Cuvari cistote

LindaLee

Elita
Poruka
22.197
:mrgreen:
16dejvid.jpg

da li ste rasplozene da provucemo kroz rentgen ovu vrstu? :whistling:
cuvari cistote su vatreni branioci cistote ,morala,sistema vrednosti (zvuci poznato? :zper: ) i uglavnom se pojavljuju na netu,dok ih u rl ima mnogo manje
do sad sam ih sretala na krsti,a skinula sam aplikaciju za blic pa medju komentatorima vidim da ih ima mnogo vise nego sto sam zamisljala
ima ih raznih vrsta,ali svi imaju nekolicinu zajednickih osobina

1.ne cuju sta im kazete,dovoljna je jedna rec da pokrene lavinu ("opasne" reci :abortus,emancipacija ,droga,srBstvo,bogatstvo....)
2.ne osvrcu se na komentare i argumente,oni teraju svoje pa pricaj ti sta hoces,on ce da napise da je naucno dokazano da
-otkad zene imaju pravo glasa pocela je apokalipsa
-ko pojede pizzu,palacinku ili sladoled je prozdrljiva nezasita ala
-ko se u'vati za sipku makar i u gradskom prevozu je buduca prostitutka
-ko ne zeli decu,ili zeli samo jedno je sebicna krava zbog koje ce srbija da propadne (jer mora da bude zena,ako je muskarac taj od kojeg krece nezainteresovanost za porodicu,onda je zena glupava krava kad ga je izabrala)

dodajte jos...
koje ste grupe vi primetili :flert:











i za kraj jos samo ovo
buuuu emancipacija
228cb20c.png
 
omiljene napad fraze ovih likova

"danas ce da ide na posao a sta sutra da ocekujemo???" (mnogo uzvicnika i upitnika radi dramatike)
"bela kuga je opasnost danasnjice,sve nas je manje!!!"
"kakvi monstrumi,tako da tretiraju devojku?jao meni je muka od ove price,ja bih njih mucila,vadila oci,dala kiselinu da piju,kidala nokte na zivo,na minimum hrane i pica...fuj odvratni su,zgrozena sam,evo placem"
 
Poslednja izmena od moderatora:
SuperStock_1848-132985.jpg


a jel kad se stavi slika golog muškarca isto krenu čuvari čistote sa bujicama u svim smerovima i postavkama?

To je kad je na zapadu za reality Veliki Brata :lol: stave PLUS 15 a oni se svi zajedno goli kupaju
a kod nas stave PLUS18 za Sorajinu bradavicu plus tri dana u novinama?

Ako u Srbiji na filmu ima sisa onda mora se ;eka 18 godina, tako da devoj;ice nemaju pojma kako sise treba da izgledaju...
a ni dečaci nikad nisu bili na moru... i ne znaju gde svetina gleda kad muško izlazi iz vode...

i povrh svega tako učaurenim i zatucanim plasirao priče o genitalnom sakaćenju...
pa kad kažeš ne valja zbog toga i toga a dodje ti majmun iz problematične populacije pa napiše meni super
a ne napiše koja je populacija...
 
Poslednja izmena:
june,ne lozi se nije o tebi,ali spadas u grupu



omiljene napad fraze ovih likova

"danas ce da ide na posao a sta sutra da ocekujemo???" (mnogo uzvicnika i upitnika radi dramatike)
"bela kuga je opasnost danasnjice,sve nas je manje!!!"
"kakvi monstrumi,tako da tretiraju devojku?jao meni je muka od ove price,ja bih njih mucila,vadila oci,dala kiselinu da piju,kidala nokte na zivo,na minimum hrane i pica...fuj odvratni su,zgrozena sam,evo placem"

pa ti živiš u emancipovanoj Francuskoj, tebe to ne dotiče :)
 
a odakle krece cela ta prica?
da li je cuvare cistote strah od strasnih reci?kao ono kad perica pita mamu sta je to peechka
mama kaze "perice ne pitaj me to,to je nesto strasno"
pita tatu
"to je nesto strasno sine"
pita sestru "ne mogu da ti kazem,to je nesto strasno"
i logicno perica ode kod babe i skoci iz mraka i vikne "peeeechkaaaaa"
:lol:
 
SuperStock_1848-132985.jpg


a jel kad se stavi slika golog muškarca isto krenu čuvari čistote sa bujicama u svim smerovima i postavkama?

To je kad je na zapadu za reality Veliki Brata :lol: stave PLUS 15 a oni se svi zajedno goli kupaju
a kod nas stave PLUS18 za Sorajinu bradavicu plus tri dana u novinama?

Ako u Srbiji na filmu ima sisa onda mora se ;eka 18 godina, tako da devoj;ice nemaju pojma kako sise treba da izgledaju...
a ni dečaci nikad nisu bili na moru... i ne znaju gde svetina gleda kad muško izlazi iz vode...

i povrh svega tako učaurenim i zatucanim plasirao priče o genitalnom sakaćenju...
pa kad kažeš ne valja zbog toga i toga a dodje ti majmun iz problematične populacije pa napiše meni super
a ne napiše koja je populacija...
pa ne bas
kad stavis fotku golog muskarca onda kazu
" e ovaj je pe,der"
ne smeta im zenska golotinja, ali "zna se sta muskarci misle o takvim zenama,a sta one misle o njima je irelevantno"
muska ih iritira ako je frajer zgodan,ako ne mozemo da se podsmevamo
 
:mrgreen:
16dejvid.jpg

da li ste rasplozene da provucemo kroz rentgen ovu vrstu? :whistling:
cuvari cistote su vatreni branioci cistote ,morala,sistema vrednosti (zvuci poznato? :zper: ) i uglavnom se pojavljuju na netu,dok ih u rl ima mnogo manje
do sad sam ih sretala na krsti,a skinula sam aplikaciju za blic pa medju komentatorima vidim da ih ima mnogo vise nego sto sam zamisljala
ima ih raznih vrsta,ali svi imaju nekolicinu zajednickih osobina

1.ne cuju sta im kazete,dovoljna je jedna rec da pokrene lavinu ("opasne" reci :abortus,emancipacija ,droga,srBstvo,bogatstvo....)
2.ne osvrcu se na komentare i argumente,oni teraju svoje pa pricaj ti sta hoces,on ce da napise da je naucno dokazano da
-otkad zene imaju pravo glasa pocela je apokalipsa
-ko pojede pizzu,palacinku ili sladoled je prozdrljiva nezasita ala
-ko se u'vati za sipku makar i u gradskom prevozu je buduca prostitutka
-ko ne zeli decu,ili zeli samo jedno je sebicna krava zbog koje ce srbija da propadne (jer mora da bude zena,ako je muskarac taj od kojeg krece nezainteresovanost za porodicu,onda je zena glupava krava kad ga je izabrala)

dodajte jos...
koje ste grupe vi primetili :flert:

Ne znam, ja nisam takav. Jednostavno, ne dotiču me se. Ali mislim da su to jedni iskompleksirani likovi i jadnici i stvarno ne razumem šta im se mota po tim njihovim zakržljalim mozgićima. Oni su stvarno za žaljenje.

Jesam li dobro odgovorio?:rumenko:
 
:mrgreen:
16dejvid.jpg

da li ste rasplozene da provucemo kroz rentgen ovu vrstu? :whistling:
cuvari cistote su vatreni branioci cistote ,morala,sistema vrednosti (zvuci poznato? :zper: ) i uglavnom se pojavljuju na netu,dok ih u rl ima mnogo manje
do sad sam ih sretala na krsti,a skinula sam aplikaciju za blic pa medju komentatorima vidim da ih ima mnogo vise nego sto sam zamisljala
ima ih raznih vrsta,ali svi imaju nekolicinu zajednickih osobina

1.ne cuju sta im kazete,dovoljna je jedna rec da pokrene lavinu ("opasne" reci :abortus,emancipacija ,droga,srBstvo,bogatstvo....)
2.ne osvrcu se na komentare i argumente,oni teraju svoje pa pricaj ti sta hoces,on ce da napise da je naucno dokazano da
-otkad zene imaju pravo glasa pocela je apokalipsa
-ko pojede pizzu,palacinku ili sladoled je prozdrljiva nezasita ala
-ko se u'vati za sipku makar i u gradskom prevozu je buduca prostitutka
-ko ne zeli decu,ili zeli samo jedno je sebicna krava zbog koje ce srbija da propadne (jer mora da bude zena,ako je muskarac taj od kojeg krece nezainteresovanost za porodicu,onda je zena glupava krava kad ga je izabrala)

dodajte jos...
koje ste grupe vi primetili :flert:











i za kraj jos samo ovo
buuuu emancipacija
228cb20c.png

Dodao bih grupu zena koje misle da su u centru paznje.
Dodao bih grupu zena koje su opozicija svim gore navedenim grupama.
Dodao bih grupu zena...
e necu da napisem.
 
ko neka sekta bozemesakloni... ne sme zena ni u sebi da izgovori kako ne zna da razvija kore za pitu, oma na stub srama :lol:
ps: ja bih jos dodala edipovce, vrlo brojna kategorija... sta god da radis ne spominji im mamu :lol:
 
Сетих се неких коментара са Блица поводом ранијег одласка жена у пензију:
неке мушкарце који су коментарисали ту вест, а и вести везане за запослење уопште, толико је нервирало што жене имају лакше послове и претежно раде у трговини и администрацији, а не у рудницима и слично, па још и раније одлазе у пезнију. :) И на све то још и дуже живе од мушкараца.

Све се нешто бринем да се залажу за равноправност полова!

Вероватно би таква сорта готована волела да ради неки лак посао, где се више ленчари, а кад дође кући све да добију на готово - ручак, све испеглано, па ко не би!
 

Back
Top