Nesigurnosti, tripovi i kompleksi u vezi

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Recimo da imate decka ili devojku koji ima neki kompleks ili trip (moze da bude da je patoloska ljubomora, nepoverenje, nisko samopouzdanje, strah od upoznavanja novih ljudi, previse vremena zeli da provodi sa vama i ne daje vam da disete, stagod) kako se nositite sa time?
Da li tu osobu od*ebete bez razmisljanja jer niste tu da radite kao psiholog ili pokusate da budete tu za voljenu osobu i da joj pomognete da napreduje i delimicno predje preko svojih "problema".

Kakve su komplekse i tripovi imali vasi partnerti i partnerke i kako ste izlazili na kraj sa problemima i sa njima ili ste sve to resavali po kratkom postupku?
Ili kakve ste vi komplekse imali ili imate u vezi? :)
 
Poslednja izmena:
zajebano je to kad vidis da se vecina slabo nosi sa svojim manama..najvise mi idu na k ribe iz unutrasnjosti..imaju taj trip da se sto vise uklope u grad i shatro krem drustvo..citaj sljam..i to im uspeva tako sto se ne voze busem..vec nadju prvog s kolima i nekako se osecaju sigurnije nego kad idu ulicom gde ih svi vide od glave do pete..ovim malo normalnijim uspevam objasniti da se trebaju opustiti i da pocnu voleti sebe sa svim manama..ako recimo ne misle da imaju lepe grudi opustim ih do te mere da se skinu na plazi u toples i uzivaju u tome
 
zajebano je to kad vidis da se vecina slabo nosi sa svojim manama..najvise mi idu na k ribe iz unutrasnjosti..imaju taj trip da se sto vise uklope u grad i shatro krem drustvo..citaj sljam..i to im uspeva tako sto se ne voze busem..vec nadju prvog s kolima i nekako se osecaju sigurnije nego kad idu ulicom gde ih svi vide od glave do pete..ovim malo normalnijim uspevam objasniti da se trebaju opustiti i da pocnu voleti sebe sa svim manama..ako recimo ne misle da imaju lepe grudi opustim ih do te mere da se skinu na plazi u toples i uzivaju u tome
a šta...ove vaše beogracke nemaju taj problem...to samo ove seljančure iz provincije, a...
georgejune opet u ulozi otvarača očiju...:lol:
 
da se ne lažemo:
veza lišena kompleksa, tripova, ljubomore može da postoji možda negde kad su partneri preko 40 godina. Možda!
i pod dva, ljudi tolerišu svašta ako im se neko sviđa ili ako imaju neku potrebu, inače ne bi bilo ovoliko haosa
a usled tog silnog odj.ebavanja i mentalno-moralnog integriteta ili ostaju sami ili im se život svodi na umakanje od jedne do druge rupe
 
:mrgreen: svi mi imamo svoje duhove....zadnje sa cim sam se morala nositi je posesivnost zbog predjasnjih losih iskustava....ali, na svu srecu, nije bilo predugo niti preintenzivno jer nisam tip koji smatra da se preko svega treba prelaziti....da, tolerancija je neophodna, ipak mi se jako retko ko dopadne da pozelim da spavam sa njim i samim tim zelim i da ga upoznam u celosti, upetljavam se, saznajem svasta, vezujem se....a osoba sam koja se trudi da zadrzi ono sto je dobro...i tako, nije da sam bas socijalna ustanova ali nisam ni daleko :)))))
 
brate možda se još više naljutiš, al mora te pitam...
kad bre sa dvaes i kusur brže stiže da se razočaraš u ljubav, da se u tebi nakupi tolko gorčine...?
misim šta ostade za kasnije jeote...:sad2:

Па немам појма како.. Окружење, сељачки менталитет људи овде, корист, лудила, бахатост, курчење.. Није то горчина.. Нисам ја неки очајан и огорчен тип, далеко од тога, ал' да не верујем у то - не верујем и ј б г..
 
Recimo da imate decka ili devojku koji ima neki kompleks ili trip (moze da bude da je patoloska ljubomora, nepoverenje, nisko samopouzdanje, strah od upoznavanja novih ljudi, previse vremena zeli da provodi sa vama i ne daje vam da disete, stagod) kako se nositite sa time?
Da li tu osobu od*ebete bez razmisljanja jer niste tu da radite kao psiholog ili pokusate da budete tu za voljenu osobu i da joj pomognete da napreduje i delimicno predje preko svojih "problema".

Kakve su komplekse i tripovi imali vasi partnerti i partnerke i kako ste izlazili na kraj sa problemima i sa njima ili ste sve to resavali po kratkom postupku?
Ili kakve ste vi komplekse imali ili imate u vezi? :)
Жена кроз живот мора да носи гомилу обавеза, од ње се очекује далеко више него од мушкарца, и да поред свега тога она води бригу о његовим комплексима... тим патолошким љубоморама, спутавањем... па нема шансе. Прихватам да бринем, усмјеравам и васпитавам дијете, али оптерећујућег мушкарца, не.
Од комплекса могу да поднесем оне који остају у њему, и због којих ја не бих имала проблем.
Све остало мора да преусмјери на неку другу женску особу. И тако, то би било то.
 
pa isto brate i kod mene...misim neznam odokle si, al isto i kod mene...i to su se još kultivirali poslednjih godina...moš misliti ranije...i ja sam znači moro da upadnem u bedak...u psihozu neku gadnu...da se nikad ne izvučem...

Ја сам у БГ-у, али и ту сељачки менталитет саби, ми имамо такав менталитет као народ генерално.. Не сви наравно али огромна већина.. Не можеш са нама фино, не разумеју они тај језик.. Само гази, тад су сви мирни и фини..
 

Back
Top