом Чедом
    Чак и у том случају, мора да дође у Београд на жуто славље ... и све редом да их изљуби ... од среће
    Тражили сте - гледајте
    Ne razumijete vi Mileta.
    Nije on niciji podanik, ima u svijetu 10 puta bolje veze od Tadica a pogotovo Nikolica.
    1998. je zatvorio vrata od RS Milosevicu a zatvorice i Tadicu ako izdajicu Cedu ubaci u Vladu Srbije. Mora, ovdje u RS mu niko ne bi to oprostio i sigurno bi izgubio na izborima.
    Nazalost to ce biti steta i gubljenje vremena za srpski nacionalni korpus.
    Poslednji put ažurirao/la Moja Republika : 02.06.2012. u 14:46
    http://max-balkanboy.blogspot.com/2012/05/welcome-to-banja-luka-republic-of.html

Iskusan
    Učlanjen
    11.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    177

Stvarno je ova Srbija otišla u quratz, ni Dodik je više ne zarezuje, postavlja i Mile uslove... Distanciraće se RS od takve vlade,cccc... sve je moguće: i distanciranje a i takva vlada...

Iskusan bobanjov (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    194

Ne razumijete vi Mileta.
    Ма разумемо га
    Дугогодишњи обожавалац лика и дела великог жутог фараона
    А за ту бескрајну љубав награђен вилом на Дедињу, пословима у пљачкашкој приватизацији у Србији итд
    Нема везе што је фараон уништио матицу Србију и њене грађане ... љубав је слепа
    "Ne vredi boriti se.Isterasmo Turke, pobedismo i Nemce i Bugare, a naše nam ulizice slobodu opogane. Ne vredi kada mi sami dušmane radjamo. Lakeji će upropastiti i opoganiti sve "- knjiga o Milutinu

Domaćin Фјодор (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    1353

pa sta je ocekivao, da ce tadic u vladu sa radikalima?!
    e moj mile, nista nisi bolji od tadica i cede.
    i ko njemu dozvoljava uopste da se bavi unutrasnjom politikom srbije?!
    siguran sam da gradjani srpske nisu hteli da podrze tadica i ds, prema tome on radi protiv volje gradjana.

Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Citat Original postavio bobanjov Pogledaj poruku
    Ма разумемо га
    Дугогодишњи обожавалац лика и дела великог жутог фараона
    А за ту бескрајну љубав награђен вилом на Дедињу, пословима у пљачкашкој приватизацији у Србији итд
    Нема везе што је фараон уништио матицу Србију и њене грађане ... љубав је слепа
    Ma nigdje veze. Dodik je i prije rata drzao pola Laktasa. Vila na Dedinju je smijesna.
    Tadic je bio generalno dobar za RS. Ljigav prema Muslimanima, jedno prica a drugo radi. Sto se tice Srbije vi najbolje znate. Nikolic je sa druge strane previse otvoren a to u politici nije pametno.
    Ceda i Biserke su poseban slucaj. Sa takvima nema price.

Elita
    Učlanjen
    30.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    500

cheda mozhe da bude u vladi, al u vladi albanije il hrvatske, letonije, holandije... u srbskoj vladi ne mozh nikako, to bi bio otvoreni trijumf kriminala u srbiji.

Iskusan
    Učlanjen
    14.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    170

Odakle njemu pravo da se meša do te mere u unutrašnje stvari jedne suverene države?Prvo je onako javno i agresivno podržao Tadića,sada se opet meša u to kakva će nam vlada biti.Mislim da je vreme da mu neko iz Srbije kaže da smanji malo doživljaj.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1393

Citat Original postavio velke712 Pogledaj poruku
    cheda mozhe da bude u vladi, al u vladi albanije il hrvatske, letonije, holandije... u srbskoj vladi ne mozh nikako, to bi bio otvoreni trijumf kriminala u srbiji.
    U toj srbskoj možda i ne može , al u srpskoj može i biće ako on i Borat budu dali dovoljno tešku koferčinu Gljivici .
    The Show Must Go On...

Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Citat Original postavio toz972 Pogledaj poruku
    Odakle njemu pravo da se meša do te mere u unutrašnje stvari jedne suverene države?Prvo je onako javno i agresivno podržao Tadića,sada se opet meša u to kakva će nam vlada biti.Mislim da je vreme da mu neko iz Srbije kaže da smanji malo doživljaj.
    Zaboravljas da je Dacic dosao u Banja Luku.

Buduća legenda gruba greska (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Ne razumijete vi Mileta.
    Nije on niciji podanik, ima u svijetu 10 puta bolje veze od Tadica a pogotovo Nikolica.
    1998. je zatvorio vrata od RS Milosevicu a zatvorice i Tadicu ako izdajicu Cedu ubaci u Vladu Srbije. Mora, ovdje u RS mu niko ne bi to oprostio i sigurno bi izgubio na izborima.
    Nazalost to ce biti steta i gubljenje vremena za srpski nacionalni korpus.
    Prvi put se prevario, pa otvoreno podržao jednog kandidata, ovo mu je crveni karton. Ne može da se meša u sastavljanje vlade u Srbiji, a da se to ne obije ne o njegovu glavu, već o budućnost Republike Srpske.Niko nije nezamenljiv.
    rece mi jedan coek da sam blatokrvnica, a meni se to svidja

Elita
    Učlanjen
    30.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    500

dodik ima vece pravo da govori o politichkoj situaciji u srbiji nego cheda chanak i slichni kriminalci koji u srbiji lobiraju za shiftare cromanjonce i slichan nacistichki olosh

Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Koga Dačić predstavlja, većinu, hahahaha, da mu nije Krkobabića, bio bi na margini, što i zaslužuje. Da li je poneo koferče u RS...

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1012

Ову Србију свако шиљи

Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Citat Original postavio velke712 Pogledaj poruku
    dodik ima vece pravo da govori o politichkoj situaciji u srbiji nego cheda chanak i slichni kriminalci koji u srbiji lobiraju za shiftare cromanjonce i slichan nacistichki olosh
    Pa on indirektno podržava upravo njih, ako podržava DS.

Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    Ову Србију свако шиљи
    haha, istina, kad to dozvoljava.

Iskusan
    Učlanjen
    14.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    170

To što je Dačić došao u Banja Luku ne znači da Dodik treba da glumi idiota i da se otvoreno meša do te mere u unutrašnje stvari države bez koje i ne bi bilo RS pa ni njega kao predsednika.Pošto ne bi imao gde da bude predsednik.Valjda treba da se zna ko kosi a ko vodu nosi.

Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Ma nigdje veze. Dodik je i prije rata drzao pola Laktasa. Vila na Dedinju je smijesna.
    Tadic je bio generalno dobar za RS. Ljigav prema Muslimanima, jedno prica a drugo radi. Sto se tice Srbije vi najbolje znate. Nikolic je sa druge strane previse otvoren a to u politici nije pametno.
    Ceda i Biserke su poseban slucaj. Sa takvima nema price.
    Nikolić previše otvoren?Eto nove mane. Zašto?Hoćemo da znamo gde su nam granice, i šta se sve potpisalo bez pitanja naroda u Briselu.

Elita
    Učlanjen
    30.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    500

cheda treba da se preseli na juzhne padine prokletije i pochne otvoreno da se bavi njegovim biznisom pogace preko hljeba, smorio je vishe u srbiji, nek se goni u zdupi materinu i on i oni koji ga kao podrzhavaju, srbska deca nemaju alternativu u srbskim zemljama, a srbija je po ustavu zemlja srbskog naroda i svih gradjana koji u njoj zhive, prema tome - vozi chedo dzhipove kod tachia u garazhu, odande si ih i dobio

Učlanjen
    30.07.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1099

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    U toj srbskoj možda i ne može , al u srpskoj može i biće ako on i Borat budu dali dovoljno tešku koferčinu Gljivici .
    Koji si ti madjioničar, ti si za sve i protiv svih, nešto kao Dačić...

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1012

Citat Original postavio gruba greska Pogledaj poruku
    Nikolić previše otvoren?Eto nove mane. Zašto?Hoćemo da znamo gde su nam granice, i šta se sve potpisalo bez pitanja naroda u Briselu.
    Николић је рекао да се у Сребреници десио "велики злочин". Нека каже грађанима мало детаљније о том "великом злочину", да нас упозна са својим информацијама.

Učlanjen
    10.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Citat Original postavio gruba greska Pogledaj poruku
    Svaki normalni Srbin se slaze sa Nikolicevim nacionalnim stavovima ali treba biti pametan pa ih upakovati. Valjda su nas 90e nesto naucile ?

Slične teme

1. Koliko mrtvih ima u Akcionom planu Vlade Srbije?
    Autor Gold Fish u forumu Politika
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 18.03.2008., 20:21
  2. Saveznici Vlade Srbije
    Autor rikir u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.06.2007., 17:58
  3. 7. princip za formiranje nove vlade Srbije
    Autor Mit dunavskih rusalki u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 12.03.2007., 08:53
  4. Odlican plan vlade Srbije!