Sasvim sigurno neću biti premijer

bane k

Iskusan
Poruka
5.761
- Sasvim sigurno neću biti premijer- noć Tadićevog poraza

- Biću premijer ako cela DS stane iza mene - Tadić 7 dana kasnije


Juče je govorio jedno, danas drugo, a sutra ??
Opasno je igrati se sa Evropskom budućnošću Srbije !!



Zvuči poznato...!!??

Meni je zapala za oko jedna "sitnica" što bih postavio kao temu, a to je: AKO CELA DS STANE UZ MENE!!??

Sve mogu da razumem, i da neko iskoristi šansu da umesto predsednik postane premijer iako nije politička praksa, ali ovo je Srbija, mene više brine i ostavlja nedoumica ovaj "USLOV" koji je Tadić postavio svojoj stranci i znači li to da DS do sada nije bio kompletan uz svog predsednika ???

Treba li Tadiću pomoći da se najpre obračuna sa svojim krticama unutar stranke pa da to bude dobit za Srbiju i sve nas, ili je to samo najava nečeg što će mo slušati narednih dana??
Koliko je to dobro za Srbiju ako unutar najveće stranke vlasti ne postoji jedinstvo i podrška lideru ???
 
Ma ta stranka je puna nacista i kriminalaca i svako vuče u svoj brlog.

Nju treba zabraniti a sve njene pripadnike pohapsiti i u zatvor.
Najpre sudije i predsednike sudova jer su oni uz načelnike opštinskih mupova nosioci kriminala u Srbiji. A svi su oni postavljeni od strane DS-a da sprovode partijski zadatak u uništavanju Srbije iako im je osnovna dužnost odbrana Ustava i Zakona Republike Srbije.

Uostalom predesnici sudova su sproveli izbornu krađu od 06.maja jer su već po svojoj funkciji bili i predsednici opštinskih izbnornih odbora.
 
Poslednja izmena:
Ma ta stranka je puna nacista i kriminalaca i svako vuče u svoj brlog.

Nju treba zabraniti a sve njene pripadnike pohapsiti i u zatvor. Prvo sudije i predsednike sudova jer su oni uz načelnike opštinskih mupova nosioci kriminala u Srbiji. A svi su oni potavljeni od strane DS-a da sprovode partijski zadatak iako im je osnovna dužnost odbrana Ustava i Zakona Republike Srbije.
Zanimljiva vest jutros na B92: Funkcioneri DS-a se ne plaše čistke u stranci..
Znači li to da nisu lopovi, u šta sumnjam, ili pak znači da se oni Tadića i njegovih najava provetravanja stranke uopšte ne plaše, tj, da su jači od njega...

Nije dobro da tako podeljena stranka od koje njen predsednik traži podršku SVIH ???bude na čelu vlade u ovako teškom vremenu...
Koliko su oni u stanju da vode Srbiju i sačuvaju svoje carstvo netaknuto ???
Može li se Tadić zaista obračunati sa jednim Vlahovićem i njemu sličnim... ??
 
Zanimljiva vest jutros na B92: Funkcioneri DS-a se ne plaše čistke u stranci..
Znači li to da nisu lopovi, u šta sumnjam, ili pak znači da se oni Tadića i njegovih najava provetravanja stranke uopšte ne plaše, tj, da su jači od njega...

Nije dobro da tako podeljena stranka od koje njen predsednik traži podršku SVIH ???bude na čelu vlade u ovako teškom vremenu...
Koliko su oni u stanju da vode Srbiju i sačuvaju svoje carstvo netaknuto ???
Može li se Tadić zaista obračunati sa jednim Vlahovićem i njemu sličnim... ??

не плаше се чистке у странци јер су недодирљиви, сви знају толико ружних ствари једни о другима да кад би почело да се чисти чули би невероватне приче. међутим то се лако решава интервенцијом истражних органа, начепи се један а онда он исприча све што зна о другима, онда се начепи други онда он исто то уради о осталима а после тога почиње ланчана реакција
 
Poslednja izmena:
Zanimljiva vest jutros na B92: Funkcioneri DS-a se ne plaše čistke u stranci..
Znači li to da nisu lopovi, u šta sumnjam, ili pak znači da se oni Tadića i njegovih najava provetravanja stranke uopšte ne plaše, tj, da su jači od njega...

Nije dobro da tako podeljena stranka od koje njen predsednik traži podršku SVIH ???bude na čelu vlade u ovako teškom vremenu...
Koliko su oni u stanju da vode Srbiju i sačuvaju svoje carstvo netaknuto ???
Može li se Tadić zaista obračunati sa jednim Vlahovićem i njemu sličnim... ??


Ako se toj partiji oduzme onih 15% pokradenih glasova dolazi se na nivo od nekih 10% a i to je premnogo za lopove i kriminalce.

Odkuda njima tolika smelost i pravo da vladaju sa ogromnom manjinom nad tolikom većinom ? U stvari to nije smelost nego običan bezobrazluk i privid sile koju su uspostavlili u Srbiji nad njenim građanima i Srbima.

Taj smrad će se očistiti samo maljem i Dunavom.
 
Сигурна сам да би најбољи премијер био Војислав Коштуница који је у два мандата доказао да уме да обавља тај посао. За време Коштунице цела Србија је живела много боље него данас.
 
Сигурна сам да би најбољи премијер био Војислав Коштуница који је у два мандата доказао да уме да обавља тај посао. За време Коштунице цела Србија је живела много боље него данас.
Ma , teklo je med i mlijeko , a sav narod sretan igrao zikino kolo ! :cool:
 
- Sasvim sigurno neću biti premijer- noć Tadićevog poraza

- Biću premijer ako cela DS stane iza mene - Tadić 7 dana kasnije


Juče je govorio jedno, danas drugo, a sutra ??
Opasno je igrati se sa Evropskom budućnošću Srbije !!



Zvuči poznato...!!??

Meni je zapala za oko jedna "sitnica" što bih postavio kao temu, a to je: AKO CELA DS STANE UZ MENE!!??

Sve mogu da razumem, i da neko iskoristi šansu da umesto predsednik postane premijer iako nije politička praksa, ali ovo je Srbija, mene više brine i ostavlja nedoumica ovaj "USLOV" koji je Tadić postavio svojoj stranci i znači li to da DS do sada nije bio kompletan uz svog predsednika ???

Treba li Tadiću pomoći da se najpre obračuna sa svojim krticama unutar stranke pa da to bude dobit za Srbiju i sve nas, ili je to samo najava nečeg što će mo slušati narednih dana??
Koliko je to dobro za Srbiju ako unutar najveće stranke vlasti ne postoji jedinstvo i podrška lideru ???

Deluje mi da su sve bliže krahu, a da im je Tadić neka vrsta taoca koga poturaju na pljuvanje.
Neće se ovo dobro završiti. Ono čega se ja bojim je velikašenje unutar DS i cepanje partije, koje zbog regionalnih razlika u podršci može dovesti do ozbiljne krize ako Pajtić umisli da je Milo :neutral:
 
Сигурна сам да би најбољи премијер био Војислав Коштуница који је у два мандата доказао да уме да обавља тај посао. За време Коштунице цела Србија је живела много боље него данас.

Tacno dokazao je da ume da saradjuje sa lopovima. Zasto nije nekoga uhapsio? Svi su na slobodi zahvaljujuci njemu.
 
Da, s tim što ja insistiram na tim temama unapred, jer post festum se ništa ne može učiniti.
slažem se da se naknadno ne može, ili malo toga može promeniti, ja samo mislim da nije od goreg podsetiti.

Kad si već kod te koalicije, i ja mislim da je ona izvesna, trebaće im dobar razlog a možda je ovo na severu Kosova upravo priređeno radi toga... Znate, izgovor se za teške reči koje su pale mora naći...

Ovome u prilog idu i najave SPS-a da im pripada više "kolača", Čeda ima svoje uslove a o Dinkiću da i ne pričam... DS to neće moći sve da zadovolji ovako ranjen, pa je saradnja sa SNS-om izvesna...

Mislim da bi to Tadić uradio već sutra samo ima jake otpore unutar stranke gde on baš i ne stoji na zdravim nogama... Ima on velikih problema unutar DS sa mafijašima...
 
slažem se da se naknadno ne može, ili malo toga može promeniti, ja samo mislim da nije od goreg podsetiti.

Kad si već kod te koalicije, i ja mislim da je ona izvesna, trebaće im dobar razlog a možda je ovo na severu Kosova upravo priređeno radi toga... Znate, izgovor se za teške reči koje su pale mora naći...

Ovome u prilog idu i najave SPS-a da im pripada više "kolača", Čeda ima svoje uslove a o Dinkiću da i ne pričam... DS to neće moći sve da zadovolji ovako ranjen, pa je saradnja sa SNS-om izvesna...

Mislim da bi to Tadić uradio već sutra samo ima jake otpore unutar stranke gde on baš i ne stoji na zdravim nogama... Ima on velikih problema unutar DS sa mafijašima...

Sav izborni cirkus govori tome u prilog. Međutim, meni se čini da će Dačić da ostane i u toj kombinaciji, a da Krkobabići, i slični mali sateliti poput Čanka, idu u istoriju.
 
Sav izborni cirkus govori tome u prilog. Međutim, meni se čini da će Dačić da ostane i u toj kombinaciji, a da Krkobabići, i slični mali sateliti poput Čanka, idu u istoriju.

E vidiš, to sa još SPS-om takođe ima logiku... imaju 2/3 poslanika i polako se pripremaju za promenu Ustava, što je neminovnost u skorom vremenu.

ovo je time izvesnije jer protiv lopova, smanjenje administracije i slične stvari Tadić ne bi mogao da uradi sa Čankom, Krkobabićem, Dinkićem i još nekim malim ucenjivačima...

Treba još da "nameste" uslove da bi javnost mogla progutati jednu takvu koaliciju. Možda će biti izgovor da to nije koalicija sa Nikolićem, on sad nije na čelu stranke !!??
Sve u svemu, DS nema snage da vodi novu vladu bez podrške SNS-a, ili će u protivnom ta vlada biti zaista na staklenim nogama i Tadić onda odlazi u istoriju...
 
E vidiš, to sa još SPS-om takođe ima logiku... imaju 2/3 poslanika i polako se pripremaju za promenu Ustava, što je neminovnost u skorom vremenu.

ovo je time izvesnije jer protiv lopova, smanjenje administracije i slične stvari Tadić ne bi mogao da uradi sa Čankom, Krkobabićem, Dinkićem i još nekim malim ucenjivačima...

Treba još da "nameste" uslove da bi javnost mogla progutati jednu takvu koaliciju. Možda će biti izgovor da to nije koalicija sa Nikolićem, on sad nije na čelu stranke !!??
Sve u svemu, DS nema snage da vodi novu vladu bez podrške SNS-a, ili će u protivnom ta vlada biti zaista na staklenim nogama i Tadić onda odlazi u istoriju...

Šta će im izgovor? Koliko dana se tresla gora kad je 2008. napravljena koalicija sa sps-om? Koliko dana je trebalo Nikoliću da narod proguta odustanak od provere rezultata izbora?

Sad će Čeda to da im odsparinguje, da se kao naljuti zbog nečega.... i da im oslobodi teren.
 

Back
Top