Test za seks...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
Danas proslavljam tri meseca sa sadasnjim deckom. On je doktor, sladak je, fin, ali sve vise i vise je dosadan. Nervira me, jer je postao tako predvidiv. Sve znam sta ce se desiti. Jutros mi je poslao poruku sa smajlijima i srcima. Nazvace me negde u vreme pauze, da mi cestita taj nas praznik. Stizu mi i cestitke sirom zemlje od njegovih kolega i koleginica, koje me obozavaju. Ipak, ja sam razmisljala o nasoj vezi. Mislim da on i nije decko za mene. Sigurno se pitate kako. Izmislila sam jedan psiholoski test, koji bi trebalo patentirati, a odnosi se i na muskarce i na zene. Radi se veoma jednostavno, a pouzdan je 100 %. Primenila sam ga na meni i odlicno je delovao, pa sam tako odlucila i da ga podelim sa vama da i vi probate. Test je jednostavan, ali moze dugo da traje u zavisnosti od broja partnera, sa kojim se povezujete. Ja sam juce to radila dva sata, a danas sam samo sat vremena, jer mi to oduzima mnogo vremena. Evo na primer, uzecemo dve javne osobe: Ognjen Amidzic, kog ne podnosim i Endru Linkoln, na koga se neverovatno palim, da ne kazm, ludo sam zaljubljena u njega. Test je jednostavan - pomislite kako bi zvucalo da povezete svoje ime sa njihovim prezimenom. NA primer kada pomislim Cica Amidzic, odmah iskrivim usta i pomislim: "Bljak!", a kada pomislim Cica Linkoln: nasmesim se i kazem sebi "Hmmmm" od zadovoljstva. Znaci da je Endru Linkoln covek za mene. Isto tako i momci, pomislite neku devojku i dodajte joj svoje prezime i recite kako zvuci.
Test je jednostavan. Recite svoje primere i reakcije.
 
Hm?! Mislim da je ovo veoma vazna zivotna tema i mislim da bi trebalo svako da razmisli o tome. Evo, ja non-stop primenjujem test i cini mi se da sam se mozda prevarila, zato sto sam sa nekim nekada raskinula.
 
Danas proslavljam tri meseca sa sadasnjim deckom. On je doktor, sladak je, fin, ali sve vise i vise je dosadan. Nervira me, jer je postao tako predvidiv. Sve znam sta ce se desiti. Jutros mi je poslao poruku sa smajlijima i srcima. Nazvace me negde u vreme pauze, da mi cestita taj nas praznik. Stizu mi i cestitke sirom zemlje od njegovih kolega i koleginica, koje me obozavaju. Ipak, ja sam razmisljala o nasoj vezi. Mislim da on i nije decko za mene. Sigurno se pitate kako. Izmislila sam jedan psiholoski test, koji bi trebalo patentirati, a odnosi se i na muskarce i na zene. Radi se veoma jednostavno, a pouzdan je 100 %. Primenila sam ga na meni i odlicno je delovao, pa sam tako odlucila i da ga podelim sa vama da i vi probate. Test je jednostavan, ali moze dugo da traje u zavisnosti od broja partnera, sa kojim se povezujete. Ja sam juce to radila dva sata, a danas sam samo sat vremena, jer mi to oduzima mnogo vremena. Evo na primer, uzecemo dve javne osobe: Ognjen Amidzic, kog ne podnosim i Endru Linkoln, na koga se neverovatno palim, da ne kazm, ludo sam zaljubljena u njega. Test je jednostavan - pomislite kako bi zvucalo da povezete svoje ime sa njihovim prezimenom. NA primer kada pomislim Cica Amidzic, odmah iskrivim usta i pomislim: "Bljak!", a kada pomislim Cica Linkoln: nasmesim se i kazem sebi "Hmmmm" od zadovoljstva. Znaci da je Endru Linkoln covek za mene. Isto tako i momci, pomislite neku devojku i dodajte joj svoje prezime i recite kako zvuci.
Test je jednostavan. Recite svoje primere i reakcije.

Ti si otkrovenje današnje civilizacije... zayebala si ZEITGEIST ...test ti je super razvaljuje...predlažem da ga i zaštitiš autorskim pravima jer sad kad ženska populacija čuje kako treba rezonovati i suduti ljudima sve će se prezivati Cloney ili Beckam...

Što bi reko moj prijatelj Zabranjena_Arheologija rado bi strpo moj balkanski kuwac u towoje uzvišeno dupe...
 
Једва прочитах тему до краја.
Део о општенародним честитањима и слету поводом 3 месечнице ми је изазавао навалу смеха који ме је довео до суза...

О тесту...
ОК је али би га требало прилагодити форумским стандардима, тј писању комбинацији никова, с тим што тамо где постоји само једна реч у нику треба градити презиме по узору на руска... :)
 
Једва прочитах тему до краја.
Део о општенародним честитањима и слету поводом 3 месечнице ми је изазавао навалу смеха који ме је довео до суза...

О тесту...
ОК је али би га требало прилагодити форумским стандардима, тј писању комбинацији никова, с тим што тамо где постоји само једна реч у нику треба градити презиме по узору на руска... :)

Sto se tice teme - bila sam u pravu, pozvao me je i cestitao mi je nas mali praznik, a rekao mi je da ce veceras raditi do kasno, a znam da mi sprema veceru iznenadjenja, na kojoj ce mi pokloniti neki nakit ili putovanje. Citam ga kao knjigu.

O testu: Test je izazvao veliko interesovanje i to je razumljivo ne samo zbog toga sto sam ga JA napravila, vec i zato sto je veoma uspesan. Primena na niku na forumu?! O tome nisam razmisljala, jer se ljdui kriju iza tih bezlicnih nikova i nisu iskreni i posteni i cestiti kao JA, vec im je lakse da budu opasni i "namazani", jer su u zivotu niko i nista. Ipak, ja smatram da je forum life isto sto i real life i da su to dve neodvojive celine, jer ja kakva sam na forumu, takva sam i u zivotu i u krevetu, a i u kupatilu, ali i u kuhinji, crkvi i kod drugarice. Nisam folirantkinja!
Ja sam vam iznela test da bih vam pomogla da se snadjete, a ne da se glupirate.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top