andjeli2
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: andjeli2

maja2
    Guest

Podrazumevano andjeli2

misli msta reci.Kakav vam je utisak ostavio film andjeli2 a 8) kakav Mirka vasiljevic

Jelena-tigrica
    Guest

Podrazumevano

FILM NIJE LOS MOZE BOLJE,A STO SE TICE MIRKE MISLIM DA NEZNA DA GLUMI NEMA SVOJU LICNOST,LETI,A TAKVE GLUMCE TREBA U KORENU SASECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EROR
    Guest

Podrazumevano uuuuuuuuuu

FILM JE COOL STO SE MENE TICEA.OVA JELENA-TIGRICA BOLJE DA SE POTPISUJE JELENA-PICKICA JER SAMA NE SME DA KAZE TO MIRKI U LICE NEGO OCE DA BUDE RIBA NA INTERNETU,KO SE SLAZE SAMNOM DA JE JELENA JADNAAAAAAAAAAAA NA KRAJU CE JELENA-TIGRICA TO JEST PICKICA MOIRATI DA ODE U DRUGU DRZAVU JER CE JE SVI PROZIVATTIIIIIIII JADNA ONA ops: ops: ops: ops: OVO JE ONA ops: U BUDUCNOSTI

EROR
    Guest

Podrazumevano uuuuuuuuuu

FILM JE COOL STO SE MENE TICEA.OVA JELENA-TIGRICA BOLJE DA SE POTPISUJE JELENA-PICKICA JER SAMA NE SME DA KAZE TO MIRKI U LICE NEGO OCE DA BUDE RIBA NA INTERNETU,KO SE SLAZE SAMNOM DA JE JELENA JADNAAAAAAAAAAAA NA KRAJU CE JELENA-TIGRICA TO JEST PICKICA MOIRATI DA ODE U DRUGU DRZAVU JER CE JE SVI PROZIVATTIIIIIIII JADNA ONA ops: ops: ops: ops: OVO JE ONA ops: U BUDUCNOSTI

bnyyguh
    Guest

Podrazumevano

das5drfuyr5745e79;88tgp;78f

Slične teme

1. andjeli2
    Autor maja2 u forumu Razno
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.04.2005., 19:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor