ITS Information Tehnology School pomoc!!!

Salsero

Početnik
Poruka
45
Interesuje me programiranje i zeleo bih da upisem neku visu skolu. Kako sam surfovao po netu trazeci skolu za programiranje naleteo sam na ITS...
Koliko sam uspeo da vidim na njihovom sajtu sta nude i kakvi su uslovi rada na toj visokoskolskoj ustanovi, moram priznati da deluje primamljivo PS( dobro su se ishvalili)
Sad, molio bih ljude koji su imali kontakt s ovom visokoskolskom ustanovom da kazu nesto vise o samoj skoli, hvala...
 
pa evo ovako, pre par dana sam bio na svechanoj dodeli diploma (diplomirao josh pre 6 meseci al ae :D), i bio je neki kao mini upitnik tu i kao po chemu cete pamtiti ITS?

napsiao sam samo jednu rech: profesionalizam.

burazeru, ako te zanimaju informacione tehnologije, nema boljeg izbora ovde.

stvarno je sve na nivou zapada, chak se i ljudi uche toj poslovnoj filozofiji i etici...

... naravno sve je potpuno modernizovano kako i prilichi :D , te na predavanjima imash projektor i prezentacije pa ne morash da pishesh (dobro, neshto sitno mora matematika u prvoj ostalo ne)

... i posle predavanja, prezentacija u pdf-u se automatski uploaduje na tvopj akaunt na studentskom serveru. :D

sva komunikacija ide preko shkolskih i-mejlova, shto je isto super i znatno olakshava sve i ubrzava.

predavachi su odlichni.... sve u svemu, ja sam prezadovoljan. :)

i mogu ti reci da me je ITS odlichno pripremio i da sada, posle skoro godinu dana borbe sa papirologijom, palim na specijalizaciju na Stutgart univerzitetu. :D

eto, nadam se da sam pomogao... :)
 
Hvala prijatelju na brzom odgovoru.

Zanimaju me predavanja, posto kako sam video, imaju i DLS platformu to jest ucenje online. E sad, da li je ona dovoljna ili ipak treba ici na predavanja, uostalom reci mi kako si ti isao i kako je po tebi najbolje? Ovo pitam jer nisam iz Beograda, posto u suprotnom bi morao da trazim i neki smestaj.Pored skolarine, da li ima jos nesto da se plati?(cuo sam da se ispiti ne placaju kad polazes prvi put) Procitao sam da ljudi na ITS-u vec posle 2 godine nalaze posao, da te pitam da li je to istina i ako nije sto lazu :D Takodje sam procitao da studenti potpisuju neki ugovor, ok to je razumljivo posto se radi o privatnoj skoli, ali ako bi mogao da kazes sta taj ugovor sve podrazumeva tj zasta te sve obavezuju? Naravno da te pitam da li studenti na ITS-u imaju pravo na menzu i da li imaju prava na popuste kao svaki student na bilo kom fakultetu? Uh nadam se da ces da mi odgovoris, ima ovde dosta pitanja ali sta da radim, kako kazu "ko pita taj ne skita" :D

I naravno zelim ti srecu i puno uspeha u daljem skolovanju!!!
 

Back
Top