Nikolić: Neću priznati KiM zarad EU

Poruka
17.734
Novi predsednik Srbije Tomislav Nikolić rekao je da neće priznati nezavisnost Kosova i Metohije "čak ni po cenu članstva zemlje u Evropskoj uniji".

"Mene nema na spisku onih koji bi to učinili", kazao je on u intervjuu za TV Crne Gore.

Nikolić je rekao da mu niko do sada nije postavio priznanje Kosova kao uslova za dalji napredak Srbije u evropskim integracijama.
“Hipotetičko je pitanje da li će neko postaviti taj uslov ili ne, ali me nije sramota i ne bežim od odgovornosti da saopštim da mene nema na spisku onih koji bi prihvatili da idemo u evropske integracije, a da se odreknemo Kosova i Metohije”, kazao je predsednik Srbije.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=05&dd=31&nav_category=11&nav_id=614586

Da se podsetimo

»Nama političarima će biti lepo i ako Kosovo bude u sastavu Srbije i ako ne bude.« Tomislav Nikolić,. lider SNS-a.

Ne odgovaram za ono što sam govorio prije 15 ili 20 godina. Kada bi se odgovaralo za nešto što ste radili prije 15 ili 20 godina u politici, onda se niko ne bi bavio politikom, kazao je novoizabrani predsjednik Srbije Tomislav Nikolić







Eto jos se cestito nije preselio na Dedinju a vec lupeta ko prethodnik mu inace buduci komsija na pomenutoj lokaciji....
 
Da se podsetimo



Ne odgovaram za ono što sam govorio prije 15 ili 20 godina. Kada bi se odgovaralo za nešto što ste radili prije 15 ili 20 godina u politici, onda se niko ne bi bavio politikom, kazao je novoizabrani predsjednik Srbije Tomislav Nikolić







Eto jos se cestito nije preselio na Dedinju a vec lupeta ko prethodnik mu inace buduci komsija na pomenutoj lokaciji....

Ljudi se menjaju.
Sa njima i njihovi stavovi i rasuđivanja.
Neko u toj promeni iskorakne,a neko krene nazad !
Niti je šta novo,ni šta čudno.
Samo teški zločini (ubistva,genocid,veleizdaja....) ne zastarevaju.
Nikad.
 
Ljudi se menjaju.
Sa njima i njihovi stavovi i rasuđivanja.
Neko u toj promeni iskorakne,a neko krene nazad !
Niti je šta novo,ni šta čudno.
Samo teški zločini (ubistva,genocid,veleizdaja....) ne zastarevaju.
Nikad.


Jeste kod navedenog su usaglasenost; svesnost; savesnost; doslednost i dostojanstvo, umerenost; pozitivna progresija ili princip razvojnosti; prilagodjenost ...????
 
Da se podsetimo



Ne odgovaram za ono što sam govorio prije 15 ili 20 godina. Kada bi se odgovaralo za nešto što ste radili prije 15 ili 20 godina u politici, onda se niko ne bi bavio politikom, kazao je novoizabrani predsjednik Srbije Tomislav Nikolić







Eto jos se cestito nije preselio na Dedinju a vec lupeta ko prethodnik mu inace buduci komsija na pomenutoj lokaciji....

cekaj, sta mu znaci ne odgovara? pa ko je govorijo to? cika antilo, pera, mika, laza. .
 
Je li to izlazi neka nova strateska igrica?:eek: Koja?:think:

Velikosrpski vlažni snovi. :lol:
Тај Нушић кога си поменуо на свом профилу је 1908-ме године након што је Аустро-угарска анектирала Босну и Херцеговину организовао уписивање обичних људи у добровољачке одреде за ослобођење дела Србије од окупатора, а све по угледу на Гарибалдијеве спискове.

То је део наше историје на који би требали да будем бар колико-толико поносни уместо да је запишавамо као што неки то раде све у складу са ДОС-истичким размишљањем.

Значи, у складу са овим што сам навео идеја Велике Србије је историјски легална и исправна идеја.
Зашто би Србија сматрала погрешном идеологију која је донела Војводину у састав Србије?
 
Je li to izlazi neka nova strateska igrica?:eek: Koja?:think:

Velikosrpski vlažni snovi. :lol:

Тужно је видети да је неко недовољно образован да и сопствену историју запишава.
Дакле, идеја Велике Србије нема везе са Војиславом Шешељем и то је једна легална и исправна идеја.
 
Poslednja izmena:

Back
Top