marfijev zakon

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
:mrgreen: el vam se desava da pomislite vezano za ljubav a jos vise za sex: ebemu, ovo je bas po marfijevom zakonu....

Ако нешто може поћи по злу, поћи ће :zper:

petak je danas a meni crvc milojko.....visa sila, crveno slovo.....:dash:
 
:mrgreen: el vam se desava da pomislite vezano za ljubav a jos vise za sex: ebemu, ovo je bas po marfijevom zakonu....

Ако нешто може поћи по злу, поћи ће :zper:

petak je danas a meni crvc milojko.....visa sila, crveno slovo.....:dash:

E, jeste, desilo se, pa mi ona rekla "biće tehničkih problema" ali sam je ubeđivao da sve što je prirodno meni nije strano, i da me to neće zaustaviti.
I nje me zaustavilo, Boga mi :aha:
 
:mrgreen: el vam se desava da pomislite vezano za ljubav a jos vise za sex: ebemu, ovo je bas po marfijevom zakonu....

Ако нешто може поћи по злу, поћи ће :zper:

petak je danas a meni crvc milojko.....visa sila, crveno slovo.....:dash:

A ti ne znaš kad treba da dobiješ?
Aj da si neka klinka od 16 leta, pa još i neredovan ciklus, al tetka sa x dece...? :eek:

Pa šta da ti kažem, tampon u vadžajnu, baju pustiš da udje na zadnja vrata, a Marfi nek se i dalje zeza sa komadima hleba namazanim džemom! ;)




P.S. ajde bre ljudi, di vam je kreativnost???
 
Poslednja izmena:
:mrgreen: el vam se desava da pomislite vezano za ljubav a jos vise za sex: ebemu, ovo je bas po marfijevom zakonu....

Ако нешто може поћи по злу, поћи ће :zper:

petak je danas a meni crvc milojko.....visa sila, crveno slovo.....:dash:

Čista glupost je kad ti se hoće, a dobiješ menstruaciju i zbog toga odlučiš da ipak ne daš. Još veća gluost je ako tvoj junoša neće zbog toga da te nategne. Tačno mi dođe da popizdim na te majstore što neće da jeebu i pored musave pice, jer kvare sliku o nama muškarcima.
 
srce si što si okačila, cenim to...al ako može na srpski...slapše mi ide taj engleski...
Марфи ти је био амерички авио-инжењер који се бавио експерименталним летовима, лансирањем ракета и слично.
Био је доста фрустриран због тога што су експерименти често пропадали те је због тога написао групу Марфијевих закона који су највећи песимизам..

Пример су закони:
1.Вероватноћа да се тегла пекмеза проспе на тепих је пропорционална цени тог тепиха
2.Ако било шта може да крене наопако, десиће се
3.Док чекате аутобус, он ће наићи оног момента када упалите цигарету и слично.

То је у суштини зајебанција...
 
Poslednja izmena:

Back
Top