Izbori i demokratizacija?

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Eto zavrseni su izbori. Pobedile su sve velike stranke. DS i SPS ce formirati vladu, cak ce se ovajditi i LDP ili URS. A SNS je dobio mesto predsednika Srbije.

I sta sad?

Nista. Sve ce biti jos gore, sto nam pokazuje i kurs. Korupcija, zapostavljanje nacionalnog interesa, rasipanje novca, zaduzivanje.

Da li je mozda resenje glasanje za male partije?

Jel mislite da je bolje bilo da smo u parlament glasanjem uvukli jos nekoliko malih partija, pa da smo napravili vlast sto razudjenijom i sto vise ideoloski razlicitom? Mozda su ipak trebale da u parlament prodju Dveri i radikali, a da su DS i SNS dobile manje glasova.
 
Ali mislim da neki napredniji sistem i ne postoji, a Srbi tesko da su sposobni da izmisle neki novi.

I ne moramo izmisljati toplu vodu,trebamo se vratiti u doba kada smo bez vas - U -vodili sopstvenu zemlju!Od ujedinjenja sa rvatima,nama je krenulo naopako,je mi u taj savez udjosmo sa dobrim namerama,mada naivno za moj pojam jer od zmije ne mozes ocekivati ista dobro!
 
I ne moramo izmisljati toplu vodu,trebamo se vratiti u doba kada smo bez vas - U -vodili sopstvenu zemlju!Od ujedinjenja sa rvatima,nama je krenulo naopako,je mi u taj savez udjosmo sa dobrim namerama,mada naivno za moj pojam jer od zmije ne mozes ocekivati ista dobro!

Ma kako nije. :lol:

A prije ujedinjenja ste od 1804. - 1918. promijenili 10 vladara, mahom nasilno.

Jes' vam krenulo u pichku lijepe matere. :roll:
 
Da li je mozda resenje glasanje za male partije?

Jel mislite da je bolje bilo da smo u parlament glasanjem uvukli jos nekoliko malih partija, pa da smo napravili vlast sto razudjenijom i sto vise ideoloski razlicitom? Mozda su ipak trebale da u parlament prodju Dveri i radikali, a da su DS i SNS dobile manje glasova.

Sta bi bilo kad bi bilo....sada ne vredi razmisljati...
 
cirkus-cirkus-cirkus.jpg
 

Back
Top