ЗАХАРИЈЕ ХОЋЕ ДА БУДЕ МИНИСТАР ПОЉОПРИВРЕДЕ

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.pravda.rs/2012/05/30/zaharije-trnavcevic-prihvatio-bih-mesto-ministra-poljoprivrede/

Захарије Трнавчевић: Прихватио бих место министра пољопривреде
ПОЛИТИКА | 30. МАЈ 2012. | 18:54

БЕОГРАД – Захарије Трнавчевић, председник странке „Богата Србија“, чланице коалиције „Преокрет“ и председавајући данашње конститутивне седнице Скупштине Србије, у интервјуу за „Правду“ каже да очекује да руковођење првом седницом парламента протекне у најбољем реду, а за посланике новог сазива припремио је и неколико личних савета. Трнавчевић такође очекује да „Преокрет“ узме учешће у будућој влади, а он сам је спреман да прихвати место министра пољопривреде, уколико му буде понуђено, али под условом да му мандат не траје дуже од пола године.
- Данашње председавање конститутивном седницом парламента ми није прво искуство ове врсте, јер сам исту дужност обављао у сазиву пре 2000. године. Без икакве стрепње или треме приступам овом чину, јер ми рад са јавношћу и људима није нимало стран, будући да су иза мене деценије телевизијског и водитељског искуства, које и те како значе и у раду са посланицима са места председавајућег.
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Немој Захарије....
Шта ћемо ако мандркнеш на некој њиви?
 
http://www.pravda.rs/2012/05/30/zaharije-trnavcevic-prihvatio-bih-mesto-ministra-poljoprivrede/

Захарије Трнавчевић: Прихватио бих место министра пољопривреде
ПОЛИТИКА | 30. МАЈ 2012. | 18:54

а он сам је спреман да прихвати место министра пољопривреде, уколико му буде понуђено, али под условом да му мандат не траје дуже од пола године.
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Немој Захарије....
Шта ћемо ако мандркнеш на некој њиви?[/COLOR]

Какав бисер је овај Захарије... :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha1:
Да му не пукне срчка... а он би само пола године... свашта.
 
http://www.pravda.rs/2012/05/30/zaharije-trnavcevic-prihvatio-bih-mesto-ministra-poljoprivrede/

Захарије Трнавчевић: Прихватио бих место министра пољопривреде
ПОЛИТИКА | 30. МАЈ 2012. | 18:54

БЕОГРАД – Захарије Трнавчевић, председник странке „Богата Србија“, чланице коалиције „Преокрет“ и председавајући данашње конститутивне седнице Скупштине Србије, у интервјуу за „Правду“ каже да очекује да руковођење првом седницом парламента протекне у најбољем реду, а за посланике новог сазива припремио је и неколико личних савета. Трнавчевић такође очекује да „Преокрет“ узме учешће у будућој влади, а он сам је спреман да прихвати место министра пољопривреде, уколико му буде понуђено, али под условом да му мандат не траје дуже од пола године.
- Данашње председавање конститутивном седницом парламента ми није прво искуство ове врсте, јер сам исту дужност обављао у сазиву пре 2000. године. Без икакве стрепње или треме приступам овом чину, јер ми рад са јавношћу и људима није нимало стран, будући да су иза мене деценије телевизијског и водитељског искуства, које и те како значе и у раду са посланицима са места председавајућег.
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Немој Захарије....
Шта ћемо ако мандркнеш на некој њиви?

covek se razume u poljoprivredu vise nego svi strucnjaci zajedno,drugi problem je sto je mozda godinu dana mladji od metuzalema krkobabica
 
covek vec 30 i vise godina trubi seljacima da moraju da se udruzuju,da povecavaju produktivnost,da se obrazuju i konstantno uce,ali izgleda da nema kome da prica:dash:

Pa budala covek, prica srpskim seljacima kako ne treba da gledaju samo svoje dupe na kratak rok. Srpski seljak je diplomirao bre u gledanju samo svog dupeta, a on ce njima tu nesto da pametuje:evil:
 
covek se razume u poljoprivredu vise nego svi strucnjaci zajedno,drugi problem je sto je mozda godinu dana mladji od metuzalema krkobabica

odlično,
neka bude u svojstvu savetnika..kakav ministar?
ne bih da potcenjujem stare osobe, ali ako zaživi ovaj trend, predlažem da se matiji bećkoviću, dobrici ćosiću , dragoljubu mićunoviću i latinki perović obavezno obezbedi resor u novoj vladi!
a izbor nam je u pichku materinu...ili da srbijom vlada mafijaški klan ili (s)avet mudraca...baš smo se usrećili:roll:
 
http://www.pravda.rs/2012/05/30/zaharije-trnavcevic-prihvatio-bih-mesto-ministra-poljoprivrede/

Захарије Трнавчевић: Прихватио бих место министра пољопривреде
ПОЛИТИКА | 30. МАЈ 2012. | 18:54

БЕОГРАД – Захарије Трнавчевић, председник странке „Богата Србија“, чланице коалиције „Преокрет“ и председавајући данашње конститутивне седнице Скупштине Србије, у интервјуу за „Правду“ каже да очекује да руковођење првом седницом парламента протекне у најбољем реду, а за посланике новог сазива припремио је и неколико личних савета. Трнавчевић такође очекује да „Преокрет“ узме учешће у будућој влади, а он сам је спреман да прихвати место министра пољопривреде, уколико му буде понуђено, али под условом да му мандат не траје дуже од пола године.
- Данашње председавање конститутивном седницом парламента ми није прво искуство ове врсте, јер сам исту дужност обављао у сазиву пре 2000. године. Без икакве стрепње или треме приступам овом чину, јер ми рад са јавношћу и људима није нимало стран, будући да су иза мене деценије телевизијског и водитељског искуства, које и те како значе и у раду са посланицима са места председавајућег.
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Немој Захарије....
Шта ћемо ако мандркнеш на некој њиви?

Он је заиста велики и доказани стручњак за пољопривреду, и управо због њега, ако ЛДП уђе у владу са ДС-СПС- ЈС - ПУПС (а што је за сада вероватније од варијанте са УРС-ом) ЛДП ће добити то министарство, а министар ће бити управо најстарији народни посланик у новом сазиву Народне Скупштине, легендарни Захарије Трнавчевић.

Што се тиче "интелигентне" опаске да ће умрети на њиви, па ја мислим да је сасвим могуће да је то и његова жеља, у смислу да би више волео да умре на њиви него у болничком кревету, јер је он пољопривреди, и животу сељака, посветио цео свој живот.
 

Back
Top