BRUTALNOST POLICIJE NA DELU

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Marko MatoviĆ (27) tvrdi da su ga policajci tukli bez razloga

Slomili su mi rebra jer im je bilo dosadno

Batine - Nisam stigao ništa da kažem, već su počeli da mi lupaju šamare. Onda su mi udarali glavom o haubu kola, a zatim su me oborili na zemlju, kaže pretučeni mladić iz Čačka... Policija: Nije stao na naš znak, povredio se kada je pao sa ograde

http://www.***************/hronika/slomili-su-mi-rebra-jer-im-je-bilo-dosadno-29
 
Ako se zaista iživljavao na motoru, kršio propise i ugrožavao druge, a onda se nije zaustavio na njihov znak - malo batina je dobio, trebali su još. Otkad je u ovoj zemlji policija prestala da sitni bubrege od kriminalaca, ološa i bahatosti ne može se živi..
 
Marko MatoviĆ (27) tvrdi da su ga policajci tukli bez razloga

Slomili su mi rebra jer im je bilo dosadno

Batine - Nisam stigao ništa da kažem, već su počeli da mi lupaju šamare. Onda su mi udarali glavom o haubu kola, a zatim su me oborili na zemlju, kaže pretučeni mladić iz Čačka... Policija: Nije stao na naš znak, povredio se kada je pao sa ograde

http://www.***************/hronika/slomili-su-mi-rebra-jer-im-je-bilo-dosadno-29

1.jpg


:think:

Ako se zaista iživljavao na motoru, kršio propise i ugrožavao druge, a onda se nije zaustavio na njihov znak - malo batina je dobio, trebali su još. Otkad je u ovoj zemlji policija prestala da sitni bubrege od kriminalaca, ološa i bahatosti ne može se živi..

super.gif
 
Ehhhh....kad se samo setim "dobre stare MILICIJE" iz perioda 70-ih i 80-ih, kada sam kao dete, ziveci kod babe i dede koji su imali stan pored ulaza u dvoriste SUP-a u Uzicu, gledao razne scene prevaspitavanja. Tada su panduri nosili sive uniforme sa onim kapama partizankama a ne shapkama. Posto se zgrada policije naslanja na zgradu suda uz nekih desetak privatnih kuca, njih petorica bi izveli nekog jadnika u dvoriste i uz zivotinjsko urlanje i krvnicko batinjanje pendrecima tukli ovog jadnika koji bi zapomagao i kukao tako da su sve sluzbenice iz suda i supa izlazile na prozore da to gledaju dok bi komandir stajao na stepenicama pored svojih pitova i posmatrao "primenu sile" da je slucajno ne prekorace :) Ili npr. idu u patroli po njih pet gradom i na sred ulice pred hiljadu ljudi uzmu da lome kosti nekom ko je slucajno pijan i galami ili se raspravlja sa njima. A noc je posebna prica, kad spavam pa odjednom cujem zvuk motora "keca" i lupanje vratima i urlanje "IZLAZI"!!!!!!.......RUKE DOLE......RUKE DOLE!!!!!......pa onda udarci....paf...paf....a ovaj jadnik......"NEMOJ DRUZE...."!!!
 
Majmunska bagra, koja je jedva zavrsila osnovnu skolu, leci komplexe nad ostalima...bio ovaj kriv ili nije oni nemaju nikakva prava da ga tuku ukoliko nije on njih prvi napao.

Za vas iznad; ne znam kojom logikom njegova voznja bez kacige ugrozava tudju bezbednost...ako padne razbice svoju glavu, nece tudju, ne vozi on fapa nego motor.
 
Majmunska bagra, koja je jedva zavrsila osnovnu skolu, leci komplexe nad ostalima...bio ovaj kriv ili nije oni nemaju nikakva prava da ga tuku ukoliko nije on njih prvi napao.

Za vas iznad; ne znam kojom logikom njegova voznja bez kacige ugrozava tudju bezbednost...ako padne razbice svoju glavu, nece tudju, ne vozi on fapa nego motor.

Pa on je svoju glavudžu i razbio tako... Nema tu ni Š od šamaranja... Aj da je išo na "pesničenje" foru, ali on navodi ŠAMARANJE
Pa i da je motor a ne FAP on na tom svom motoru ne ugrožava samo svoj život. Nego i tuđe.
Nikad mi nije, niti će mi ikad biti žao nijednog dal vozača, dal pešaka koji bude ubijen (povređen) svojom krivicom. Ali ti kreteni rizikuju da još neko zbog njih strada.
 
Ako se zaista iživljavao na motoru, kršio propise i ugrožavao druge, a onda se nije zaustavio na njihov znak - malo batina je dobio, trebali su još. Otkad je u ovoj zemlji policija prestala da sitni bubrege od kriminalaca, ološa i bahatosti ne može se živi..

A da ti napuniš usta nečim mesnatim, čisto da ne staviš tamo gde bi trebalo pa da posle rodiš
patološkog debila koji bi u uniformi pomislio da je uhvato Boga za muda?

Sadizam u policiji mi govori da nešto nije u redu sa ovim narodom, majkama pogotovo...

Znaš šta radi seljačka policija po gradovima?
Češu muda po kancelariji, naplaćuju rekete, podvode lokalne kur.ve a primaju platu tako što napišu prijavu nekom nesrećniku na kog se natakare pa ga ne puštaju iz institucionalnog klinča....

Još ako mu lažnim prijvama nameste ćorku pa to ima da mu ebu sve po spisku samo zato što je bio u zatvoru
A da li je trebao da bude to nikog ne zanima...

Samo bombe rešavaju ovaj problem....
šteta što bi zaginuo i pošten policajac koji teško napreduje jer ne pripada klanovima... ali ako je za dobro naroda...
 
Poslednja izmena:
Jel i onaj dečko iz manjeg mesta u vojvodini treba da nosi šine u vilici jer je slušao muziku
koja je smetla pandurovom prijatelju pa ga pozvao?
Zvanično, pao na stepenice... Samo čudi da sa 17 godina nije pao bez njihovog prisustva...

Samo bombe pa frk kroz prozor stanice...

Pa će seljačine na lečenje a ne da primaju platu što su bolesni...
 
U Titovo vreme policija bila gospoda ovo danas go čobanski curac do golog čobanskog curca...
Sposobni inače do moga, nisu se zaposlili po svojim selendrama nego imali rodjake u Beograd da ih ubaci...
A ostala patološka mržnja prema Beogradjanima jer je seljak... pa eto muke nama sa njima...

Nek naprave javni upitnik gradjanima kako su prezadovoljni njihovim radom.
Ono, po sandučićima pa popuniš, kovertiraš i pošalješ...

Zajebancija kreće sa pozivanjem 92
Recimo nemaš kredita na mobilnom a pozivanje (1)92 besplatno
E kad kažeš šta je problem, onda te pitaju na kojoj si opštini pa zovi taj i taj telefon - i prekinu vezu
pa se ti ebi u dupe što je (1)92 besplatan poziv...

Češu muda (od skora i pichku) - i primaju platu...
 
Poslednja izmena:
Ko još više u ovoj zemlji osim suda veruje policiji...

mislim da narod više veruje da je OVK neki faktor nego domaća policija....
prvi kad mlate mlate bar zbog teritorije a ovi drugi - niko ne zna šta hoće, niti kad će prestati...

a da ih pošalješ na Kosovo da dežuraju, bar pola bi u roku od 24h dalo otkaz....
Sadisti su samoljubive pychke i moralno dno
 
Poslednja izmena:
rodjen si za policjca, napisno obećava sadistu :D

To ko da si reko - urolog? Pa on treba da seče kite...

To ti baš i nije dobro poređenje. :D Da je policija kao što je nekad bila, niko ne bi ni pomišljao da organizuje neonacističke skupove po Srbiji, mamini i tatini sinovi se ne bi qrčili na motorima po gradu i tako dalje. Razumeo? :mrgreen:

Žale mi se dva policajca - zaustavili su nekog slinavca, pretresli ga i pronašli narkotike kod njega. Sada se vodi istraga protiv njih, jer su mu navodno podmetnuli narkotike, umesto da se protiv njega vodi istraga. E pa hebeš takvu državu, kada svaki slinavac može da zaebava policiju.
 

Back
Top