Да ли је неко платио таксу за тзв опасне псе?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vlasnik kome pas ucini nekom nesto lose,uvek se na psu lomi,umesto na gazdi!Znas to je,ma ko ga zasta,ima pasa a ovog cu maknuti!psihologija maloumnika,koje treba kazniti!Resenju uvek treba pristupiti odgovorno!Moj pas je naucen,da ne ubija,laje i preti,kao sto je normalno,a od mog komsije,tako mal pas a teski ubica,mora da ga drzi na lancu!Iaoko je ubio moju macku,nikad mu nisam rekao da ubije psa,jer on nije kriv zbog toga,kriv je gazda!Moj pas prolazi pored svih malih zivotinja,ali on je naucen da ne ubija i zato uživa u vecoj slobodi!
 
Мог стафорда је пре неки дан на кеју напао немачки ловни теријер. Без икаквог повода. Најпре ја напао неког момка на бицикли а онда насрнуо на мог пса. Међутим мој стафорд чак није одмах ни реаговао, тек после 10 секунди је зарежао , када га је већ ловни теријер пар пута ујео. Ја сам био принуђен да шутирам тог пса а његов власник је мртав ладан стајао и смејао се.
А припадници комуналне полиције су ми пре неколико дана рекли да ћу платити казну, мислим 5000 ако мој пас не носи корпу.
 
Poslednja izmena:
429916_286628871406523_1263599449_n.jpg
 
Pre sat vremena poštar doneo rešenje.
Preporučena pošiljka.....
Od gradske uprave javnih prihoda,opština ta i ta.
Potpišem,otvorim....
Rešenje.
"UTVRĐUJE SE lokalna komunalna taksa za 2012.godinu za :
držanje kućnih i egzotičnih životinja......" 30.000 za tekuću godinu.

Znači,nije zezanje.Ovi kupe harač po tuđim dvorištima.

Imam amer.staforda u avliji.Nikad nije izašao na ulicu.
Nikada nije nasrnuo na nekoga,niti zalajao.....
Raduje se poštarima i ovim klošarima iz distribucije,svakome....
A,ove protuve opštinske hoće 30.000 !?
Ma,jebbo sam vam mater, glodarsku !

Jel' došlo još nekome i kako ćete postupiti ?
 
Pogodio me neviđani bezobrazluk !
To je najbrutalnija otimačina.
Eto,to me pogodilo....

Slazem se u potunosti sa tim, po meni to i jeste otimacina nevidjena i ne vidim koja je svrha svega toga i ne vidim sta bi trebalo da se postigne time.
Ali vec mesecima u nazad se zna da ce ta taksa biti naplacivana,a bile su i tolike teme na svim forumima a i onoliki protesti,ali nema potrebe otvarati novu temu zbog toga...
 
Slazem se u potunosti sa tim, po meni to i jeste otimacina nevidjena i ne vidim koja je svrha svega toga i ne vidim sta bi trebalo da se postigne time.
Ali vec mesecima u nazad se zna da ce ta taksa biti naplacivana,a bile su i tolike teme na svim forumima a i onoliki protesti,ali nema potrebe otvarati novu temu zbog toga...

Pa,mora čovek negde da se izjada....!
Ili ukaže na sve veće,besmislene namete.
Koje ljude dovode na granice izdržljivosti.

Možda neko ne zna....!?
Pomirljivost i mentalitet ovce nas je i sabio u ovaj tor,
koji se zove Srbija.
 
Nisi obavešten. Čipovanje nemože biti lažno. Ili ga ima - ili ga nema. Vlasnici pasa vrše njihov prenos u unutrašnjost, a kolege iz unutrašnjosti naplaćuju svoju uslugu koja se zove "prenos vlasništva psa" i to se ne radi od juče već od kako postoji registracija psa.
Drugo, dažbina gradu obuhvata i mešance "opasnih" rasa , tako , ako te ufate komunalci ne znači ti ništa šta ti piše u plavom pasošu ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top