Кампања прозив председника Николића у страним медијима спинована из Сбије!

bagzzi

Poznat
Poruka
8.618
http://www.vesti-online.com/Vesti/S...iji-Laganje-je-najbolja-vrlina-srpskog-naroda

"Nikolić i dalje sanja o 'Velikoj Srbiji'", naslov je članka lista Tageszeitung (taz) u kojem se autor osvrće na izjave novog predsednika Srbije u vezi sa Vukovarom i Crnom Gorom.

"Novi predsednik Srbije Tomislav Nikolić, koji je u četvrtak službeno preuzeo funkciju, već je sada postao breme za tu zemlju. Nekadašnji stranački kolega desnoradikalnog i u Hagu za ratne zločine optuženog Vojislava Šešelja, nema dlake na jeziku. On zaista i misli ono što kaže, kazali su taz-u srpski demokratski intelektualci. Nikolić je u Beogradu izjavio da još nije odustao od sna stvaranja 'Velike Srbije'", piše taz.
Данаима се већ нескидају вести о тобоже Николићевим изјавама у иностраним медијима. ДС и Борис Тадић већ сад спинују атмосферу,плаше народ и изазивају несигурност! Неби ме чудило да су исти наручили и ово дивљање КФОРА на Косову!
 
"Нека и даље пљују по нама, то је само бесплатна реклама" Бадвајзер...
Уосталом, аустријски слободари знају шта ваља :cool:

Швабе и Аустријанци критикују Тому због национализма!:hahaha:
А Јосиповић што иде на Томсонове концерте тражи извињење!
 
http://www.vesti-online.com/Vesti/S...iji-Laganje-je-najbolja-vrlina-srpskog-naroda

"Nikolić i dalje sanja o 'Velikoj Srbiji'", naslov je članka lista Tageszeitung (taz) u kojem se autor osvrće na izjave novog predsednika Srbije u vezi sa Vukovarom i Crnom Gorom.

"Novi predsednik Srbije Tomislav Nikolić, koji je u četvrtak službeno preuzeo funkciju, već je sada postao breme za tu zemlju. Nekadašnji stranački kolega desnoradikalnog i u Hagu za ratne zločine optuženog Vojislava Šešelja, nema dlake na jeziku. On zaista i misli ono što kaže, kazali su taz-u srpski demokratski intelektualci. Nikolić je u Beogradu izjavio da još nije odustao od sna stvaranja 'Velike Srbije'", piše taz.
Данаима се већ нескидају вести о тобоже Николићевим изјавама у иностраним медијима. ДС и Борис Тадић већ сад спинују атмосферу,плаше народ и изазивају несигурност! Неби ме чудило да су исти наручили и ово дивљање КФОРА на Косову!

Treba mnogo pameti da bi se shvatilo sta radi Boris Tadic:)

Verni mu (mada zbaceni radikali) podupiru iznutra, a zuti i crveni za to vreme sirom Srbije otimaju odbornike i opstine!

Sve je to dogovor Tadica s onima s kojima je i dosad surovao, ali, nece moci. Ne mogu oni Nikolicu nista, cak ni da ga smene, a ovu "novu" Vladu koju pravi BoTa i kompanija, skinuce narod s jeseni, omlatice k'o orahe:ok:
 
Treba mnogo pameti da bi se shvatilo sta radi Boris Tadic:)

Verni mu (mada zbaceni radikali) podupiru iznutra, a zuti i crveni za to vreme sirom Srbije otimaju odbornike i opstine!

Sve je to dogovor Tadica s onima s kojima je i dosad surovao, ali, nece moci. Ne mogu oni Nikolicu nista, cak ni da ga smene, a ovu "novu" Vladu koju pravi BoTa i kompanija, skinuce narod s jeseni, omlatice k'o orahe:ok:

Жути и њихови сатрапи у медијима спроводе медијски рат против председника Томислава Николића без обзира на последице које то може имати по Србију!
То су болесни људи оперисани од свега српског, радиће за било кога само да су против Срба и Србије.......
 
Жути и њихови сатрапи у медијима спроводе медијски рат против председника Томислава Николића без обзира на последице које то може имати по Србију!
То су болесни људи оперисани од свега српског, радиће за било кога само да су против Срба и Србије.......

Polako, strpljivo, jeste da nema Srbija vremena da ceka, ali Srbija ce docekati, ovo je samo pocetak...
Svaki put pocinje prvim korakom, pukli su k'o dinje cerovace, sve ce im se obiti o glavu kao radikalima.
 
Treba mnogo pameti da bi se shvatilo sta radi Boris Tadic:)

Verni mu (mada zbaceni radikali) podupiru iznutra, a zuti i crveni za to vreme sirom Srbije otimaju odbornike i opstine!

Sve je to dogovor Tadica s onima s kojima je i dosad surovao, ali, nece moci. Ne mogu oni Nikolicu nista, cak ni da ga smene, a ovu "novu" Vladu koju pravi BoTa i kompanija, skinuce narod s jeseni, omlatice k'o orahe:ok:
Treba biti bas mnogo pametan,pa doci do zakljucka da su radikali ti koji su verni Boti,a nema ih u Skupstini!:dash::dash::dash:
Pre ce biti da je veran vec uz Botu!
 
Treba biti bas mnogo pametan, pa doci do zakljucka da su radikali ti koji su verni Boti, a nema ih u Skupstini! :dash::dash::dash:
Pre ce biti da je veran vec uz Botu!

tadic-dominantan-nikolic-trazi-oslonac-1338328275-168416.jpg
 
Polako, strpljivo, jeste da nema Srbija vremena da ceka, ali Srbija ce docekati, ovo je samo pocetak...
Svaki put pocinje prvim korakom, pukli su k'o dinje cerovace, sve ce im se obiti o glavu kao radikalima.

Радикали су пропали скроз на скроз,и не може се рећи да то нису заслужили! Способност Томислава Николића да се прилагоди околностима,а да сачува своју српску националну политику показује да је паметнији од радикала......
Ја сам више за политику коју заговара ДСС него за политику СНС, али сам гласао за Николића да не победи Тадић! Мислим да је Тома увукао људе у странку који ће нанети штету СНС попут оних Карића,Пелевића и оног Вулина који реално ништа нису допринели победи СНС а добили су посланичке мандате!
То ми јако смета,иначе СНС је добила гласове на Томино име,а не на кадрове које са собом води.
Кадрови које има ДСС + популарност коју носи Тома Николић би били најбоље решење за Србију! ДСС за сад недостаје неко ко би био јака личност као Николић да би имали бољи резултат на изборима!
 
DS koristio tu taktiku na medijima pa ispushio....

Неће жути тиме ништа добити,то им и није циљ,већ желе да нанесу штету Николићу и да га натерају да се извињава Хрватима и свима редом као Тадић да би се смучио народу...... Већ се вришти у седишту ДС како Тома даје неповољне изјаве о Косову,како неће признати независност и како ће народурећи шта тражи ЕУ јавно...... То жути хоће по сваку цену да спрече!
 
Радикали су пропали скроз на скроз,и не може се рећи да то нису заслужили! Способност Томислава Николића да се прилагоди околностима,а да сачува своју српску националну политику показује да је паметнији од радикала......
Ја сам више за политику коју заговара ДСС него за политику СНС, али сам гласао за Николића да не победи Тадић! Мислим да је Тома увукао људе у странку који ће нанети штету СНС попут оних Карића,Пелевића и оног Вулина који реално ништа нису допринели победи СНС а добили су посланичке мандате!
То ми јако смета,иначе СНС је добила гласове на Томино име,а не на кадрове које са собом води.
Кадрови које има ДСС + популарност коју носи Тома Николић би били најбоље решење за Србију! ДСС за сад недостаје неко ко би био јака личност као Николић да би имали бољи резултат на изборима!

Toma je svesno oslabio radikale jer je vec tad imao Botu kao zaledjinu!Da nije tako,ne bi mu vladajuca koalicija dopustila prenos radikalskih mandata u novu stranku,kao da ti mandati pripadaju njemu licno,a ne narodu!Toma je u dili sa Botom,ali je Bota gazda!
 
А јадни ТоНи ће сада, да би доказао супротно и постао прави еуроПејац,
предати КИМ ...

Nece mi biti zao sto ce se bas na njemu slomiti kola kad narod pobesni!Samo mi zao unuka,sto ih deka nece bas stici dobro obezbediti!
 
Радикали су пропали скроз на скроз,и не може се рећи да то нису заслужили! Способност Томислава Николића да се прилагоди околностима,а да сачува своју српску националну политику показује да је паметнији од радикала......
Ја сам више за политику коју заговара ДСС него за политику СНС, али сам гласао за Николића да не победи Тадић! Мислим да је Тома увукао људе у странку који ће нанети штету СНС попут оних Карића,Пелевића и оног Вулина који реално ништа нису допринели победи СНС а добили су посланичке мандате!
То ми јако смета,иначе СНС је добила гласове на Томино име,а не на кадрове које са собом води.
Кадрови које има ДСС + популарност коју носи Тома Николић би били најбоље решење за Србију! ДСС за сад недостаје неко ко би био јака личност као Николић да би имали бољи резултат на изборима!

Ово личи на покушај утеривања у ТОР :think:
МА ВЕРУЈТЕ НАМ - "ПИС ЕНД ЛАВ"
 
Неће жути тиме ништа добити,то им и није циљ,већ желе да нанесу штету Николићу и да га натерају да се извињава Хрватима и свима редом као Тадић да би се смучио народу...... Већ се вришти у седишту ДС како Тома даје неповољне изјаве о Косову,како неће признати независност и како ће народурећи шта тражи ЕУ јавно...... То жути хоће по сваку цену да спрече!

Zuta ladja tone jer curi na sve strane,ali zuti to ni ne primecuju...potonuce ,,sokirani''......
 
ako ga nacisti pljuju mozda tomislav i nije tolko losh
evo vec mujama objasnio neke stvari oko srebrenice
videcemo kako ce se pokazati u budutjnosti

Objasnio? A šta će praktično da uradi? Zar ti stvarno misliš da će on TEBI JAVNO da prizna da je plaćenik zapada? Pa pobogu ljudi, kako vi nikako da shvatite da ako ti je stranku osnovao zapad i finansirao je, kako može ta stranka da se ponaša mimo zahtjeva svojih finansijera????? Pa, zaboga, ONI SU MU POSLODAVCI, GAZDE!!! Kako onda možete da očekujete nešto bolje od onog što je bio Tadić...KAKO!?!?!?!? On nešto rekao? Pa naravno da će da priča, ali sve što bude PRAKTIČNO RAĐENO BIĆE ONAKO KAKO TO ZAPAD TRAŽI!!! Pa naravno da će i ubuduće da viče: KOSOVO JE SRCE SRBIJE! Ja ne mogu da vjerujem koliki ste vi sljepci! Šta je danas uradio, rekao, konkretno predložio, a puca mu se na narod i njihove kuće!!!...??? [ NIŠTA! NE POSTOJI, NEMA GA! A ko je tako radio do par dana prije njega?

Ne znam, ne znam stvarno šta sa vama treba da se desi da bi ste vidjeli ono što je toliko očito.

Ali vama je to normalno...vama je normalno da vam predsjednik ĆUTI dok mu se puca na narod!!! Normaln jer vas tako godinama učio Boris Tadić. Pa kako to može da bude normalno?????? I u kojoj državi bilo gdje na svijetu postoji ovakva praksa??? Jel ćuti zato što misli da je tako bolje ili zato što mu je tako rečeno da radi?Ali da je bilo šta mislio ne bi sa đavolom tikve sadio!
 
Poslednja izmena:
Objasnio? A šta će praktično da uradi? Zar ti stvarno misliš da će on TEBI JAVNO da prizna da je plaćenik zapada? Pa pobogu ljudi, kako vi nikako da shvatite da ako ti je stranku osnovao zapad i finansirao je, kako može ta stranka da se ponaša mimo zahtjeva svojih finansijera????? Pa, zaboga, ONI SU MU POSLODAVCI, GAZDE!!! Kako onda možete da očekujete nešto bolje od onog što je bio Tadić...KAKO!?!?!?!? On nešto rekao? Pa naravno da će da priča, ali sve što bude PRAKTIČNO RAĐENO BIĆE ONAKO KAKO TO ZAPAD TRAŽI!!! Pa naravno da će i ubuduće da viče: KOSOVO JE SRCE SRBIJE! Ja ne mogu da vjerujem koliki ste vi sljepci! Šta je danas uradio, rekao, konkretno predložio...??? NIŠTA! NE POSTOJI, NEMA GA! A ko je tako radio do par dana prije njega?

Ne znam, ne znam stvarno šta sa vama treba da se desi da bi ste vidjeli ono što je toliko očito.

Ali vama je to normalno...vama je normalno da vam predsjednik ĆUTI dok mu se puca na narod!!! Normaln jer vas tako godinama učio Boris Tadić. Pa kako to može da bude normalno?????? I u kojoj državi bilo gdje na svijetu postoji ovakva praksa??? Jel ćuti zato što misli da je tako bolje ili zato što mu je tako rečeno da radi? Pa da je bilo šta mislio ne bi sa đavolom tikve sadio!

shta se deresh na mene
nisam ti ja kriv shto sheshelj izabrao zenu i onog mentola vjericu radetu da mu vodi stranku pa su sad ispod 5% a toma europejac jedini protivkandidat franceticu
ako bar prestane da se izvinjava svima i ne radi nishta opet je bolji od alternative
 
shta se deresh na mene
nisam ti ja kriv shto sheshelj izabrao zenu i onog mentola vjericu radetu da mu vodi stranku pa su sad ispod 5% a toma europejac jedini protivkandidat franceticu
ako bar prestane da se izvinjava svima i ne radi nishta opet je bolji od alternative

A šta mene zabole za Šešelja i njegovu ženu? Fućka mi se, znaš? Ja samo vidim da pucaju na moj narod, a vi nastavite da se gložite ko je veći Srbin: Toma, Boris ili ona budala Šešelj...***'* te on, a ti njega!
 

Back
Top