Сећања на градове...

Da nije obrnuto? :think: Kao na primer: po kojoj ženi pamtite neki grad?

Ja ću samo Suboticu pamtiti po jednoj slatkoj maloj, koja mi je uzela srce. Ostale gradove ne pamtim ni po jednoj devojci.

Овде сам мислио на утисак који стекнемо о женама у неком граду, а не на оне жене које су нам га обележиле на овај или онај начин...

Негде су крупне, негде су ситне, негде су баш како нама треба и тако ти детаљи...
 
Овде сам мислио на утисак који стекнемо о женама у неком граду, а не на оне жене које су нам га обележиле на овај или онај начин...

Негде су крупне, негде су ситне, негде су баш како нама треба и тако ти детаљи...

Novosađanke su večito zgodne i negovane devojke sa dugim kosama, tesnom odećom, poneka nosi haljinu, a uglavnom neke tesne kompletiće. Sve mirišu.

Beograđanke su kao mešana salata, ali su definitivno najopuštenije.

Subotičanke su mahom zdrave i jake domaćice. Nema puno devojaka, koje čuvaju liniju. Trude se da izgledaju lepo.
 
Novosađanke su večito zgodne i negovane devojke sa dugim kosama, tesnom odećom, poneka nosi haljinu, a uglavnom neke tesne kompletiće. Sve mirišu.

Beograđanke su kao mešana salata, ali su definitivno najopuštenije.

Subotičanke su mahom zdrave i jake domaćice. Nema puno devojaka, koje čuvaju liniju. Trude se da izgledaju lepo.

Новосађанке памтим по грудима.
Нишлијке по гузама.
Београђанке по опуштености.
Шапчанке по врцавости.

Бањалучанке по сређености и стилу. Код њих доминирају хаљине и сукње, дуге косе, увек дотеране и неговане.
 
По чему, у ЉиС контексту, памтите жене из градова у којима сте боравили или живели?

За жене питање по чему памте мушкарце... :)
Центар Новог Сада по намонтираности, Београда по мало опуштенијим људима, Инђије по исфолираности... а сви они чим се одмакне од центра личе на исто... већином зарозани и запуштени људи чим пређу младе године. И изненађујуће ниски спрам Босанаца и Херцеговаца.
 

Back
Top