Pitanja pred optuznicom

Glas Sauronov

Primećen član
Poruka
674
Божо Прелевић, коминистар у прелазној влади 2000-те и адвокат Веруовића поставио је на суботичкој Супер телевизији нека занимљива питања за тужиоца Пријића. Заправо, поновио је део онога што је рекао на суду. Задовољство је слушати професионалца који доста зна.
Прелевић каже да га је запањило то што је део министара знао да ће Земунци убити Ђинђића. Такође каже да је питао Јовановића зашто нису учинили нешто да убиство спрече. Јовановић му је одговорио да није било људи, ресурса... Онда се поставља питање, како је ресурса било одмах после за Сабљу, каже Прелевић.
Говорио је и о ранијим догађајима – о протесту Црвених беретки. Он каже да то није била оружана побуна или покушај пуча јер ништа није стајало између њих и владе, а они ипак нису наставили према влади. То је по њему било упозорење влади да респектује ову јединицу.
Он каже да је приликом предаје мандата 2001 предложио влади ДОС-а да ЈСО комплетно пребаце у неку од мировних мисија, али то није прихваћено – вероватно јер се рачунало да им требају за неке задатке.
О самом атентату он понавља причу о три метка и пита зашто је уопште битно да буду само два метка. Да ли се данас прича колико је метака убило Кенедија? Ране на телу Веруовића и Ђинђића нису од метака истог калибра, а према положају Ђинђића вероватно је да је погођен из правца Немањине.
Уопште, много шта се слаже са оним што је писао НИН, што је Прелевић чак експлицитно рекао. Вероватно ће многи који данас НИН називају мафијашком новином променити мишљење.
Он закључује како верује да су Земунци повукли ороз, али налогодавци и политичка позадина вероватно се никада неће сазнати. Веруовићу је стало да се истина сазна, пошто је он умало изгубио живот у том догађају.
Тако говори прави адвокат оштећене стране, а не као Даниловић који је јануара 2003 поднео кривичну пријаву против др Зорана Ђинђића.
 
Boza je budala, bo;lje bi mu bilo da pita svog klijenta zasto je sticenom licu na stakama dao tasnu i tako usporio njegovo kretane i zasto je na pola puta ostavio sticeno lice nezasticeno i vratio se da zatvorei vrata o kola i na kraju zasto je uopste dovezao sticeno lice u Vladu kada nije dobio odgovor od Morave 5 kao svakog dana.

Boza pokusava da skine odgovornost sa svog klijenta tako da mu odgovara treci metak i bla bla gluposti. I p[olozaju Djindjicevog tela odgovara jedino da je atentator bio u Gepratovoj zbog povredjene noge itd. o tome je bilo vestacenje u sudu.
 
Аха, сада је Божа будала, а био ти је добар 2000-те као ДОС-ов коминистар... или је можда и тада био део злочиначког удружења?!?
Наравно да је будала, не криви Коштуницу за све.

А Веруовић је вероватно део "земунског клана", а то што су га они умало убили не значи ништа.

Твоје помрачење свести је све горе и поприма дијаболичне размере секташтва. Штета што на ОВОМ форуму нема смајлија за повраћање.
 
Ti ne kapiras stvari koje su vrlo ocigledne, ali to je vec tvoj problem sto imas 30 godina a razmisljas kao da ti je 15.

Prelevic pokusava da skine svu odgovornost sa svog klijenta i sve sto radi je u tom smeru, pa tako i te gluposti koje lupa(a i neistine posto mu Jovanovic nije to odgovorio vec mu je rekao da mora da pita one koji su se bavili obezbedjenjem)lupa sa tim ciljem.

Evo samo jedna Preleviceva glupost. JSO je odbio da ide u mirovne misije jer im je Marsicanin dostavio informaciju da ce biti pohapseni ako odu. To je izneseno na sudu samo sto to Bozi ne odgovara pa ne pominje, a ni tebi ne odgovara jer ti samo brines da nekako odbranis svoju mafijasku kNINovsku pricu koji kreira Nikola Vrzic i slicni obavestajci.
 
U celoj stvari oko atentata na Djindjića, može se uočiti nedostatak profesionalizma, odnosno puki amaterizam, Djindjićevog obezbedjenja. Takvi propusti su jednostavno nedopustivi, i mnogo govore o "ozbiljnosti" cele vlade.
 
Strela:
U celoj stvari oko atentata na Djindjića, može se uočiti nedostatak profesionalizma, odnosno puki amaterizam, Djindjićevog obezbedjenja. Takvi propusti su jednostavno nedopustivi, i mnogo govore o "ozbiljnosti" cele vlade.

Управо тако. И зато ја иронично стално понављам како је "за све крив Коштуница".
А што се овог Alana Smithea тиче, он ионако све зна.
ЛМ, ја можда јесам неозбиљан, што ме бар ослобађа терета озбиљности. А ево шта је њему речено на једном другом форуму и то од једног члана ДС-а. (Како је све то јавно слободно копирам)

MilosH kaze Eraserheadu:
Tvoja cela prica se svodi na ovo. Ti nesto znas. Znas da Ceda nije narkoman, i znas da je Djindjic rekao Borisu "Jebi se". Nema veze sto tu nema argumenata, da ne kazem dokaza, bitno je da ti znas. Znas sta bi Zoran Djindjic uradio. Problem je samo u tome sto znas samo one stvari koje idu tebi u prilog, i sto ne prihvatas da ne mora sve da bude bas onako kako ti znas.

Sve dok se tvoja celokupna argumentacija svodi na "ja znam da je to i to bilo tako" nisi nista bolji od radikala i DSSovaca po kojima pljujes, ma koliko ciljevi za koje se boris bili pravicni.
 
Наследника било чијег дела не може да буде. Ја вероватно нећу нешто екстра у животу учинити, а можда и хоћу... Било како било не бих волео да ме после "настављају" самозвани пријатељи. Кажем самозвани јер се већ сада одређујем (за сваки случај) да ми то прави пријатељи не могу бити.

А када смо код "настављача" погледајмо шта су све учинили настављачи разних идеја, од Исусове, па надаље...
 
Glas Sauronov:
Аха, сада је Божа будала, а био ти је добар 2000-те као ДОС-ов коминистар... или је можда и тада био део злочиначког удружења?!?
Наравно да је будала, не криви Коштуницу за све.

А Веруовић је вероватно део "земунског клана", а то што су га они умало убили не значи ништа.

Твоје помрачење свести је све горе и поприма дијаболичне размере секташтва. Штета што на ОВОМ форуму нема смајлија за повраћање.


има, има....
smiley_abws.gif
repuke.gif
 

Back
Top