Ljubav

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Ljubav.
Ona je pokretac.Ona nas odrzava u svim uslovima na povrsini.Cini nas srecnim.Cininas tuznim.
Ljubav moze biti roditeljska.Platonska.Ali ljubav je uvek tu negde oko nas i trazi,vezu sa necim da bi bila uz nas.
I ta ljubav koja je bitna ipak vremenom umire.Pa se opet rodi.Mi je uzalud nekad izbegavamo a ona se ipak u nama stvori.
I ko ce znati razlog ljubavi.
Ja samo znam da bez nje jako tesko zivim.Poklanjao sam je mnogima.Mnogi su je trosili.ali ponovo me gusi i osecam potrebu da je nekom poklonim.
Ljubav.
Koliko ljubavi moze biti u namaß
 
...Ona je moj lajt-motiv! Ona je moj napor ! Ona je moje resenje! Ljubav je ideja koju sam oduvek zeleo da pretvorim u zivotnu strast! Uspeo sam?! Ljubav PREMA NJOJ je, individualno uverenje koje odredjuje celokupno ponasanje moje licnosti! U kojote svetu, Ljubav je vrhovna kategorija, u cijoj senci se nalaze i novac i politika i moc i...moja Ljubav je, u stvari IZVOR jednog mocnog toka u razvoju kojote-licnosti kojom dominiraju intelektualne, emotivne...Ljubav je moja snaga, moja je Ljubav MOJA PRIMARNA fizioloska potreba...
Mogu uvek o Njoj! U Njoj. Sa Njom.
Kako?
Npr. eto tako :wink:
 
Beskonacna, bezuslovna ljubav prema samome sebi...
Prema Bogu,
Prema roditeljima,
Bliznjima,
A sve ostalo je eksploatacija sveta oko tebe zarad ljubavi prema SAMOM SEBI:
Ljubav prema suprotnom polu, zarad seksa, osecaja topline, sigurnosti, emitovanja tvoje ljubavi da bi te jos neko voleo, ljubav prema ljubavi zbog ljubavi...
 
kojote:
...Ona je moj lajt-motiv! Ona je moj napor ! Ona je moje resenje! Ljubav je ideja koju sam oduvek zeleo da pretvorim u zivotnu strast! Uspeo sam?! Ljubav PREMA NJOJ je, individualno uverenje koje odredjuje celokupno ponasanje moje licnosti! U kojote svetu, Ljubav je vrhovna kategorija, u cijoj senci se nalaze i novac i politika i moc i...moja Ljubav je, u stvari IZVOR jednog mocnog toka u razvoju kojote-licnosti kojom dominiraju intelektualne, emotivne...Ljubav je moja snaga, moja je Ljubav MOJA PRIMARNA fizioloska potreba...
Mogu uvek o Njoj! U Njoj. Sa Njom.
Kako?
Npr. eto tako :wink:

Eee, ovo je vec osrednje.
Ne mari. Muza nije prava! :wink:
 
koliko ljubavi moze biti u nama? odlicno pitanje.
ima je toliko da za to ne postoji merna jedinica.
-volim i kad me ON voli
-volim i kad sumnjam da me ON jos uvek voli
-volim i kad znam da me ON ne voli, a ne mogu tu nista
-kada volim srecna sam
-kada volim i placem jer nije uzajamno, i dalje volim, a volim i sto kroz veo placa nazirem i dalje ljubav
-volim jer ne mogu da mrzim
-i kad sam dugo, dugo sama, i dalje verujem da ce prava ljubav doci uskoro, i volim SEBE sto ne gubim nadu :D :lol: :wink:
 
Beskonacna, bezuslovna ljubav prema samome sebi..
Prema Bogu,
Prema roditeljima,
Bliznjima,
A sve ostalo je eksploatacija sveta oko tebe zarad ljubavi prema SAMOM SEBI:
Ljubav prema suprotnom polu, zarad seksa, osecaja topline, sigurnosti, emitovanja tvoje ljubavi da bi te jos neko voleo, ljubav prema ljubavi zbog ljubavi...

Citas mi misli....
 

Back
Top