do groba

jacksparov

Domaćin
Poruka
3.779
jel vam se desilo nekad da vam parner kaze da ce da vas voli zauvek i do" kraja" nekog, ja je nisam pitao do kojeg ali sam je pitao jel moze da garantuje, kaze da moze,,,:heart: ,,no nebitno da li u sadasnjem vremenu stvarno postoji takva osoba_?jeste je sreli videli upoznali?
 
И не треба жабице,волети је слабост...и у овом времену издаја и превара,подати неком своја осећања је као ставити главу на пањ огавне свакодневнице.
 
Potrebno je da ljudi skapiraju, da svaka reč ima svoju težinu ...drugačije je to kad to kažeš sa 19, 29 ili 395 godna ...ako to kažeš sa 395 (a slažeš) onda si ili težak lažov ili budala, ako to kažeš sa 29 onda si lažov, a sa 19 budala :lol:
 
И не треба жабице,волети је слабост...и у овом времену издаја и превара,подати неком своја осећања је као ставити главу на пањ огавне свакодневнице.

ipak jedan deo zivota osetis bas to, e sad el ti se posreci ili te possser pa i to je zivot,,,daj sve sto mozes ne trazi mnogo je covek bogatiji...ustvari ajmo na pivo
 
jel vam se desilo nekad da vam parner kaze da ce da vas voli zauvek i do" kraja" nekog, ja je nisam pitao do kojeg ali sam je pitao jel moze da garantuje, kaze da moze,,,:heart: ,,no nebitno da li u sadasnjem vremenu stvarno postoji takva osoba_?jeste je sreli videli upoznali?



jel to ti opet o onoj što te naduvala?

daj bre brate kako ti ne dosadi da kukaš mesecima
naduvala te pa šta
neće te pa šta

šta ti tu možeš
ništa

dešava se
niko nikog ne voli do groba
to su bajke
 
Svako ko kaze..volim te zauvek ili do groba..ne misli tako
niti je to moguce..ljubav je promenljiva i ima rok trajanja..
ali da ti neko ostaje poseban za uvek u srcu to da..
 
jel vam se desilo nekad da vam parner kaze da ce da vas voli zauvek i do" kraja" nekog, ja je nisam pitao do kojeg ali sam je pitao jel moze da garantuje, kaze da moze,,,:heart: ,,no nebitno da li u sadasnjem vremenu stvarno postoji takva osoba_?jeste je sreli videli upoznali?

Imao sam drugi slucaj, rekla je volecute do jaja, tako je i bilo...
 

Back
Top