Tadić kao premijer ostavlja Nikolića bez vlasti

largoman

Primećen član
Poruka
900
Vođa Demokratske stranke Boris Tadić počinje konzultacije o formiranju proeuropske vlade što bi novog predsednika Srbije Tomislava Nikolića moglo ostaviti bez stvarne vlasti, ocjenjuje Associated Press. Navodi da će Nikolić morati Tadiću povjeriti mandat za sastav vlade, iako su naprednjaci osvojili više mandata, jer Demokratska partija ima više partnera. Reuters pak navodi da Zapad nije siguran da li je kod Nikolića promena kursa iz "tvrdog nacionalista" u "proevropskog konzervativca" iskrena. » http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ao+premijer+ostavlja+Nikolića+bez+vlasti.html
 
Ово йе покушай заобилажења воље народа. Надам се да ће поражене снаге одступити и помирити се са поразом. У противном би се Влада састављена од Тадића и његових савезника могла светити србскому народу.
 
Ово йе покушай заобилажења воље народа. Надам се да ће поражене снаге одступити и помирити се са поразом. У противном би се Влада састављена од Тадића и његових савезника могла светити србскому народу.
Ja se nadaem da ce ovoga Botislava da ugrize neki ***** pa da ce da dobije sepsu i crkne.
 
Vođa Demokratske stranke Boris Tadić počinje konzultacije o formiranju proeuropske vlade što bi novog predsednika Srbije Tomislava Nikolića moglo ostaviti bez stvarne vlasti, ocjenjuje Associated Press. Navodi da će Nikolić morati Tadiću povjeriti mandat za sastav vlade, iako su naprednjaci osvojili više mandata, jer Demokratska partija ima više partnera. Reuters pak navodi da Zapad nije siguran da li je kod Nikolića promena kursa iz "tvrdog nacionalista" u "proevropskog konzervativca" iskrena. » http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/222819/Tadi%C4%87+kao+premijer+ostavlja+Nikoli%C4%87a+bez+vlasti.html
koja glupost , pa veća je figura predsednik republike koji je direktno izabran nego premijer koji sastavlja vladu.
 
jedna od boljih tema.
veoma interesantna i edukativna.
vidis, meni nije palo ni na pamet da ce tadic sastaviti vladu.
a tek da ce nikolic dati njima priliku... zapanjujuce! :lol:

Zapanjujuce je da TI tako pises!

Sta je mogao Nikolic?

Ova vlada je sklepana vec u noci parlamentarnih izbora, samo sto Dacic nije premijer, Tadic koji je izgubio predsednicke- zauzeo njegovo mesto!

S kim SNS da pravi Vladu?

SNS+DSS, ko jos hoce s njima?

Ostali hoce s Tadicem, zajedno su krali, prodavali, otudjivali,unistavali, pa zar su ludi da daju nekome priliku da to i otkrije u pravoj meri?

Mislim, niko nije corav, ali ko, kad, koliko...

Vezani su oni lancima, steta sto nisu robijaski, ali nikad ne reci nikad:(
 
Poslednja izmena:
Zapanjujuce je da TI tako pises!

Sta je mogao Nikolic?

Ova vlada je sklepana vec u noci predsednickih izbora, samo sto Dacic nije premijer, Tadic koji je izgubio predsednicke- zauzeo njegovo mesto!

S kim SNS da pravi Vladu?

SNS+DSS, ko jos hoce s njima?

Ostali hoce s Tadicem, zajedno su krali, prodavali, otudjivali,unistavali, pa zar su ludi da daju nekome priliku da to i otkrije u pravoj meri?

Mislim, niko nije corav, ali ko, kad, koliko...

Vezani su oni lancima, steta sto nisu robijaski, ali nikad ne reci nikad:(


Biljo a zasto uopste i da pravi vladu? Zar nije tvrdio Toma da su izbori pokradeni? Sta bi sa onim dzakovima? zar ne treba da sad trazi da se utvrde cinjenice PRE nego sto se uopste i pocne prica oko nove vlade?
 
Vođa Demokratske stranke Boris Tadić počinje konzultacije o formiranju proeuropske vlade što bi novog predsednika Srbije Tomislava Nikolića moglo ostaviti bez stvarne vlasti, ocjenjuje Associated Press. Navodi da će Nikolić morati Tadiću povjeriti mandat za sastav vlade, iako su naprednjaci osvojili više mandata, jer Demokratska partija ima više partnera. Reuters pak navodi da Zapad nije siguran da li je kod Nikolića promena kursa iz "tvrdog nacionalista" u "proevropskog konzervativca" iskrena. » http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/222819/Tadi%C4%87+kao+premijer+ostavlja+Nikoli%C4%87a+bez+vlasti.html

Kolko znam...po propisima Srbije ...Premijera imenuje predsednik države uz odobrenje Narodne skupštine...;)

ZAPAD... sumnja u Nikolićevu " Proevropsku orjentaciju "...I... TO JE SVE ČIME BI TREBAO DA SE BAVI...:per:
 
Biljo a zasto uopste i da pravi vladu? Zar nije tvrdio Toma da su izbori pokradeni? Sta bi sa onim dzakovima? zar ne treba da sad trazi da se utvrde cinjenice PRE nego sto se uopste i pocne prica oko nove vlade?
Na ovo pitanje sam sto puta odgovorila, 101-put- necu!

I koja prica- PRE?

Vec su i neke funkcije podeljene, ostavila sam post na lepljivoj temi.
 
Zapanjujuce je da TI tako pises!

Sta je mogao Nikolic?

Ova vlada je sklepana vec u noci parlamentarnih izbora, samo sto Dacic nije premijer, Tadic koji je izgubio predsednicke- zauzeo njegovo mesto!

S kim SNS da pravi Vladu?

SNS+DSS, ko jos hoce s njima?

Ostali hoce s Tadicem, zajedno su krali, prodavali, otudjivali,unistavali, pa zar su ludi da daju nekome priliku da to i otkrije u pravoj meri?

Mislim, niko nije corav, ali ko, kad, koliko...

Vezani su oni lancima, steta sto nisu robijaski, ali nikad ne reci nikad:(

Zasto je Toma isao u drugi krug?
 
Na ovo pitanje sam sto puta odgovorila, 101-put- necu!

I koja prica- PRE?

Vec su i neke funkcije podeljene, ostavila sam post na lepljivoj temi.

Izvini ja nisam videla taj odgovor ni jednom od tih sto puta, ako imas link bilo bi divno.


Kako koja prica? Pa valjda treba da se utvrid da li je bilo kradje glasova pre nego sto se nastave bilo kakve price o buducoj vladi? Zar to nije logicno?
 
Zapanjujuce je da TI tako pises!

Sta je mogao Nikolic?

Ova vlada je sklepana vec u noci parlamentarnih izbora, samo sto Dacic nije premijer, Tadic koji je izgubio predsednicke- zauzeo njegovo mesto!

S kim SNS da pravi Vladu?

SNS+DSS, ko jos hoce s njima?

Ostali hoce s Tadicem, zajedno su krali, prodavali, otudjivali,unistavali, pa zar su ludi da daju nekome priliku da to i otkrije u pravoj meri?

Mislim, niko nije corav, ali ko, kad, koliko...

Vezani su oni lancima, steta sto nisu robijaski, ali nikad ne reci nikad:(

sta ti je biljo? :lol:
vidis da se radi o sarkazmu.
hteo sam da kazem da se jos odavno zna da ce vladu da sastave ds, sps i ldp, a 6. maja je to i potvrdjeno.
prema tome, tema je krajnje glupa i nezanimljiva.
sta ce nikolic, mora dati onome ko skupi vecinu. prema tome, ne vidim sta je tu cudno ili lose.
 
Izvini ja nisam videla taj odgovor ni jednom od tih sto puta, ako imas link bilo bi divno.


Kako koja prica? Pa valjda treba da se utvrid da li je bilo kradje glasova pre nego sto se nastave bilo kakve price o buducoj vladi? Zar to nije logicno?

:zcepanje::zcepanje: Jes pa da ga posle ne puste ni da se unauguriše, ponove i predsedničke izbore, pa izađe sav ovaj narod što je ovih dana zgranut? :zcepanje::zcepanje:

:rtfm: Ljudi, da li vi imate oči i uši? Slizao se u totalu, i vladu prave zajedno sigurno, a ovi im samo prave paravan sa dogovorima, s tim što ide i Ivica. Da znate. :rtfm:
 
sta ti je biljo? :lol:
vidis da se radi o sarkazmu.
hteo sam da kazem da se jos odavno zna da ce vladu da sastave ds, sps i ldp, a 6. maja je to i potvrdjeno.
prema tome, tema je krajnje glupa i nezanimljiva.
sta ce nikolic, mora dati onome ko skupi vecinu. prema tome, ne vidim sta je tu cudno ili lose.

Al to je i on znao kako ce biti!Znali su mnogi i na ovom forumu,ali ipak se islo dalje i navijalo za nesto sto je nemoguce!
Licno meni je Toma naj najveci krivac,jer je dao laznu nadu ljudima radi licne koristi!NA prvo negodovanje naroda odgovorice da su mu vezane rukice,ali i dalje prima tim vezanim rukicama platu!
 
[/B]

Ni ja ne vidim, mada mi nešto stalno upada u oči, neka velika kamenčina. :zcepanje:

sta ti je nojkic u rodu?
inteligentna si kao i on, a i smisao za humor vam je tu negde. :lol:
i zasto nisi obavestenA vec obavesten?

ti si tvrdila/o da ce vladu praviti sns i ds.
prema tome, ne planiram citati a kamoli razmatrati tvoje postove u buduce.
pozdrav obavestenI ! :think:
 

Back
Top