Zqasto je seks tako zanimljiv?

Couleman

Primećen član
Banovan
Poruka
853
Cao,

Bas se pitam zasto je toliko zanimljiv seks? Kako nesto sto je monotono moze biti tako zanimljivo? Na primjer seks se sastoji u pomeranju guze naprijed-nazad i to nikako da izadje iz mode. Svima je ta radnja naprijed-nazad interesantna i uvijek zanimljiva. Zasto je to tako?
 
Cao,

Bas se pitam zasto je toliko zanimljiv seks? Kako nesto sto je monotono moze biti tako zanimljivo? Na primjer seks se sastoji u pomeranju guze naprijed-nazad i to nikako da izadje iz mode. Svima je ta radnja naprijed-nazad interesantna i uvijek zanimljiva. Zasto je to tako?

Asocira me na ono o Crnogorcu i njegovom pomocniku crncu - "ko odje 'ebe, ti ili ja"... :lol:
 
Nekad nije zanimljiv,ume i da smori.Pitanje ti nije dobro formulisano,sex je kljuc opstanka zivog sveta na celoj planeti.To je genetski zapis,''software'' koji su nam u nasledje ostavili preci,a uz njega mnogo skrivenih mehanizama za opstanak vrste i odrzavanje dobrog zdravlja jedinki koje ga redovno upraznjavaju.
 
Cao,

Bas se pitam zasto je toliko zanimljiv seks? Kako nesto sto je monotono moze biti tako zanimljivo? Na primjer seks se sastoji u pomeranju guze naprijed-nazad i to nikako da izadje iz mode. Svima je ta radnja naprijed-nazad interesantna i uvijek zanimljiva. Zasto je to tako?

Zato sto uzivamo u tome dok radimo :heart: jel ti imash plastican **** mozda ? :mrgreen:

Strast pozuda slast uzitak uzbudjenje adrenalin masta ...etc. orgazam ... :zaljubljena:
 
Cao,

Bas se pitam zasto je toliko zanimljiv seks? Kako nesto sto je monotono moze biti tako zanimljivo? Na primjer seks se sastoji u pomeranju guze naprijed-nazad i to nikako da izadje iz mode. Svima je ta radnja naprijed-nazad interesantna i uvijek zanimljiva. Zasto je to tako?

meni je dovoljno sto je prirodna stvar, da li su hormoni ili fizicka potreba kao hrana ili lek, nije ni bitno
 

Back
Top