pretrazivac ponuda
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: pretrazivac ponuda

Marrijeta
    Guest

Podrazumevano pretrazivac ponuda

Da li neko zna da li postoji neki pretrazivac koji bi mogao da mi prikaze ponude vise agencija, kako ne bih vise morala da se cimam i da se vucem od agencije do agencije?
    Hvala

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Re: pretrazivac ponuda

Citat Original postavio Marrijeta
    Da li neko zna da li postoji neki pretrazivac koji bi mogao da mi prikaze ponude vise agencija, kako ne bih vise morala da se cimam i da se vucem od agencije do agencije?
    Hvala
    Da, izvoli, mislim da boljeg nema, bar ne kod nas.... :wink:
    Poslednji put ažurirao/la Strela : 21.08.2008. u 18:32 Razlog: zabranjeno je reklamiranje drugog sajta

Marrijeta
    Guest

Podrazumevano

Pogledala sam sajt, i moram reci da je zadovoljio moja ocekivanja! Pise da ce uskoro ici i rezervacije. To je stvarno dobro. Kakva su vasa iskustva sa ovim sajtom?

Sarara
    Guest

Podrazumevano Pretraživač turističkih ponuda

Meni je ta ideja sa rezervacijama preko interneta strava. Naišla sam na ovaj sajt još pre par meseci i jako mi se sviđa što stalno dodaju nove sadržaje. I ja toplo preporučujem sajt svima!!!! Pozdrav
    Poslednji put ažurirao/la Strela : 21.08.2008. u 18:30 Razlog: zabranjeno je reklamiranje drugog sajta

Marrijeta
    Guest

Podrazumevano

kazu da ce biti baza od 40 agencija iz Srbije!!! Ma da li je to moguce??

Marrijeta
    Guest

Podrazumevano rezervacija

Od ove nedelje procitala sam da rade i rezervacije. To je onaj klasican vid rezervacije, gde vi posaljete upit i ako ima mesta oni ga rezervisu u agenciji. Ali ono sto je super je to sto vam oni,a koliko sam shvatila, po osobi daju po kreditnu karticu za mobilni besplatno, skroz besplatno.
    To je stvarno, ali stvarno super. Em nadjete ponudu brzo, odete u agenciju i oni vam poklone tih petstotina dinara kredita.
    Fantsticno!

milovanko
    Guest

Podrazumevano rezervacije

Ja vec rezervisao preko njih. Mislim, nije bas rezervacija posto moras da odes do agencije da uplatis, ali ne moras tamo u agenciji da se smaras i citas cenovnike, a i odmah znas u koju agenciju da ides. Dobio sam dopunu za kredit odmah sledeceg dana!

Nadam se samo da ce da uvedu placanje karticama kad to bude bilo moguce u ovoj nasoj zemlji...

Jasam
    Guest

Podrazumevano da

I ja sam, to je stvarno odlicno.

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ja sam hotel za ovogodisnje zimovanje nasla preko Krstarice. Na pocetnoj strani www.krstarica.com u dnu se nalazi "Katalog sajtova SiCG". Nadjete "Turizam i putovanja" itd. Ja sam prilicno zadovoljna.

Slične teme

1. Genomo pretrazivac
    Autor cizmice u forumu Internet
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.04.2009., 00:33
  2. TRAZILICA-PRETRAZIVAC
    Autor don_zuan u forumu Web dizajn
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.06.2008., 20:44
  3. Pretraživač
    Autor mbScorpio u forumu Muzika
    Odgovora: 1