SRPSKI SUPERMEN PREBIO SIPTARE !!!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 70

Tema: SRPSKI SUPERMEN PREBIO SIPTARE !!!

Primećen član falconcrest (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano SRPSKI SUPERMEN PREBIO SIPTARE !!!

Supermen jači i od Šiptara
    Komentara 0
    5
    [Pošalji na mail]

Iznenađen je bio Milan Račanović iz Linca, kada je nedaleko od Eferdinga, dok je prolazio automobilom ugledao čoveka pored puta ogrnutog srpskom zastavom, sa šajkačom na glavi.
    ZA NJEGA NEMA PREPREKA: Milovan Milutinović na putu kroz Austriju

Odmah je zaustavio četvorotočkaša i radoznalo pohitao ka pešaku. Ispostavilo se da se radi o Milovanu Milutinoviću (64) iz Užica, zvanom Supermen, koji se 26. aprila uputio ka Londonu u znak Olimpijskih igara. Kršni Užičanin ispričao je Milanu da je imao neprijatnosti prilikom boravka u Eferdingu, gde je prenoćio. Napali su ga nepoznati ljudi, dok se pripremao za počinak.

- Po govoru bih rekao da se radi o Šiptarima. Očigledno su me prepoznali po srpskim obeležjima i pokušali da me povrede. Na sreću vešto sam se odbranio, očigledno nisu očekivali da sam kadar da im se suprotstavim. Bio je mrak, pa nisam siguran da li ih je bilo više od dvojice. U svakom slučaju odmah su pobegli pošto sam jednog udario - ispričao je Milovan Milanu.

Podrška zemljaka

Milovan je preneo utiske sa putešestvija iz Srbije, Mađarske i Austrije. U matici su mu ljudi izlazili u susret i nudili mu hranu i spavanje.

- Slično je bilo dok sam prolazio Mađarsku i sada Austriju. Gde god je bilo naših ljudi osetio sam toplinu zavičaja. Zahvalio bih svima koji su mi pomogli. Posebno me dirnuo odnos naših ljudi dok sam prolazio kroz Mađarsku. Sreo sam ih na nekoliko mesta i oni su se brzo organizovali i prikupili novac da bi mi pomogli da nastavim put. Svima od srca zahvaljujem - podvukao je rekorder iz grada na reci Đetinji.

Mada vidno umoran, popularni Supermen je podvukao da ne odustaje od plana, da za 60 dana stigne na poprište 30. olimpijskih igara, u glavni grad Engleske.

- Mislim da sam prebrodio najveće prepreke. Gotovo sam prošao pola puta, navikao se na uslove. Nije lako, ali kao što sam i planirao verujem da ću prema planu, za otprilike mesec dana biti u Londonu - istakao je Užičanin sa podignuta tri prsta, posle čega se uputio ka gradu Pasau, prvoj stanici u Nemačkoj.

Milovan će inače u svom poduhvatu ukupno preći put od oko 2.500 kilometara, od Užica do Londona. Hranu priprema sam, a većinom spava u vreći. U proseku jednom nedeljno prenoći u nekom motelu. Posle uspešno pređene maršrute kroz Srbiju, Mađarsku i Austriju pred njim su Nemačka i Francuska, odakle će brodom preko Lamanša i dalje peške do Londona.

Ujedno on će pokušati da u britanskoj prestonici pred zvaničnom komisijom obori Ginisov rekord u trčanju na sto metara sa teretom od 100 kilograma.

E,ovo su neki mali veliki ljudi !!!! Inace,ovaj covek je iz Uzica krenuo put Londona,a da ga niko iz lokalne zute samouprave nije udostojio ispracaja,a kamoli finansijske pomoci. Ispratio ga je narod,njegove komsije i prijatelji . Sve ovo ne bi ni bilo toliko zanimljivo da Milovan nema 64 godine !!!!
    Skloniji sam da posmatram psihopate kao ljude koji pate od poremećaja, tako da ne bih koristio reč „zlo" da ih opišem.

Buduća legenda Пресретач (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1412

Podrazumevano Re: SRPSKI SUPERMEN PREBIO SIPTARE !!!

Učlanjen
    09.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio Пресретач Pogledaj poruku
    Na ovoj slici on nosi 4 dzaka sa po 50 kilograma !!!!
    Skloniji sam da posmatram psihopate kao ljude koji pate od poremećaja, tako da ne bih koristio reč „zlo" da ih opišem.

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1344

па сад ако је било мање од 5-6 шиптера ово се не рачуна као фер шорка
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Buduća legenda kojeimedadam (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8639

Citat Original postavio falconcrest Pogledaj poruku
    Supermen jači i od Šiptara
    Komentara 0
    5
    [Pošalji na mail]

Iznenađen je bio Milan Račanović iz Linca, kada je nedaleko od Eferdinga, dok je prolazio automobilom ugledao čoveka pored puta ogrnutog srpskom zastavom, sa šajkačom na glavi.
    ZA NJEGA NEMA PREPREKA: Milovan Milutinović na putu kroz Austriju

Odmah je zaustavio četvorotočkaša i radoznalo pohitao ka pešaku. Ispostavilo se da se radi o Milovanu Milutinoviću (64) iz Užica, zvanom Supermen, koji se 26. aprila uputio ka Londonu u znak Olimpijskih igara. Kršni Užičanin ispričao je Milanu da je imao neprijatnosti prilikom boravka u Eferdingu, gde je prenoćio. Napali su ga nepoznati ljudi, dok se pripremao za počinak.

- Po govoru bih rekao da se radi o Šiptarima. Očigledno su me prepoznali po srpskim obeležjima i pokušali da me povrede. Na sreću vešto sam se odbranio, očigledno nisu očekivali da sam kadar da im se suprotstavim. Bio je mrak, pa nisam siguran da li ih je bilo više od dvojice. U svakom slučaju odmah su pobegli pošto sam jednog udario - ispričao je Milovan Milanu.

Podrška zemljaka

Milovan je preneo utiske sa putešestvija iz Srbije, Mađarske i Austrije. U matici su mu ljudi izlazili u susret i nudili mu hranu i spavanje.

- Slično je bilo dok sam prolazio Mađarsku i sada Austriju. Gde god je bilo naših ljudi osetio sam toplinu zavičaja. Zahvalio bih svima koji su mi pomogli. Posebno me dirnuo odnos naših ljudi dok sam prolazio kroz Mađarsku. Sreo sam ih na nekoliko mesta i oni su se brzo organizovali i prikupili novac da bi mi pomogli da nastavim put. Svima od srca zahvaljujem - podvukao je rekorder iz grada na reci Đetinji.

Mada vidno umoran, popularni Supermen je podvukao da ne odustaje od plana, da za 60 dana stigne na poprište 30. olimpijskih igara, u glavni grad Engleske.

- Mislim da sam prebrodio najveće prepreke. Gotovo sam prošao pola puta, navikao se na uslove. Nije lako, ali kao što sam i planirao verujem da ću prema planu, za otprilike mesec dana biti u Londonu - istakao je Užičanin sa podignuta tri prsta, posle čega se uputio ka gradu Pasau, prvoj stanici u Nemačkoj.

Milovan će inače u svom poduhvatu ukupno preći put od oko 2.500 kilometara, od Užica do Londona. Hranu priprema sam, a većinom spava u vreći. U proseku jednom nedeljno prenoći u nekom motelu. Posle uspešno pređene maršrute kroz Srbiju, Mađarsku i Austriju pred njim su Nemačka i Francuska, odakle će brodom preko Lamanša i dalje peške do Londona.

Ujedno on će pokušati da u britanskoj prestonici pred zvaničnom komisijom obori Ginisov rekord u trčanju na sto metara sa teretom od 100 kilograma.

E,ovo su neki mali veliki ljudi !!!! Inace,ovaj covek je iz Uzica krenuo put Londona,a da ga niko iz lokalne zute samouprave nije udostojio ispracaja,a kamoli finansijske pomoci. Ispratio ga je narod,njegove komsije i prijatelji . Sve ovo ne bi ni bilo toliko zanimljivo da Milovan nema 64 godine !!!!
    Toliko o ...JUNAŠTVU ŠIPTARA...koji se odvaže da napadnu samo kada je u pitanju ..NEJAKA ILI STARIJA OSOBA....

Posle ...OVOGA...će...CVIKATI I OD MATORACA...
    СРБИЈА МИ ЈЕ СВЕ - А ЗА СВЕ ОСТАЛО - НИШТА МИ НЕ ТРЕБА БЕЗ СРБИЈЕ

Buduća legenda Han van Zem (avatar)
    Učlanjen
    23.11.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2192

Sine, taj obezpismenjuje.
    Budi ono što jesi.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2227

cuveno siptarsko junastvo na delu

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    889

Kako li se B oris sada stidi..
    СРБИЈА , МОЈА ОТАЏБИНА
    http://forum.krstarica.com/showthread.php/472159-Moja-Srbija/page4

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Браво Миловане!Ужице је уз тебе!За читаоце ове теме ПОДАТАК да га је на градском тргу поздравило и испратило неколико стотина земљака и нико из власти.Реч је о честитом и добродушном човеку,билдеру и инструктору вожње,градској легенди.Не волим да псујем али је градска власт у Ужицу куртонска,тј. безеуроалтернативна.Веров тно их је срамота шајкаче и српске заставе.
    А јад и чемер звани локални медији то уопште и није нешто чиме би се бавили.Вероватно мисле да Милованово путешествије никога не занима.Знате,глад у свету и тако то.Јадни малограђани,искомплексира и што припадају овде,што су рођени где јесу мисле да се постаје Европљанин ако се пљује и ниподоштава сопствени народ и држава.А за те исте Европљане,Милованов подвиг је пример правог европског духа.Он је у ствари оно што они сањају а никад им се неће десити.

Veoma poznat Blues Brothers (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    222

Jeste i supermen je bio srBin

Učlanjen
    09.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio mustra Pogledaj poruku
    Браво Миловане!Ужице је уз тебе!За читаоце ове теме ПОДАТАК да га је на градском тргу поздравило и испратило неколико стотина земљака и нико из власти.Реч је о честитом и добродушном човеку,билдеру и инструктору вожње,градској легенди.Не волим да псујем али је градска власт у Ужицу куртонска,тј. безеуроалтернативна.Веров тно их је срамота шајкаче и српске заставе.
    А јад и чемер звани локални медији то уопште и није нешто чиме би се бавили.Вероватно мисле да Милованово путешествије никога не занима.Знате,глад у свету и тако то.Јадни малограђани,искомплексира и што припадају овде,што су рођени где јесу мисле да се постаје Европљанин ако се пљује и ниподоштава сопствени народ и држава.А за те исте Европљане,Милованов подвиг је пример правог европског духа.Он је у ствари оно што они сањају а никад им се неће десити.

Svaka mu cast,to je podvig !!!! A uzicki politicari su prica za sebe,tamo se novac prosledjuje iskljucivo sportistima i klubovima po stranackom kljucu !!!!

Elita
    Učlanjen
    13.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    395

Citat Original postavio Blues Brothers Pogledaj poruku
    Srbin i jeste ispravno, seljačino nepismena.

Učlanjen
    09.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio mustra Pogledaj poruku

Svaka mu cast,to je podvig !!!! A uzicki politicari su prica za sebe,tamo se novac prosledjuje iskljucivo sportistima i klubovima po stranackom kljucu !!!!

Učlanjen
    18.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8639

Baš sam se pitao da li ćeš imati tako čvrstu volju ...DA SE NE POJAVIŠ NA TEMI...

Učlanjen
    09.05.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Vidis da biti Supermen nije ekskluzivno pravo Klarka Kenta !!!!

Iskusan
    Učlanjen
    07.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

i šta je ovoliko smešno...

Učlanjen
    18.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8639

Citat Original postavio ruzicamni Pogledaj poruku
    i šta je ovoliko smešno...
    Nije nu smešno...pa se ...SMEJE OD MUKE...

Iskusan
    Učlanjen
    07.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Citat Original postavio kojeimedadam Pogledaj poruku
    Nije nu smešno...pa se ...SMEJE OD MUKE...
    može i da pukne od muke dođe na istom...

Poznat Branimir76 (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    173

Nije bio... JESTE
    BOJ SE OVNA, BOJ SE GOVNA... A KAD ĆEŠ ŽIVETI? - Meša Selimović

Aktivan član Adem-ks (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1128

nadam se da supermenu nece pasti na pemat da krene da osvaja kosovo, inace nahebasmo.
    ps. sto se doticnog tice, on kaze kako je bilo, ali forumasi, kukavice po obicaju, kite se tudjim perjem, iako ni sam supermen nije rekao da su bili albanci.
    korov ne moras negovati on se razmnozava i bez toga
    isto je i sa budalama

Veoma poznat asd221 (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    693

Јаки су само у групи, а иначе кукавице.

Učlanjen
    16.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    173

Citat Original postavio Adem-ks Pogledaj poruku
    nadam se da supermenu nece pasti na pemat da krene da osvaja kosovo, inace nahebasmo.
    ps. sto se doticnog tice, on kaze kako je bilo, ali forumasi, kukavice po obicaju, kite se tudjim perjem, iako ni sam supermen nije rekao da su bili albanci.
    Pola čovek - pola jaje, ti ga hraniš, on te laje.

Šta je to?

Aktivan član Adem-ks (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1128

Citat Original postavio Branimir76 Pogledaj poruku
    Pola čovek - pola jaje, ti ga hraniš, on te laje.

Šta je to?
    pogledaj se u ogledace i upitaj se.
    korov ne moras negovati on se razmnozava i bez toga
    isto je i sa budalama

Veoma poznat asd221 (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    693

Prepoznao ih je po govoru, a i aj sad iskreno odgovori, ko bi drugi napao Srbina nego Albanci?
    Poslednji put ažurirao/la asd221 : 29.05.2012. u 19:32

Učlanjen
    16.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    173

pogledaj se u ogledace i upitaj se.
    Ogledalce

Pa ti bre i Šiptar i *****. Kakva kombinacija

Slične teme

1. Srpski pravopis
    Autor **case-problem**Maya u forumu Jezik
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.03.2016., 10:27
  2. Engleski i Srpski jezik
    Autor darko u forumu Softver