registracija domena za 5$

Prvo nije bravnet nego bravenet. Sto se tice ugleda to ne mogu poreci jer i ja koristim dosta skripti sa njihovog sajta. A sta ces ako se slucajno desi da im propadne sajt? Oni takodje mogu da ti uzmu pare a tebe da zajebu. Mada ne znam , ali ipak sve je moguce. Lepo kupi na Veratu ili eunetu host i najsigurniji si!
POZZZZZZZZZZ
 
eto vidis cak ne znam ni kako im se zove sajt ali to je zato sto ne koristim nijednu njihovu uslugu,jer sve to sto oni nude mozes naci i kao free script samo treba malo da se potrudis da instaliras.
e sad ovo im je ekstra ponuda samo da potraje dok ja uzmem karticu.a sajt im nece propasti to sigurno.neverujem da je ovo prevara jer transver ide preko bravanet.
 
pre svega nije ti potrebna visa elektron (mada nije na odmet) nego moraš imati visa internet karticu.... ili postaviti odobrenje za visa elektron da pčaćaš preko neta..... sve u svemu ni jedan banka kod nas ti neće preporučiti da plaćaš preko neta visa karticom jer nije baš sigurno....
 
Vojvodjanska banka ima nudi tu visa elektron karticu i odlicnu podrsku za nju.naime ti ih zovnes telefonom i kazes da hoces da obavis transver da bi ti oni "ukljucili" karticu a kad zavrsis zovnes ih da zakljucaju karticu.Genijalno i sigurno.
Ogranicenje na 4 ukljuci-iskljuci dnevno.Pa sta ce mi vise :D
 
Ja koristim Visa Virtuon iz Rajfhauzen banke (***** ih u ime, uvek naopako napisem naziv te banke..) bez problema kupujem software i placam sta mi treba. Drzim do 50 evra na kartici a kad mi treba vise, tog dana uplatim i istog dana skinem..

Inace kupio sam dva domaina na "active-domain.com" Kostaju po 9 dolara godisnje, ali mi nude sve sto mi treba, jer mogu da izvrsim sva potrebna podesavanja, sve do redirekcije mailova pa do preciznog definisanja strana na Serveru 2003, jer imam kuci server.
Ako mi se na primer izmeni IP kojim slucajem, samo na tom sajtu izmenim adresu i sve radi bez drugih izmena. Zadovoljan sam evo vec vise od pola godine.
Dodavanje sajtova nista lakse.
Registracija do aktiviranja traje manje od 24 sata.
 

Back
Top