Kancelarijska moda

163.jpg
 
Nista od prilozenog (muski) sasvim uobicajeno sa buvljaka i kad me pitaju onda ide po redu svi stani stilisti da ih ne nabrajam sad
vodim se po odelo ne cini coveka

Hhahaahaha, pa sve jedno! Možeš priložiti sličicu sličnu onome što nosiš.. Ne mora biti lepo sve što je skupo.. Ljudi mogu izgledati skupoceno i za male pare ;)
 
da sam kancelarijski sluzbenik nosila bih iskljucivo kostime, eventualno haljine do kolena, pristojnih izreza i rukava .
ima prelepih, nedosadnih a i nenapadnih kostima.
ako je zena zaista zgodna i lepa, privlacna, ne treba to opet, jos jednom(!) da naglasava i podvlaci jer je VEC RECENO :) priroda/bog je to vec nacrtao, dao.
mnoge zene su sklone da od svoje lepe slike/predstave naprave ciste splacine, dodajuci na vec divno dato.

jako pristojno a zenstveno mi deluju svilene bluze sa shal kragnom uz moderne kostime.
farmerice mi nisu nikako za takvu vrstu radnog mesta.
pogotovo ne uske, jer kakve god da su i koliko god da si zgodna, sve skupa izgleda jeftino, odnosno, nedovoljno poslovno, nedovoljno ozbiljno.

i nikako mini suknja pa da sam i najzgodnija zena sveta.
mini sukna moze da ide takodje uz taj kostim ali za posle posla, niko ti ne brani da odes na kafu, setnju, rucak u tome.
telo nikada ne sme da bude adut, vec samo udobno leglo vasem duhu i dobra erlenmajerica ;) :)
naravno, svako bira kako on misli da treba

https://www.google.at/search?q=anzu...i=z1I2VMjsOofiywP0nICYBA&ved=0CEAQsAQ&dpr=0.9
 

Back
Top