Uskoro privremena veća na Kosovu

Sunmaster

Zainteresovan član
Poruka
453
Привремена већа после формирања владе

Нова влада Србије ће одмах по формирању основати привремена већа на Космету, најављује Оливер Ивановић. Састав ће бити сличан саставу коалиције на републичком нивоу. У ДСС-у сматрају да је то корак ка гашењу привремених институција у јужној покрајини.

http://www.naslovi.net/tema/380629

Сада је потпуно јасно, било је и раније, зашто нису хтели да организују локалне изборе. Тако могу да продају Србе и признају КиМ. Сада ће они активирати своје плаћеничке медије да нападају оне који се противе томе, правиће емисије о њима и сл. само да би одрадили коначни чин признања.
 
А ко би то по вама "срБским националистима" као могао, И КАКО, И НА КОЈИ НАЧИН, да "помогне Србима са КиМ", боље него што је то радила прошла влада? Поделу Космета ви "националисти" сматрате издајом, значи то отпада. Нисте ни за то, колико сам упознат, да Север Косова прогласи независност и од Београда и од Приштине, да се назове, рецимо, Република Северно Косово и да се позове на мишљење МСП који је једнострано проглашење независности прогласио легалним.. Па да чујемо предлоге решења проблема? Ајде. Певајте! И хорски и соло.
 
Nadam se da će se to s Kosovom rešiti ove godine i da više neće u svakoj vesti biti Kosovo-ovo, Kosovo-ono... A normalnog sveta tamo ima, na prste jedne ruke se može nabrojati. Ostalo šverceri, muljatori, kriminalci... Od Srbije se kriju pod skutima Kosova, od Kosova se kriju pod skutima Srbije...


Свака ти част на овоме, jomini. Репутациони поен додат!
 
http://www.naslovi.net/tema/380629

Сада је потпуно јасно, било је и раније, зашто нису хтели да организују локалне изборе. Тако могу да продају Србе и признају КиМ. Сада ће они активирати своје плаћеничке медије да нападају оне који се противе томе, правиће емисије о њима и сл. само да би одрадили коначни чин признања.

Чим ДСС за нешто каже да је лоше, а у вези Космета, (као када је 2006 Коштуњави одбио понуђену поделу) одмах то треба спровести у дело!
 
Nadam se da će se to s Kosovom rešiti ove godine i da više neće u svakoj vesti biti Kosovo-ovo, Kosovo-ono... A normalnog sveta tamo ima, na prste jedne ruke se može nabrojati. Ostalo šverceri, muljatori, kriminalci... Od Srbije se kriju pod skutima Kosova, od Kosova se kriju pod skutima Srbije...

Jos od Solevica i njihovih kalimero mitinga sirom bivse YU (NARAVNO SAMO GDE SU IH PUSTILI DA DIVLJAJU) zive na grbaci naroda Srbije. 25 godina oni odbijaju da im se izgrade fabrike da ne bi radili.Dosta je bilo vise parazita.
 
Хехехе..... ем јадно, ем провидно........
Iskreno.

Шта је било..... жури се пречанским лоповима да мазну "Нафтагас" и остало, а???
Ma ne brini se, nećemo se razvesti. Samo ćemo odvojeno spavati i svako će od svoje plate da živi. Al' u istoj kući.

I kad smo kod toga, zašto nekome uopšte smeta da Vojvodini ostanu svoje pare, a Srbiji njene?
 
А ко би то по вама "срБским националистима" као могао, И КАКО, И НА КОЈИ НАЧИН, да "помогне Србима са КиМ", боље него што је то радила прошла влада? Поделу Космета ви "националисти" сматрате издајом, значи то отпада. Нисте ни за то, колико сам упознат, да Север Косова прогласи независност и од Београда и од Приштине, да се назове, рецимо, Република Северно Косово и да се позове на мишљење МСП који је једнострано проглашење независности прогласио легалним.. Па да чујемо предлоге решења проблема? Ајде. Певајте! И хорски и соло.

Ne znaju šta je rešenje. Znaju samo da kmeče.

Da imamo jaku vojsku i saveznike koji bi stali uz nas, odgovor bi bio i više nego očigledan.
 
Iskreno.


Ma ne brini se, nećemo se razvesti. Samo ćemo odvojeno spavati i svako će od svoje plate da živi. Al' u istoj kući.

I kad smo kod toga, zašto nekome uopšte smeta da Vojvodini ostanu svoje pare, a Srbiji njene?

Меени уопште не смета да Војводини остану њене паре...али, наравно, поставља се питање КОЛИКО ЈЕ ТО ПАРА и ДА ЛИ ИХ УОПШТЕ ИМА јер се зна да су пољопривредни производи прилично јефтини а изискују огромна улагања која субвенционише Србија А НЕ КРМАК ЧАНАК... то је само пут да Војводина постаје држава за себе... поготово што се зна да није могућа тзв.асиметрична држава са једном покрајином(зато ти и навијаш да Србија призна тзв.косовЕ)..... немој бар предамном да се правиш блентав...
 
Nadam se da će se to s Kosovom rešiti ove godine i da više neće u svakoj vesti biti Kosovo-ovo, Kosovo-ono... A normalnog sveta tamo ima, na prste jedne ruke se može nabrojati. Ostalo šverceri, muljatori, kriminalci... Od Srbije se kriju pod skutima Kosova, od Kosova se kriju pod skutima Srbije...
brate u Nisu ih ima dosta takodje...otvaraju cevabdzinice,diskoteke,svaki drugi luksuzni automobil je sa Kosovskim tablicama,imaju prednost pri zaposljavanju jer su oni zaboga''Izbeglice''jadni oni.....a o svercovanju robe i droge,tu je sve jasno....
 
Šta sam vam ja pričao još pre 6 maja? :D

Pantićevi i Jakšićevi lokalni izbori ne važe,tako da će tek sada da igraju kako im Tadić svira. :D


O stigao je još jedan "Srbin" sa x. Moram da te razočaram. Niko nama ne može da svira i nikome nećemo da igramo. Mislim da nas neki zbog toga i mrze. Nešto malo imovine smo rasprodali i obezbedili se. Sada čekamo. Ako mi nismo potrebni Srbiji ovde, ako Srbiji ne treba KiM samo recite. Šiptarima je potrebna ova teritorija i spremni su dobro da plate. A mi ćemo otići čista obraza. Izdržali smo koliko smo mogli. Brankovići nisu među nama.
 
Ваљда привремена* већа* ?
Наравно!

А шта друго предлажеш?

Ево ја предлажем да се север Косова самопрогласи независно и од Београда и од Приштине, и да се назове Република Северно Косово, и да одмах затражи признање од РФ и НР Кине, и од Вашингтона и од Брисела/Берлина, и наравно од Београда, али и од Приштине - све "по реду". Уколико се Република Северно Косово призна од стране Приштине (и њених савезника а знамо који су), Република Србија признаје независност шиптарског Косова. И "мирна Бачка".

edit: Уз то да се Република Северно Косово обавеже да се неће припајати Републици Србији, а да се Приштина обавеже да ће се припојити Албанији, и онда више нема шиптарског Косова.
 
Poslednja izmena:
Наравно!

А шта друго предлажеш?

Ево ја предлажем да се север Косова самопрогласи независно и од Београда и од Приштине, и да се назове Република Северно Косово, и да одмах затражи признање од РФ и НР Кине, и од Вашингтона и од Брисела/Берлина, и наравно од Београда, али и од Приштине - све "по реду". Уколико се Република Северно Косово призна од стране Приштине (и њених савезника а знамо који су), Република Србија признаје независност шиптарског Косова. И "мирна Бачка".

"Jako dobro" rešenje...sobzirom na tvoj intelekt. A i sama činjenica da svaka šuša smatra da ima rešenje je katastrofalna.
 
Наравно!

А шта друго предлажеш?

Ево ја предлажем да се север Косова самопрогласи независно и од Београда и од Приштине, и да се назове Република Северно Косово, и да одмах затражи признање од РФ и НР Кине, и од Вашингтона и од Брисела/Берлина, и наравно од Београда, али и од Приштине - све "по реду". Уколико се Република Северно Косово призна од стране Приштине (и њених савезника а знамо који су), Република Србија признаје независност шиптарског Косова. И "мирна Бачка".

За почетак би предложијо да ми се не натурају ко једини пријатељи они што су мој народ и моју земљу зверски уништавали.
И да се у њихова пријатељска наређења и уцене не гледа ко у светиње.
 

Back
Top