Српска музика и алкохол повод за пуцњаву

Sandanski

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.573
http://kirilica.com.mk/vest.asp?id=70578&utm_source=daily.mk

Један пуцао пиштољем, други потегао нож - разлог - зашто Муслимани пију алкохол и слушали Српске песме.

Кафанџија из села Сарај је повређен након свађе са локалним сељаком.
Узроци свађе - сељак није волео власника објекта је је муслиман, а пије алкохол и пушта гласно српску музику.


bc5e74ef6c63f0489b698b73677dc7bb_100398.jpg


Инцидент се догодио синоћ око један сат после поноћи, када је власник кафића завршио посао.34-годишњи СИ из села Сарај је извадио нож и расекао власника по лицу,за да одбрани оца син кафанџије пицао на насилника.
Обојца су побегла.

Министарство унутрашњих послова је рекло да ће након завршетка истраге следети кривичне пријаве.
 
sto vise citam, sve manje razumem tekst

Шиптар пуштао Српску музику у својој кафани....
Када се затворила кафана један од гостију извадио ножи и расекао га,а син власника пуцао на насилника..

Све због Гранд Продукције...
 
Шиптар пуштао Српску музику у својој кафани....
Када се затворила кафана један од гостију извадио ножи и расекао га,а син власника пуцао на насилника..

Све због Гранд Продукције...

Шта би ти који су дошли до тог моронског закључка тек рекли за Рихарда Вагнера?

 
Ma Srbi su za sve krivi... u stvari Srpkinje najviše Mira, Dana, Ceca, Vesna, Brena ups, ona nije Srpkinja, ma nema veze Srbi su najgori...

Чему тај став? :)
Похвалим вас једном и вама опет не ваља....Баш сам се ја забринуо за шиптарску кафану....
 
OVo je dobar primjer kako se oblikuje svijest kod Albanaca . KOd njih da neko nije izašao na demonstracije bio bi zauvjiek isključen iz društva , a kod MAkedonaca ( Srba izađe 500 ) ljudi . MIslim ne kažem da se trebamo vratiti u plemensku zajednicu ,ali neke stvari bi mogli od njih učiti . KOd nas televizije šire antisrpsku propagandu , BE 92 je javni servis nezavisnog kosova , ostale propagirraju TUrsku politiku koja želi da ponovo okupira Balkan
 
Чему тај став? :)
Похвалим вас једном и вама опет не ваља....Баш сам се ја забринуо за шиптарску кафану....

Izvini Sandeski, ali i pored dva čitanja meni i dalje nije sasvim jasna poenta teme, a ni suština... Zašto ustvari taj šiptar pušta srpsku muziku ??

Ne zaboravi da sam uvek na strani Makedonaca kad se pobiju sa šipcima, bez obzira ko je u pravu...
 
Izvini Sandeski, ali i pored dva čitanja meni i dalje nije sasvim jasna poenta teme, a ni suština... Zašto ustvari taj šiptar pušta srpsku muziku ??

Ne zaboravi da sam uvek na strani Makedonaca kad se pobiju sa šipcima, bez obzira ko je u pravu...

Па имаш шиптара кои слушају Српску музику веровао или не...
 
Ma da, zezaš se???
Za tako nešto mora da postoji dobar, ma šta dobar, nenormalan razlog... šta je u pitanju...

Има јако добар разлог, Срби имају добру музику и добре певаче, и док их се они стиде и пљују их, други их радо слушају.
 

Back
Top