Dete i religija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zaista se u tim modifikovanim biblijama za decu ne nalazi ništa morbidno.
Imam jednu kod kuće :lol:, pa ću se potruditi da je pronađem, skeniram par stranica i ovde postavim.

Tako je. Tu su najlepse price o Mojsiju, i kakva vera zapravo treba da je. Ono sto je nepotrebno za decji um je izostavljeno, a to je u svesti vernika i kad odrastu - niko u religiji ne misli na ratove i progone, vec na ono dobro.
 
A oni koji su dobrovoljno privedeni "pravoj veri" su napredna nacija u svakom pogledu, vidi se svakodnevno, a tek što vaspitavaju decu, nemam reči, verovatno otud (samo) u Ameriki, 'nolka ubistva po srednjim školama.
Da li ti pravis razliku izmedju Crkve LDS I Amerike ????
Crkva LDS je odgovorna za ubistva u skolama ???
Koliko je Amerika napredna vidi se po tome , da svi hoce da idi tamo, nece niko da ide u ''napredne'' Severnu Koreju,Kubu,Kinu....
 
Crkva LDS je stara skoro 200 godina.
To sto ti pricas da je ''verovatno'' treba da dokazes, ako ne mozes onda iznosis neistine.

Nema sta da dokazujem, vi imate pare a posto ste "mladi" nije tesko pretpostaviti da se "angazujete" za nekog clana i kod suda.


Sada sam skapirao o čemu se radi. U tim dečijim biblijama nema...starog zaveta...i svega onog u njemu napisanog...

Ima, ja sam pogresila. Ali prilagodjeno decjem uzrastu.
 
Poslednja izmena:
Te ''crkve'' nemaju veze sa Crkvom LDS, a odgovori na pitanje,koje humanitarne akcije ste imali vi ateisti u Srbiji ???

Атеисти, за твоју информацију, нису секта, нити удружење грађана.
А многи људи су учинили много за неке друге људе, невезано за то да ли су у секти, или појединачно чине нешто.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top