Da li je bog imao ženu?

Mislio sam na vanzemaljca koji se Mojsiju predstavio kao bog i tražio od njega da mu na oltarima prinosi krvne žrtve. Iste stvari je njegova žena, pod imenom Dhurga Kali, tražila od ljudi u Indiji... Bogu ne treba ničija krv. :bljak:
 
Nisi ti ama bas nista dokazao... Nema Boga, al ako je tebi Ok da si ti potomak ljudi koju su proizvod incesta, slobodno...

Nisi ni ti ama baš ništa dokazao. Ima boga. Nema potomaka incesta. Osim onih koji insistiraju na tome. Ja nisam hrišćanin. Pomešao si me sa nekim.


Nego ih je neki čika izvajao od blata..:D

I tebi. Nisam hrišćanin. Ne verujem ni u kakve čike i ostale pike.
 
Mislim, ja znam da bog nije imao ženu; mislim na pravog boga. Ali ovaj vanzemaljac (annunaki iz Biblije) je svakako bio organski oblik života, napredniji od ljudi, pa je mogao imati suprugu...


http://www.vesti-online.com/Slobodno-Vreme/Nauka-i-tehnologija/129191/Bog-je-imao-zenu


Šta mislite?
O ovome su već pisali negde ranije. Bog nije telesno biće nego duh i nema potrebu da se ženi. Nije mi jasno kakva su to "iskopavanja" dokazala da je Jahve imao partnerku.
 

Paganin. Nešto kao kad pomešaš sve dalekoindijske religije. Smeta ti?


I rep.


To je viši rang od kokošje kloake, što je ovaj što pominje kokoške sa velikim K (verovatno mu je mali k).

O ovome su već pisali negde ranije. Bog nije telesno biće nego duh i nema potrebu da se ženi. Nije mi jasno kakva su to "iskopavanja" dokazala da je Jahve imao partnerku.

Piše se svašta. Isto tako bogu ne treba krv, pa je Mojsije lagao da je prinosio krvne žrtve bogu i to opisao u Trećoj knjizi Mojsijevoj. Nije mi jasno šta će bogu krv.
 
Pa tebi pise GMO Chicken. Nema tacke, samim ti ja prenosim onako kako pise. A zao mi je sto imas mali k

Ja se tako rugam vama mučenicima što proždirete GMO kokoši. Kakve tačke i kloake, gadno je kad u sebe unosiš trtice i tumore od GMO kokoši. Nije važno što imaš mali, a ako ti je žao gubiš energiju koju bi mogao upotrebiti u povećanje svega što ti je malo. Nisi racionalan. Štaš. I promašio si temu. Kao i uvek.
 
Ne smeta mi...samo mi objasni kako je onda po tvoj toj paganskoj mešavini nastao svet? Ne znam iz koje si religije preuzeo taj deo...

Sve je opisano u Vedama... nije nikada nastao, niti će ikada nestati, jer postoji oduvek. Svi smo večni i sve je večno. Istina, svetovi nastaju i nestaju, ali duše se sele iz jednog na drugi, zato jer je univerzum večan. Iz tog razloga ne možeš znati šta je starije - kokoš ili jaje... GMO kokoš ili GMO jaje... i zato ne treba da jedeš ni jedno ni drugo... i treba da postaneš vegan.
 
Ja se tako rugam vama mučenicima što proždirete GMO kokoši. Kakve tačke i kloake, gadno je kad u sebe unosiš trtice i tumore od GMO kokoši. Nije važno što imaš mali, a ako ti je žao gubiš energiju koju bi mogao upotrebiti u povećanje svega što ti je malo. Nisi racionalan. Štaš. I promašio si temu. Kao i uvek.

Ja sam ti predlozio, mozemo slobodno da uporedimo krvnu sliku, da nesto nije Ok obili bi je, al posto je prihvataju vec 12 godina... Nije mali, taman koloko treba, da je veci bo bi to veliki problem...

Nema Boga, uta ta....
 
Sve je opisano u Vedama... nije nikada nastao, niti će ikada nestati, jer postoji oduvek. Svi smo večni i sve je večno. Istina, svetovi nastaju i nestaju, ali duše se sele iz jednog na drugi, zato jer je univerzum večan. Iz tog razloga ne možeš znati šta je starije - kokoš ili jaje... GMO kokoš ili GMO jaje... i zato ne treba da jedeš ni jedno ni drugo... i treba da postaneš vegan.

Pa ti reče da se prirodni zakoni nisu sami STVORILI...kako da se stvore uopšte kad su večni i sve je večno i oduvek je postojalo? m?
 

Back
Top