10 zena 12 brojeva

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sad sam bas sedeo sa likom ciji je otac radio na privatizaciji Hrvatske. Znaci lik ima novaca kao u prici. Vozi Alfu Mito koja sa tom opremom kosta 180 eura, auto je perverzija. Ima grijanje felne, onda daljinsko odledjivanje svih stakala i ko zna sta sve ne.

Uglavnom on je isao u Novi Sad i kaze od 10 zena koje je upoznao sve su mu same dale broj telefona, jedna je dala i fiksni a druga je dala cak i broj od svoje mame.

A taj lik ima curu koja je bogata isto kao i on. E sad ja imam dva pitanja, zasto bogati nadju bogate i kad ste vi nekad dobili broj telefona od zenske osobe i to da vam sama to ponudi?
 
Lepo je to kad imaš bogatu curu i sve ti plaća ( na tebi je da je održavaš samo, znam )
Znaš kako, od sirotice nema vajde sem ****** koja dojadi i sve im plaćaš, sirotanima.
Lova na lovu ide, bolje je.
 
Sad sam bas sedeo sa likom ciji je otac radio na privatizaciji Hrvatske. Znaci lik ima novaca kao u prici. Vozi Alfu Mito koja sa tom opremom kosta 180 eura, auto je perverzija. Ima grijanje felne, onda daljinsko odledjivanje svih stakala i ko zna sta sve ne.

Uglavnom on je isao u Novi Sad i kaze od 10 zena koje je upoznao sve su mu same dale broj telefona, jedna je dala i fiksni a druga je dala cak i broj od svoje mame.

A taj lik ima curu koja je bogata isto kao i on. E sad ja imam dva pitanja, zasto bogati nadju bogate i kad ste vi nekad dobili broj telefona od zenske osobe i to da vam sama to ponudi?

Danas od n3koliko na Web Cam :rumenko:
 
Sad sam bas sedeo sa likom ciji je otac radio na privatizaciji Hrvatske. Znaci lik ima novaca kao u prici. Vozi Alfu Mito koja sa tom opremom kosta 180 eura, auto je perverzija. Ima grijanje felne, onda daljinsko odledjivanje svih stakala i ko zna sta sve ne.

Uglavnom on je isao u Novi Sad i kaze od 10 zena koje je upoznao sve su mu same dale broj telefona, jedna je dala i fiksni a druga je dala cak i broj od svoje mame.

A taj lik ima curu koja je bogata isto kao i on. E sad ja imam dva pitanja, zasto bogati nadju bogate i kad ste vi nekad dobili broj telefona od zenske osobe i to da vam sama to ponudi?

Рече Андреј једном приликом "кад идем нешто пословно у комбију и не примећују ме нешто много, а кад после посла седнем у БМВ одједном сам занимљив скоро свакој" ..
 
Рече Андреј једном приликом "кад идем нешто пословно у комбију и не примећују ме нешто много, а кад после посла седнем у БМВ одједном сам занимљив скоро свакој" ..

dobrojutro kolunbo...otkrijo bemvejaš toplu vodu...
 
Рече Андреј једном приликом "кад идем нешто пословно у комбију и не примећују ме нешто много, а кад после посла седнем у БМВ одједном сам занимљив скоро свакој" ..

Znaci 90 posto zena gledaju muskarce kroz kesh?
 
što bi bogati u fiksu nalazili bogate, imam bre ortakinju ćale joj milioner, eno je voda je siroma lik
a opet imam ortaka dečko nije bogat, ono, prosek jbmlga, riba mu neka punišićka, al lično fazon, ne ko ova gore da joj ćale ima kintu

neeeema pravila, ne :lol:
 
dobrojutro kolunbo...otkrijo bemvejaš toplu vodu...

Е, сећам се кад смо били клинци, ми као узели фићу, шта смо имали можда 15-ак година, ни дозволе, ма ништа, као неки фића, набуџен, лудило, ми смо тад са фићом били хит, мсм ај кад се ку*ве продају за БМВ, ал' за фићу.. Битно да има точкове.. То ми неће бити јасно..
 
nadji neku od onih 10% zena

То ја зовем јети жене, то као има их, прича се о њима, ал' их нико није видео..

Немам ја времена за то бунарење, пре ћу да уживам у животу сам него да оверим ко зна колико рава да бих нашао нормалну.. Што је тешко за наћи, скоро па немогуће..
 

Back
Top