Дачић пре избора хапси, после избора ослобађа

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 280909

Poznat
Poruka
7.809
Бујановац: Ослобођени шиптари који су осумњичени за ратни злочин
31. 05. 2012 9:04 | Бета / Васељенска ТВ


Ухапшени шиптари пуштени на слободу (Фото: Б92)
Бујановац – Пет шиптара из Бујановца који су 4. маја ухапшени под оптужбом да су починили ратни злочин против цивилног становништва пуштени су на слободу, изјавио је данас председник Скупштине општине Бујановац Јонуз Муслиу.

Муслиу је за агенцију Бета потврдио да су из притвора пуштени и да се већ налазе у својим кућама Ељхами Салихи, Мустафа Лимани, Шериф Абдири, Недир Сефедини и Севдаи Емурлахи из Великог Трновца, општина Бујановац.

„Сви који су били у затвору у Београду су ослобођени, а колико је мени познато њима није уведена мера кућног притвора већ су сви ослобођени оптужбе. У притвору су још тројица који су ухапшени у истој акцији, који нису били оптужени за ратне злочине, а који се налазе у затвору у Врању”, казао је Муслиу.

У акцији Жандармерије која је изведена по налогу Тужилаштва за ратне злочине из Београда 4. маја ухапшени су, поред осумњичених за ратни злочин, и Гзим Гаши, Изет Ћазими и Бљерим Дураки који се терете за пружање отпора приликом хапшења.

Њих тројица су још у притвору у Окружном затвору у Врању.
 
Модератори, МОЛИМ промените наслов теме! НЕ ОСЛОБАЂА ДРУГ ИВИЦА НИТИ ПОЛИЦИЈА, ОСЛАБАЂА САМО СУДИЈА!!!!

a oce li ivica,sudija ili budzet srbije sad opet da plati odstetu ovim ljudima za svu zajebanciju..?? oce li ivica da oseti ikakve posledice ovog poigravanja sa ljudima i opet ko zna kolike odstetne zahteve..??
 
a oce li ivica,sudija ili budzet srbije sad opet da plati odstetu ovim ljudima za svu zajebanciju..?? oce li ivica da oseti ikakve posledice ovog poigravanja sa ljudima i opet ko zna kolike odstetne zahteve..??

Naravno da neće ni on ni Tomo Zorić i ekipa kojima su minut pred izbornu tišinu puna usta bila ovog 11 godina starog slučaja ....pa iz aviona se videlo o čemu se radi ...
 
Naravno da neće ni on ni Tomo Zorić i ekipa kojima su minut pred izbornu tišinu puna usta bila ovog 11 godina starog slučaja ....pa iz aviona se videlo o čemu se radi ...

pa kad niko nije odgovarao za onu sprdacinu oko sablje i 12-13.000 uhapsenih koji ojadise budzet--nece ni sad...to samo dokazuje da srbija nema veze sa uredjenom drzavom...
 
pa kad niko nije odgovarao za onu sprdacinu oko sablje i 12-13.000 uhapsenih koji ojadise budzet--nece ni sad...to samo dokazuje da srbija nema veze sa uredjenom drzavom...

Pazi realno 90% onih koji su poapšeni su krimosi 1/1 (kod mene u kraju se sve pohapsili) ali ni njih bre ne možeš hapsiti tek tako .... moraš da imaš nešto barem ... a lova je grdna otišla ...
 
Модератори, МОЛИМ промените наслов теме! НЕ ОСЛОБАЂА ДРУГ ИВИЦА НИТИ ПОЛИЦИЈА, ОСЛАБАЂА САМО СУДИЈА!!!!
Онда би наслов био, пре избора Ивица хапси, а после избора судија ослобађа.
 
Ili još bolje pre izbora Ivica, zloupotrebom položaja zarad izbornih rezultata, hapsi ... posle izbora gradjani Republike Srbije plaćaju njegovo bahaćenje ...
Такође мислим да је хапшење баш тада смишљено зарад намицања још 2-3 % гласова.
Не зато што сам сигуран да су похапшени невини него зато што је урађено баш у време изборне тишине.
 
Такође мислим да је хапшење баш тада смишљено зарад намицања још 2-3 % гласова.
Не зато што сам сигуран да су похапшени невини него зато што је урађено баш у време изборне тишине.

Ne mogu biti nevini jer su u startu sami priznali da su shiptari.
 
Pazi realno 90% onih koji su poapšeni su krimosi 1/1 (kod mene u kraju se sve pohapsili) ali ni njih bre ne možeš hapsiti tek tako .... moraš da imaš nešto barem ... a lova je grdna otišla ...

niko to ne spori..kamo srece da su uhapseni na osnovanim sumnjama i sa dovoljno dokaza..ali je to bilo sve u cilju politikanske borbe...pa zamisli da je uhapsen buduci direktor BIA--koliko li je on uzeo odstete majko moja...pa seti se onog dragica---kad je pusten tvrdio je da mu je propao posao vredan nekoliko miliona evra zbog hapsenja...mos misliti koliku je odstetu uzeo...i niko bre ne odgovara...
seti se onih prica oko masovnih grobnica brune vekarica--a sve laz...pa bre da ga barem smenise...ili ovaj zoric...mora da lupi nesto u toku meseca pa to ti je,...i nikom nista...
 
Тероризам је у Шиптара честа појава, слажем се.

Глупости.
Уосталом кад си чуо од просербског политичара ил прочито у неовисном медију да је неко од њих терориста?
Само председник владе, господин, изабрани предстваник, преговарач......
 
Глупости.
Уосталом кад си чуо од просербског политичара ил прочито у неовисном медију да је неко од њих терориста?
Само председник владе, господин, изабрани предстваник, преговарач......
Ја вала, у српским демократским медијима заиста се Тачи ословљава са "Председник Владе" и сл.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top