Koju sapunicu da gledam

D

DisMisaL

Gost
Obraćam vam se sa svojim problemom: imam problem. Prolazim kroz veoma krizno razdoblje i potrebno mi je da sa nečim zamaram svoj mozak. Ali ne previše. Uz to mi je i povremeno dosadno. Tako da sam smislio da počnem da pratim neku sapunicu, bez obzira na zemlju porekla. Koju bi ste mi vi preporučili? U obzir dolaze one koje se emituju na TV programima gledljivim na teritoriji Južnog Banata.
 
DisMisaL:
Obraćam vam se sa svojim problemom: imam problem. Prolazim kroz veoma krizno razdoblje i potrebno mi je da sa nečim zamaram svoj mozak. Ali ne previše. Uz to mi je i povremeno dosadno. Tako da sam smislio da počnem da pratim neku sapunicu, bez obzira na zemlju porekla. Koju bi ste mi vi preporučili? U obzir dolaze one koje se emituju na TV programima gledljivim na teritoriji Južnog Banata.

Uzmi neku knjigu i citaj...npr. Mirjam ti je bolja od sve i jedne sapunice :D :lol:
 
E ljudi, stvarno ste neozbiljni. Lepo pitam, a savetujete me svašta. Dakle da udarim postavku:
-radim (završavam sa radnom obavezom za oko 5-6 sati i puštaju me ranije kući)
-pikam basket (povremeno, loše je vreme ovih dana)
-već čitam (ozbiljnu literaturu, a ne Mirjam i Tolstojevskog i te fazone)
Dakle nije mi potrebno da ubijem vreme. Nego nešto da smorim mozak. Znači, mora da ima nesrećnih junaka, vanbračne dece, emotivnih prevaranata, velikih zlikovaca i zgodne sekretarice i prodavačice kao dekor.
Bila tako lepa tema na Lj&S, ali je zlikovci zaključali i sada moram da tražim nešto drugo.
Ili da umesto psihotičnih beljezgarija krenem da pišem scenario za novu domaću sapunjaru.
 
DisMisaL:
Obraćam vam se sa svojim problemom: imam problem. Prolazim kroz veoma krizno razdoblje i potrebno mi je da sa nečim zamaram svoj mozak. Ali ne previše. Uz to mi je i povremeno dosadno. Tako da sam smislio da počnem da pratim neku sapunicu, bez obzira na zemlju porekla. Koju bi ste mi vi preporučili? U obzir dolaze one koje se emituju na TV programima gledljivim na teritoriji Južnog Banata.
Divno...
Prati "Ljubav je kocka", ja samo tu gledam i ...baš je dobra.
Pink 20.00

...i poslušaj sanju...idi u teretanu :wink:
 
DisMisaL:
E ljudi, stvarno ste neozbiljni. Lepo pitam, a savetujete me svašta. Dakle da udarim postavku:
-radim (završavam sa radnom obavezom za oko 5-6 sati i puštaju me ranije kući)
-pikam basket (povremeno, loše je vreme ovih dana)
-već čitam (ozbiljnu literaturu, a ne Mirjam i Tolstojevskog i te fazone)
Dakle nije mi potrebno da ubijem vreme. Nego nešto da smorim mozak. Znači, mora da ima nesrećnih junaka, vanbračne dece, emotivnih prevaranata, velikih zlikovaca i zgodne sekretarice i prodavačice kao dekor.
Bila tako lepa tema na Lj&S, ali je zlikovci zaključali i sada moram da tražim nešto drugo.
Ili da umesto psihotičnih beljezgarija krenem da pišem scenario za novu domaću sapunjaru.


aloooooooo, nemoj da Tolstoja i Dostojevskog svrstavas u isti kosh sa Mirjam :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 
Ja ti od srca preporucujem rusku seriju "Kneginja Anastazija" na B92...Ja lepo za tih 45 minuta odmorim mozak i sve mi posle lepo...A da ne pricam o tome da su
ruskinje PRELEPE ..
Gde su li ih samo onoliko prelepih nasli za tu seriju, da mi je znati?!
 
Hvala svima na pokušajima pomoći. Ali ne vredi, sve te serije su vam prepune nekih lepih, uspešnih i nesretnih, nešto ne mogu da se baš uživim. A za skupštinu... cenzurisaće mi šta god da izjavim. Hvala u svakom slučaju, bili ste neprijatni kao i inače (e jesam gad). Ma znate da se zekim. Pozz
 

Back
Top