Jočić mi je pretio zbog tajkuna!

Maršalov Prijatelj

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.509
Šta to radite?! Sve ću da vas pohapsim. J.baću vam mater, poručio Dragan Jočić policajcima koji su podneli prijave protiv Vojina Lazarevića i Vuka Hamovića



BEOGRAD - Našli se da hapse moćnike!
Kad je beogradska policija 25. jula 2007. godine podnela krivičnu prijavu protiv četvorice bivših visokih funkcionera EPS zbog potpisivanja štetnih ugovora s kompanijom „Enerdži fajnensing tim“ Vuka Hamovića i Vojina Lazarevića, tadašnji ministar policije Dragan Jočić odmah je smenio trojicu policajaca koji su vodili istragu.

Jedan od njih, Predrag Pavlica, koji je u vreme pokretanja istrage o jednoj od najvećih afera bio šef Odseka za suzbijanje korupcije u Odeljenju za privredni kriminal, ekskluzivno za Kurir priča kako im je Jočić pretio.

- Počelo je kad je Vojin Lazarević sedeći u kafani „Gušti mora“ video kajron na TV B92 na kojem je pisalo da su podnete krivične prijave. Pred mnogobrojnim gostima odmah je nazvao Dragana Jočića i rekao mu besno: „Šta je ovo?! Mi vama dajemo pare, a vi podnosite prijave protiv nas!“ - kaže Pavlica.

Jočić, koji je i sam sedeo u nekom restoranu, odmah je pozvao policajce i počeo da viče:

- „Vi ste kriminalci! Šta to radite?! Sve ću da vas pohapsim. Jebaću vam mater!“, drao se. Nakon toga je doneo rešenje da mene prebacuje u policiju u Lazarevac. I druga dvojica kolega prebačena su na lošija radna mesta - priča Pavlica.

Ali tu nije bio kraj njihovim mukama. Tako je našeg sagovornika jedan od načelnika policije vozio automobilom po gradu da bi ga plašio.

- Vozio me je u jednom pravcu, a onda bi odjednom menjao trasu puta i govorio mi da je ministar zakazao sastanak za kasnije. To se ponovilo više puta i na kraju se ispostavilo da uopšte ne idemo kod Jočića, već je to bio način zastrašivanja - kaže Pavlica.

Kurir je juče bezuspešno pokušavao da stupi u kontakt s Draganom Jočićem, dok Vojin Lazarević nije želeo ništa da komentariše.

- Zaista ne želim ništa da pričam na tu temu telefonom. U utorak ću biti u Beogradu, pa možemo da se vidimo i popričamo - rekao nam je Lazarević.

Policajci su penzionisani

Pošto je Pavlici rešenje o nižem radnom položaju ukinuto, on je premešten na staro radno mesto, na koje, pod pritiskom tadašnjeg ministra, prethodno nije mogao da se vrati dve godine. Kasnije je penzionisan. I druga dvojica policajaca koja su radila na ovom slučaju, Dejan Svilar i Petar Damjanac, premešteni su na niža radna mesta. Damjanac je potom penzionisan, dok Svilar danas radi u SBPOK.


Šteta blizu milijardu dinara

Prema podacima navedenim u krivičnoj prijavi koju su sačinili smenjeni policajci i koja je u okružnom tužilaštvu zavedena pod brojem KU 1398/07, navodi se da je država, u periodu od 2001. do 2004. godine, oštećena za 978.236.591 dinar! Oni su u toj prijavi teretili tadašnjeg direktora EPS Ljubomira Gerića i još trojicu funkcionera ove firme zbog sklapanja štetnih ugovora s firmom EFT Hamovića i Lazarevića.
http://www.kurir-info.rs/ministar-mi-pretio-zbog-tajkuna-clanak-247230
Podelite s prijateljima
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
naravno da hoću... posvećujem drugaru miti...

Da zna pošten narod na forumu koliko je DSS-u do principijelne politike,
najvažnije da ostanemo NTO neutralni, Pahomije i Samardžić i sinovi za EU integracije
Ma milina od javšlu... pardon... milina od stranke...

Sad će mita da bude malo iznenadjen i uvredjen, nije znao, mora da su postizborne insinuacije...
Što je više kleveta i laži to je nama DSS sve draži i draži...
:kafa:
 
Tolike godine ga stiti premijer Kostunica .. i njega i Hamovica .... evo peta godina ... :eek: ... E , tako ti je to kad su Tadicu svezane ruke .... :think:

Sad kad SNS ima Predsednika i najviše mesta u parlamentu Tadić če da odredi i ministre
A baš me čudi tolike teme pootvraste samo nikako o vojnoj neutralnosti?
Ipak gradjani glasali za DSS zbog vojne neutralnosti... DSS je ko što vidimo i vojni odsek...
Još kada bi Koštunica javno izrazio stav oko novčane neutralnosti, ma procvetali bi :D
 
Sad kad SNS ima Predsednika i najviše mesta u parlamentu Tadić če da odredi i ministre
A baš me čudi tolike teme pootvraste samo nikako o vojnoj neutralnosti?
Ipak gradjani glasali za DSS zbog vojne neutralnosti... DSS je ko što vidimo i vojni odsek...
Još kada bi Koštunica javno izrazio stav oko novčane neutralnosti, ma procvetali bi :D
ДСС-овци су јако лоше одрадили кампању иако увек гласам за њих.
А што се новчане неутралности тиче обрати се људима који су нас највише задужили у историји и све ставили у своје џепове.
Ђилас пере паре па растура, о Динкићу не вреди причати, а Тадић и његови Црногорци су покрали све...
 
Aham, ne damo naše lopove pošto ima i u drugoj stranci :D
extra logika mentola

Lopov ne zna za političko ubedjenje :D

Vodi ih slobodno - al se cuvaj da te Kostunicina tajna policija ne omete .... vidis da blokiraju Tadica i Dacica u procesuiranju kriminalaca i lopova ...

P.S. Dobra ti je ona oko himne ( jest da spamujes cak i sopstvenu temu ) - zato : Marsalca za selektora !!! :)
 
Aham, ne damo naše lopove pošto ima i u drugoj stranci :D
extra logika mentola

Lopov ne zna za političko ubedjenje :D
Са овим се слажем и прочитао сам све сада само је питање да ли је тачно ово што си написао.
Ако јесте овим треба да се бави тужилаштво, али нама влада мафија тако да џаба се ми трудимо.
 
Najvažnije je da pričamo o vojnoj neutralnosti da je Ljajić izbačen što nije pevao himnu
A i ovi što pevali himnu jedva čekaju da pobegnu u drugi klub :D
Samo u DSS poštenje da ne diramo to je sakralna svetinja...
Ма нека их хапсе, ако је тако. Ја сам први за то.
Оно, јесам гласао за њих и опет ћу, али нека хапсе онога ко је крао.
 
Ма нека их хапсе, ако је тако. Ја сам први за то.
Оно, јесам гласао за њих и опет ћу, али нека хапсе онога ко је крао.

Uhapsili bih zutaci odavno da su imali neke dokaze nego nije u tome stvar,stvar je da se politicki diskredituje DSS jer oni su jedina drzatvorna stranka u Srbiju koja nece u EU po cenu zivota.cak je i onaj jebheni wikiliks potvrdio onu pricu da je Kostunica pravi patriota i da je nepotkupljiv a to religiozni fanatici laznog bozanstva mr dolara ne mogu da razumeju.
 
Uhapsili bih zutaci odavno da su imali neke dokaze nego nije u tome stvar,stvar je da se politicki diskredituje DSS jer oni su jedina drzatvorna stranka u Srbiju koja nece u EU po cenu zivota.cak je i onaj jebheni wikiliks potvrdio onu pricu da je Kostunica pravi patriota i da je nepotkupljiv a to religiozni fanatici laznog bozanstva mr dolara ne mogu da razumeju.

On je postavio pitanje...
...
...
ON je ODABRANI

 
Najvažnije je da pričamo o vojnoj neutralnosti da je Ljajić izbačen što nije pevao himnu
A i ovi što pevali himnu jedva čekaju da pobegnu u drugi klub :D
Samo u DSS poštenje da ne diramo to je sakralna svetinja...

Шта је било. жутаћ... пропао споразум Дачић-Јовановић па за сваки случај она крнтава Мери Ворлик наредила да лајете против Коштунице..... какву фрку имају од њега.... чудо једно... :hahaha::hahaha::hahaha:.
 

Back
Top