Zasto se dete ne dodeljuje muskarcu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite zasto samo zene dobiju dete nakon razvoda, osim u ekstremnim slucajevima?

Recimo to je zenama skroz dobro, jer dobiju svaki mesec puno novaca za to dete. Meni bi kao muskarcu jako dobro doslo da se ozenim imam dete i ubrzo razvedem. Jer sa mojom platom i tim sto ona posalje za dete bi to dete i ja jako dobro ziveli.

Nas dvoje bi uzivali i jeli svaki dan po 10 kugli sladoleda dok bi zena za nas rintala i slala nam novce dok mi hodamo po zooloskom vrtu i odmaramo jaja. Ali sve je nekako kontra. Zasto smo mi muski toliko diskriminisani?
 
Mnogo je vise onih koji alimentaciju izbegavaju, a i oni koji je daju ulazu u dete neuporedivo manje od roditelja sa kojim dete zivi. Retki su slucajevi koje si naveo, to mi vise lici na americki film.
Inace, nemam nista protiv da dete pripadne ocu. Pa ima toliko zene koje ne zasluzuju da se zovu majkama, a deca su opet uz njih.
 
Sta mislite zasto samo zene dobiju dete nakon razvoda, osim u ekstremnim slucajevima?

Recimo to je zenama skroz dobro, jer dobiju svaki mesec puno novaca za to dete. Meni bi kao muskarcu jako dobro doslo da se ozenim imam dete i ubrzo razvedem. Jer sa mojom platom i tim sto ona posalje za dete bi to dete i ja jako dobro ziveli.

Nas dvoje bi uzivali i jeli svaki dan po 10 kugli sladoleda dok bi zena za nas rintala i slala nam novce dok mi hodamo po zooloskom vrtu i odmaramo jaja. Ali sve je nekako kontra. Zasto smo mi muski toliko diskriminisani?
to mozda u normalnim zemljama, ovde nema nista od toga, ne placa se alimentacija i zabole ih za dete.
 
Sta mislite zasto samo zene dobiju dete nakon razvoda, osim u ekstremnim slucajevima?

Recimo to je zenama skroz dobro, jer dobiju svaki mesec puno novaca za to dete. Meni bi kao muskarcu jako dobro doslo da se ozenim imam dete i ubrzo razvedem. Jer sa mojom platom i tim sto ona posalje za dete bi to dete i ja jako dobro ziveli.

Nas dvoje bi uzivali i jeli svaki dan po 10 kugli sladoleda dok bi zena za nas rintala i slala nam novce dok mi hodamo po zooloskom vrtu i odmaramo jaja. Ali sve je nekako kontra. Zasto smo mi muski toliko diskriminisani?

Jer nas smatraju za Konje i Orangutane ...a te kuccke brane zakonom :evil:
 
Mnogo je vise onih koji alimentaciju izbegavaju, a i oni koji je daju ulazu u dete neuporedivo manje od roditelja sa kojim dete zivi. Retki su slucajevi koje si naveo, to mi vise lici na americki film.
Inace, nemam nista protiv da dete pripadne ocu. Pa ima toliko zene koje ne zasluzuju da se zovu majkama, a deca su opet uz njih.

Otac je u glavnom bolji roditelj, bar danas.
 
detetu su potrebni i otac i majka, svako od njih igra znacajnu ulogu u formiranju licnosti deteta.
ko je bolji je relativna stvar i zavisi od porodice do porodice..

ali uz muskarca dete odrasta u cvrscu osobu. Kad bi ja imao sina on bi bio pravi kitonja, samo bi torbao a nikad ga ni jedna ne bi zayebavala. a kad bi imao zensko dete, ona bi muske vozala i uzimala bi im kesh i torbala bi se ko krava okolo.
 
Sta mislite zasto samo zene dobiju dete nakon razvoda, osim u ekstremnim slucajevima?

Recimo to je zenama skroz dobro, jer dobiju svaki mesec puno novaca za to dete. Meni bi kao muskarcu jako dobro doslo da se ozenim imam dete i ubrzo razvedem. Jer sa mojom platom i tim sto ona posalje za dete bi to dete i ja jako dobro ziveli.

Nas dvoje bi uzivali i jeli svaki dan po 10 kugli sladoleda dok bi zena za nas rintala i slala nam novce dok mi hodamo po zooloskom vrtu i odmaramo jaja. Ali sve je nekako kontra. Zasto smo mi muski toliko diskriminisani?

tesko biste se vi tog sladoleda nakrkali :D nisu to neke preterano velike pare, a i deca kostaju, cak i vise od tih novaca, jedino ako ne mislis da ih saljes da prose po gradu kao "oni" .... a i bas je pre neki dan bila prica o onom amerikancu koji ima 30-oro dece :eek: a za jedno od te dece placa svega dolar i po mesecno alimentacije...
 
a jel bi ti bila nekad papucic svom muzu?

sta to tacno podrazumeva?

meni je normalno da niko nikog ne maltretira, ne dominira i ne glumata ludilo, da urade sve smaracke stvari zajedno da bi brze zavrsili i da onda uzivaju
tako ja gledam na normalan odnos u braku
ne da zena muskarca kinji i maltretira niti da se on ponasa kao kreten i kao da mu je ona mama..
 
tesko biste se vi tog sladoleda nakrkali :D nisu to neke preterano velike pare, a i deca kostaju, cak i vise od tih novaca, jedino ako ne mislis da ih saljes da prose po gradu kao "oni" .... a i bas je pre neki dan bila prica o onom amerikancu koji ima 30-oro dece :eek: a za jedno od te dece placa svega dolar i po mesecno alimentacije...

Zelis reci da kad zena salje alimentaciju da to nema ni za kiselu vodu?
 
sta to tacno podrazumeva?

meni je normalno da niko nikog ne maltretira, ne dominira i ne glumata ludilo, da urade sve smaracke stvari zajedno da bi brze zavrsili i da onda uzivaju
tako ja gledam na normalan odnos u braku
ne da zena muskarca kinji i maltretira niti da se on ponasa kao kreten i kao da mu je ona mama..

Opasna si ti mustra. Znaci ne bi bila papucar, a bilo bi ti drago da ti neko papucari. E vidis kako ti ne zelis papucariti tako ne zelim ni ja.
 
Opasna si ti mustra. Znaci ne bi bila papucar, a bilo bi ti drago da ti neko papucari.

nigde ja to nisam napisala, zaista ne znam sta to tacno znaci. lepo sam objasnila kako vidim normalan odnos..
otkacimo sve obaveze koje smaraju pa onda idemo da zivimo veselo koliko je moguce nas zivot koji cine malene slatke svakodnevne stvari. to je to.
nikakvo cudo ne ceka iza ugla. sam pravis svaki dan po neko malo zabavno cudo dok ti ne prodje zivot. :D
 
Poslednja izmena:
tako je, osim ako oboje nisu ipak razumni i odgovorni da posledice rasturanja porodice svedu na najmanju mogucu meru, a bice ih svakako po dete.

Meni nije jasno kako neke osobe mogu da rode dete samo da bi preko njega dobijale $$$ :bljak:

Ili planiraju tako nesto ..ulove nekog Lovana pa da ga muzu za $$$ :eek:

To je tako jadno i mizerno da mi se povraca kad cujem price takve :aha:
 
nigde ja to nisam napisala, zaista ne znam sta to tacno znaci. lepo sam objasnila kako vidim normalan odnos..
oktacimo sve obaveze koje smaraju pa onda idemo da se zivimo veselo koliko je moguce nas zivot koji cine malene slatke svakodnevne stvari. to je to.
nikakvo cudo ne ceka iza ugla. sam pravis svaki dan po neko malo zabavno cudo dok ti ne prodje zivot. :D


A zasto sam ja onda spreman biti papucar? Tako si ti napisala, a to nije bez veze napisano.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top