Vracanje indeksa nakon diplomiranja? Potreban hitno odgovor!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Vracanje indeksa nakon diplomiranja? Potreban hitno odgovor!

Question Vracanje indeksa nakon diplomiranja? Potreban hitno odgovor!

Imam jedno pitanje, da li po zakonu nakon diplomiranja se vraca indeks studentu ...
    Pitam posto, danas sam isao na moj fax da podignem onu glavnu diplomu (pre mesec dana dobio uverenje) i ostala dokumenta koja sam predao kada sam polozio diplomski ispit ...
    I uzeo dokumenta, uzeo diplomu ali mi indeks nisu vratili, rekao mi covek da indeks ostaje kod njih jer kao to ostaje kod njih nemam pojma zbog cega, a ja kre.ten potpisao tamo da sam uzeo (podigao) sva dokumenta ...
    i kad sam se vratio kuci, ja se cuo sa kolegom koji je diplomirao par meseci pre mene, i on mi rece da su njemu vratili indeks ... i ja u soku, zbog cega onda onaj lik sto izdaje diplome mi je rekao da se indeks ne vraca studentu i zbog cega mi nije vratio diplomu.
    A najgore, sto je danas petak, sad ide vikend, a ja sad zivcan, sta dalje ... u ponedeljak cu ici ponovo na fax, da vidim sta ce biti ...
    Da li znate da li po nasem zakonu o obrazovanju, da li su fax-ovi duzni da vrate indeks studentu ili su to nesto mozda skoro uveli novinu da se ne vraca!
    Hvala na odgovoru!
    Uf, al' sam zivcan, kako su me zeznuli ...

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Vracanje indeksa nakon diplomiranja? Potreban hitno odgovor!

Citat Original postavio marko.milicevic Pogledaj poruku
    Imam jedno pitanje, da li po zakonu nakon diplomiranja se vraca indeks studentu ...
    Pitam posto, danas sam isao na moj fax da podignem onu glavnu diplomu (pre mesec dana dobio uverenje) i ostala dokumenta koja sam predao kada sam polozio diplomski ispit ...
    I uzeo dokumenta, uzeo diplomu ali mi indeks nisu vratili, rekao mi covek da indeks ostaje kod njih jer kao to ostaje kod njih nemam pojma zbog cega, a ja kre.ten potpisao tamo da sam uzeo (podigao) sva dokumenta ...
    i kad sam se vratio kuci, ja se cuo sa kolegom koji je diplomirao par meseci pre mene, i on mi rece da su njemu vratili indeks ... i ja u soku, zbog cega onda onaj lik sto izdaje diplome mi je rekao da se indeks ne vraca studentu i zbog cega mi nije vratio diplomu.
    A najgore, sto je danas petak, sad ide vikend, a ja sad zivcan, sta dalje ... u ponedeljak cu ici ponovo na fax, da vidim sta ce biti ...
    Da li znate da li po nasem zakonu o obrazovanju, da li su fax-ovi duzni da vrate indeks studentu ili su to nesto mozda skoro uveli novinu da se ne vraca!
    Hvala na odgovoru!
    Uf, al' sam zivcan, kako su me zeznuli ...
    uzimaju index dok ti ne izdaju uverenje o diplomiranju, posle ti ga vrate

Citat Original postavio eternal dream Pogledaj poruku
    uzimaju index dok ti ne izdaju uverenje o diplomiranju, posle ti ga vrate
    nisi procitao ceo moj tekst ... uverenje o diplomiranju sam dobio pre mesec dana, a danas sam isao po diplomu, i danas sam i dobio diplomu (onu glavnu, veliku) i vratili mi ostala dokumenta koja sam ranije dao, ali mi nisu dali indeks, tj, nisu vratili, kaze mi covek da indeks ne vracaju studentima, pa pitam reko, da li po zakonu moraju il' ne moraju da vracaju indeks studentima ...

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja ti lepo kažem da treba da ti vrate

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.05.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    26

Moraju ti vratiti indeks!!!!!!!!!!

Slične teme

1. Papa test III grupa? Hitno odgovor!!!
    Autor dadap u forumu Zdravlje
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 22.05.2014., 13:02
  2. Potreban hitan odgovor
    Autor _Anea_ u forumu Nauka
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.06.2007., 11:38
  3. Potreban hitno sastav iz srpskog
    Autor prion u forumu Škole
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.10.2004., 14:33

Pravila za slanje poruka