Састанак Николића и Тадића

Мандат за састав владе одмах ћу дати ономе ко обезбеди већину, рекао изабрани председник Томислав Николић после састанка са бившим председником Борисом Тадићем.

[...]

Томислав Николић је поручио да са много више оптимизма може да се гледа на политичку стабилност у земљи, јер више неће бити сукоба међу онима који ће земљу водити око тога шта треба учинити.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Политика/1110674/Састанак+Николића++и+Тадића.html

Ето, прича о крађи избора је скоро па званично завршена. Биће озваничена када ће напредњаци и вероватно ДСС учествовати у конституисању Народне Скупштине Републике Србије.
 
Poslednja izmena:
Шта би са обећањем и оптужбом Томислава Николића?:sad2:

Николић: Ако не победим, никада нећете сазнати како је ДС покрао изборе

[...]

- Онај ко краде изборе, као да је украо паре са иконе из цркве. Ови избори су покрадени. И ако не будем изабран за председника ви никада нећете сазнати како су избори покрадени. Ја само сумњам на онога ко је главни организатор свега тога, то је Борис Тадић и цитадела око њега, дворска камарила - рекао је Николић.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/3...ikada-necete-saznati-kako-je-DS-pokrao-izbore
 
Radikali kažu da nisu pokradeni.

Па добро, можда ми то кажемо. У ствари, господин 3,93% и Вјерица Радета то кажу. А они не уживају велику подршку у Српској радикалној странци. Али нисмо ми битни овде.

Шта би са напредњацима? Зар нисте тврдили да су избори покрадени?
 
Па добро, можда ми то кажемо. У ствари, господин 3,93% и Вјерица Радета то кажу. А они не уживају велику подршку у Српској радикалној странци. Али нисмо ми битни овде.

Шта би са напредњацима? Зар нисте тврдили да су избори покрадени?

Pa onda u čemu je problem? Onda izbori nisu pokradeni i gotovo.
 
Ево га и Вучић, избори су били фер и поштени, треба поштовати народну вољу :

Вучић је поновио да напредњаци и даље нуде политичким субјектима у Србији да се понашају у складу са народном вољом и променама које људи траже.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Политика/1110946/Вучић:+Влада+без+СНС-а+нелегитимна.html

А ево шта је говорио пре једанаест дана :

Заменик председника Српске напредне странке Александар Вучић изјавио је данас да напредњаци никада неће признати да су избори 6. маја били регуларни
http://www.tanjug.rs/novosti/43586/vucic--nikada-necemo-priznati-regularnost-izbora.htm

:lol:

Ко је то у дилу са Тадићем?
 
znaci radikalima ne smetaju pokradeni izbori? ULTRARADIKALNO!

nikolic je rekao da ce preispitati izbornu kradju i ako se dokaze da je bilo, raspustice skupstinu i raspisati nove izbore.
a koliko ja znam, nista se jos nije dokazalo.

Вјерици и господину 3,93% не сметају. Радикалима сметају.

Чекај, зар сте онда тврдили да су избори покрадени - без доказа?:eek:
 
Проблем је у томе што сте ви говорили да су избори покрадени а сада више нису. И никако да објасните како су то одједном постали регуларни.

Dobili su lika kojem ce se klanjati,a to je pojedincima pobeda,jer je njihov idol sada"glavni"!A kako je narodu,koga jos briga!
 
pa te "dokaze" je odbacila republicka izborna komisija.
nije on kriv sto su sve investicije u rukama rezima.

Дакле, зато што је РИК одбацила доказе, и Тома је прихватио да су избори регуларни? Иако су чланови СНС-а гласали против званичног става РИК-а да избори нису покрадени?
 
Вјерици и господину 3,93% не сметају. Радикалима сметају.

Чекај, зар сте онда тврдили да су избори покрадени - без доказа?:eek:

ma pusti to, niko se nije bunio protiv izborne kradje.
ja ne videh da ste organizovali neki protest.
ali dobro, vi ste sada stranka na nivou komunisticke partije. :lol:

a sta je toma tvrdio i o kakvim se dokazima radi, to moras njega da pitas.
ili kostunicu, ili dveri.
zajedno su u tome. ;)
 
Па како је Тома могао да се жали ( а добио је највише) а радикали се нису жалили на крађу ????

Не знам, питај Вјерицу Радету и господина 3,93%. Ипак су они главни сада. Ја сам тврдио да је било крађе (признајем, без доказа), али нисам битан. Многи локални одбори су се жалили (изгледа са доказима), али изгледа да ни они нису битни.
 
ma pusti to, niko se nije bunio protiv izborne kradje.
ja ne videh da ste organizovali neki protest.
ali dobro, vi ste sada stranka na nivou komunisticke partije. :lol:

a sta je toma tvrdio i o kakvim se dokazima radi, to moras njega da pitas.
ili kostunicu, ili dveri.
zajedno su u tome. ;)

Па Тома је изгледа променио мишљење. И Вучић је променио мишљење. Зашто? Колико су добили?

Што се тиче ДСС-а, видећемо ускоро да ли су се и они продали.
 
Па Тома је изгледа променио мишљење. И Вучић је променио мишљење. Зашто? Колико су добили?

Што се тиче ДСС-а, видећемо ускоро да ли су се и они продали.

cek, cek, ako su potplatili nikolica i vucica da promene misljenje, mogu misliti koliko su tek potplatili radikale da se uopste i ne bune. :per:

gluposti, dostavi im validne dokaze o izbornoj kradji i siguran sam da ce uraditi sve sto je u njihovoj moci da dokazu i raspisu nove izbore.
ali sve dok su institucije pod kontrolom ds-a, tesko da ce se nesto promeniti.
 
cek, cek, ako su potplatili nikolica i vucica da promene misljenje, mogu misliti koliko su tek potplatili radikale da se uopste i ne bune. :per:

gluposti, dostavi im validne dokaze o izbornoj kradji i siguran sam da ce uraditi sve sto je u njihovoj moci da dokazu i raspisu nove izbore.
ali sve dok su institucije pod kontrolom ds-a, tesko da ce se nesto promeniti.

Питај Вјерицу Радету и господина 3,93%.

Дакле, Тома и Вучко су признали да нису имали валидне доказе? Али зашто су чланови СНС-а у РИК-у гласали против званичног става РИК-а и ипак тврдили да је било крађе и да су ти докази валидни?

Хајде, уместо што пишеш глупости, прочитај члан 101 Устава Републике Србије. И видећеш да избори могу бити расписани већ 10. јуна. Наравно, ако су посланици коалиције око СНС-а и посланици ДСС-а доследни.
 

Back
Top